wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Powrót Shawna Michaelsa na ring jest prawie przesądzony i w tej chwili WWE ma już dla niego dwie potencjalne walki - jedną tag teamową, a drugą solową z Undertakerem. W przypadku tej drugiej pytaniem nie ma być, czy do niej dojdzie, a kiedy - WWE ma rozważać Survivor Series lub Royal Rumble, raczej z akcentem na listopadowe PPV.


Rey Mysterio po podpisaniu kontraktu z WWE powróci na ring tej federacji przy okazji gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Mówi się, że Rey powalczy z Shinsuke Nakamurą, prawdopodobnie o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. 

Sasha Banks doznała kontuzji i nie wystąpi w Mixed Match Challenge, gdzie jej miejsce zajmie Mickie James. Nie znane są szczegóły urazu, lecz ponoć jest to coś na tyle poważnego, że pod znakiem zapytania stanął jej występ na WWE Evolution.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super Show-Down
Środa 10.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Sukces książki Johna Ceny, Były mistrz NXT powrócił do telewizji, Półfinały Mae Young Classic 2018, Wsparcie Triple H'a dla Tegan Nox, W jakich okolicznościach Mia Yim dowiedziała się o kontrakcie z WWE?, Najnowsze nagrania NXT, Absencja Mauro Ranallo, Debiuty podczas tapingów, Walka wieczoru NXT TakeOver: WarGames 2018 (spoiler z tapingów!)
Dodano: 18-10-2018, 14:10
Paczka zawiera wiadomości z wczorajszych odcinków NXT i Mae Young Classic, a także informacje z tapingów NXT (z oddzielonym dużym spoilerem).

Niespodziewany sukces osiągnął John Cena, którego książka dla dzieci „Elbow Grease” została na ten moment numerem jeden sprzedaży według New York Timesa. Cena podziękował na Twitterze wszystkim, którzy pomogli mu w wydaniu publikacji i przyznał, iż zupełnie nie spodziewał się takiego zainteresowania.

Podczas emitowanego wczoraj odcinka NXT powrócił Aleister Black, który powraca na stałe do telewizji, bowiem wziął też udział w nagraniach odcinków na najbliższe tygodnie.

Za tydzień ostatni epizod Mae Young Classic, w którym zobaczymy dwa półfinały: Meiko Satomura vs. Toni Storm oraz Io Shirai vs. Rhea Ripley. Zwyciężczynie zmierzą się w wielkim finale, który odbędzie się już na żywo podczas WWE Evolution – 28 października.

Prawdziwy dramat przeżyła Tegan Nox, której raz jeszcze plany pokrzyżowały problemy zdrowotne. WWE zamieściło na YouTube wideo w którym widać jak wsparcie zawodniczce udzielał między innymi Triple H, bowiem Nox po dotarciu na zaplecze mocno się załamała. Filmik możecie zobaczyć tutaj: link.

Na tym tym wideo możecie z kolei zobaczyć w jakich okolicznościach Mia Yim dowiedziała się o otrzymaniu kontraktu z WWE. Otóż Triple H wysłuchał fanów, którzy po tapingach Mae Young Classic zaintonowali na trybunach „Please sign Mia” i jeszcze tego samego wieczoru zaproponował zawodniczce kontrakt.

W Full Sail Univeristy odbyły się wczoraj nagrania najbliższych epizodów NXT, które mocno nabrały już tempa w kontekście promocji NXT TakeOver z weekendu Survivor Series. Przed rozpoczęciem nagrań w ringu NXT nagrano jeszcze segment na poczet kanału Xaviera Woodsa na YouTube. Było to starcie drużyny z głównego rosteru i drużyny NXT w grę League of Legends.

Na nagraniach zabrakło tym razem Mauro Ranallo, którego u boku Percy’ego Watsona i Nigela McGuinnessa zastąpił Vic Joseph. Nie wiemy na razie czemu Ranallo nie mógł przepracować tapingów.

Podczas nagrań mieliśmy dwa telewizyjne debiuty w NXT, bowiem swoje pierwsze występy w NXT TV zaliczyli Mia Yim oraz Matt Riddle. Debiut Yim zostanie pokazany w odcinku z przyszłego tygodnia, a pierwsza walka Riddle’a prawdopodobnie w odcinku z 31 października.

Uwaga na duży spoiler dotyczący walki wieczoru kolejnego NXT TakeOver.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podobnie jak przed rokiem tematem przewodnim NXT TakeOver z weekendu Survivor Series będzie WarGames. Podczas wczorajszych nagrań zapowiedziana została tytułowa walka wieczoru tej gali, w której zmierzą się Undisputed Era (w pełnym składzie: Adam Cole, Kyle O’Reilly, Bobby Fish & Roderick Strong) oraz zespół złożony z War Raiders, Pete’a Dunne’a i Ricocheta. Gala odbędzie się 17 listopada.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel


6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Style
vs
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
The Miz
vs
Daniel Bryan


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
vs
Charlotte
Flair

6-Man Tag Team Match
The Shield
vs
Braun Strowman
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Cedric Alexander
vs
Buddy Murphy

Undertaker
vs
Triple H

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
vs
Kevin Owens i Elias

Six-woman Tag Team Match
Bella Twins i Ronda Rousey
vs
The Riott Squad

Tag Team Match
Asuka i Naomi
vs
The IIconics
16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 

bez rezultatu

Mistrzostwo WWE 
AJ Style
pokonał
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Charlotte


Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre
pokonali
Setha Rollinsa
i Deana Ambrose'a

Hell in a Cell Match
Randy Orton
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mixed Tag Team Match 
The Miz i Maryse 
pokonali
Daniela Bryana i Brie Bellę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Pre-show
The New Day
pokonali
Rusev Day
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.