wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Jak długo potrwa powrót The Shield?, Kolejny event AEW nie będzie galą PPV?, Właściciele AEW i WWE na liście miliarderów Forbesa, Impact Wrestling opóźnia ogłoszenia w sprawie przedłużania kontraktów?, Jeszcze jedna walka na ROH 17th Anniversary, John Cena w Nowym Jorku na weekend WrestleManii, Oglądalność RAW, Były zawodnik WWE gościnnym trenerem w Performance Center
Dodano: 06-03-2019, 09:26
Po tym jak na RAW doszło do powrotu The Shield, występy tej grupy zostały także zapowiedziane na część live eventów w ostatnich tygodniach przed WrestleManią 35. Jest to sygnał, że Shield może się utrzymać nieco dłużej niż na sam występ na Fastlane, lecz w przypadku odejścia Ambrose’a w kwietniu i tak nie zobaczymy już zbyt wiele występów Shield. Z uwagi na walkę Setha Rollinsa z Brockiem Lesnarem wątpliwe jest też by grupa miała zaliczyć wspólną walkę na WrestleManii.

„Wrestling Observer” informuje, że zapowiedziany na lipiec event Fight for the Fallen od All Elite Wrestling, niekoniecznie będzie galą PPV. Jak wiadomo gala zabookowana jest w Jacksonville, uważanym obecnie za domowe miasto AEW, z uwagi oczywiście na to, iż właściciele federacji posiadają także klub Jacksonville Jaguars. Event odbędzie się na obiekcie w stylu amfiteatru, co sprawia też, iż na trybunach zjawi się maksymalnie kilka tysięcy widzów. Zdaniem Dave’a Meltzera jest to gala będąca ukłonem w stronę lokalnych fanów, natomiast same gale PPV będą zachowywane na większe miasta i obiekty, które będą mogły zgromadzić widownie na poziomie kilkunastu tysięcy widzów.

Tymczasem „Forbes” opublikował najnowszą listę miliarderów i w związku z powstaniem All Elite Wrestling na liście widnieją już dwa nazwiska powiązane z wrestlingiem. Na miejscu 224 ulokował się Shadid Khan (majątek 7,2 miliarda dolarów), który jest głównym inwestorem AEW, choć pieczę nad federacją powierzył swojemu synowi. Na miejscu 691 ulokował się właściciel i prezes WWE – Vince McMahon (3,2 miliarda dolarów). Warto natomiast zauważyć, że w przypadku McMahona jest to jeden z największych skoków na całej liście, bowiem jeszcze w 2018 roku jego majątek wyceniono na 1,7 miliarda, zatem w ciągu roku kwota ta została niemal podwojona.

Według niektórych źródeł Impact Wrestling przedłużyło kontrakty z takimi osobami jak Sami Callihan, Rosemary czy Moose jeszcze w ubiegłym roku, przed zakończeniem współpracy z POP TV. Ogłoszenia w tej sprawie pojawiły się jednak dopiero w ostatnich dniach, lecz nie wiadomo do końca czemu IW tak opóźniło opublikowanie tych wieści.

Jeszcze jedna walka na ROH 17th Anniversary, gdzie Vinny Marseglia i TK O’Ryan z The Kingdom zmierzą się z Markiem Haskinsem oraz Tracym Williamsem, którzy reprezentują z kolei Lifeblood.

Choć WWE nie ustaliło jeszcze dokładnych planów dla Johna Ceny na WrestleManię 35, to zawodnik na pewno będzie w weekend WM w Nowym Jorku. 5 kwietnia Cena pojawi się w Strand Book Store w Union Square, gdzie będzie składał autografy na swojej autorskiej książce dla dzieci „Elbow Grease”.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 2.783 miliona widzów, co oznacza spadek względem 2.922 miliona sprzed tygodnia, choć wciąż był to drugi najlepszy wynik RAW w tym roku. Godzinowo wyglądało to następująco:
+ pierwsza godzina – 3.065 miliona widzów
+ druga godzina – 2.798 miliona
+ trzecia godzina – 2.485 miliona.

W tym tygodniu gościnnym trenerem w WWE Performance Center jest Kizarny, który występuje na scenie niezależnej jako Sinn Bodhi. Zawodnik przebywał w WWE na kontrakcie rozwojowym w latach 2006-2008, a w roku 2009 zadebiutował na SmackDown. Jego przygoda z federacją zakończyła się jednak ledwie sześć tygodni później. Od tego czasu występował on na scenie niezależnej i prowadzi też własną federację wrestlingu – Freakshow Wrestling.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 05-01-2019, 13:12
Host: acbl64.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.9.109.64

Ciekawe czy zobaczę w końcu Revival z pasami, chociaż na RAW ciężko o jakichś wiarygodnych mistrzów po tym co zrobili właśnie z nimi, czy AoP. Elias mógłby dostać w końcu jakiś nowy program, ile można...

autor: papryk

<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.