wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

AJ Styles dostanie wolny miesiąc?, Nietypowy tatuaż Sashy Banks, Federacja niezależna odwołała galę w związku z urazem Lucha Bros, Cody Rhodes o swojej wejściówce na DoN, Road Dogg pracuje przy NXT, Rola Tony'ego Khana przy Double or Nothing, Kto zajmuje się kwestiami produkcyjnymi w AEW?, Awesome Kong o swoim niespodziewanym występie, Kolejna potyczka Young Bucksów z Lucha Bros, Występ Jona Moxleya dla Northeast Wrestling, Moxley zadebiutuje w Japonii?, Starrcast III podczas weekendu All Out
Dodano: 27-05-2019, 10:58
Możliwe, że AJ Styles dostanie wkrótce więcej wolnego na podleczenie paru mniejszych urazów z którymi się zmaga. Nie przeszkadzają one w dalszych występach, lecz towarzyszą zawodnikowi niemal od początku roku i WWE prawdopodobnie da mu czas na odpoczynek. Już teraz Styles omija live eventy, bowiem WWE postanowiło oszczędzać go po WrestleManii. W kontekście przyszłego miesiąca Styles awizowany jest tylko na Super ShowDown, natomiast nie zapowiedziano go na żadne live eventy czy tygodniówki.

Na nietypowy tatuaż zdecydowała się Sasha Banks:

Lucha Empire zdecydowało się odwołać swoją galę, bowiem Lucha Bros poinformowali ich, że po Double or Nothing są zbyt poobijani by zaliczyć wkrótce kolejny występ. Pentagon i Rey Fenix mieli być głównymi gwiazdami show, więc federacja zdecydowała się anulować cały event.

Cody Rhodes wypowiedział się o swojej wejściówce z Double or Nothing, która w oczywisty sposób skierowana była w stronę Triple H’a. Cody stwierdził, że wie, iż mówili o robieniu swojego, a nie konkurowaniu, lecz to nasuwa się samo przez siebie. Dodał, że taka wejściówka nie miała na celu zaatakowania Triple H’a, tylko chciał podkreślenia jego roli w AEW – jest bowiem wiceprezesem, ale przede wszystkim czuje się wrestlerem i to chciał zaakcentować.

Brian „Road Dogg” James powrócił do pracy w WWE, lecz zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami – współpracuje teraz tylko i wyłącznie z Triple H’em przy NXT. Wcześniej James zrezygnował z roli członka Creative Teamu SmackDown w związku z frustracją jaką wywoływała u niego postawa Vince’a McMahona i nie chciał on dalej pracować z szefem WWE.

Co ciekawe Tony Khan był mocno zaangażowany w produkcję Double or Nothing i nadzorował tak zwane „Gorilla Position”, a więc miejsce z którego kontroluje się przebieg show. Tony był odpowiedzialny za dysponowanie czasem przeznaczonym na walki i pilnował by się nie przeciągały. Okazało się to bardzo ważne, bowiem zapewnił on kontrolę nad galą, czego zabrakło przy okazji All In, gdy sami wrestlerzy wyłożyli się na tym właśnie gruncie, przez co przynajmniej kilka walk przebiegało zupełnie inaczej i dłużej niż zakładano. Słowa uznania wobec pracy wykonanej przez Khana wyraził Cody Rhodes, który stwierdził, że do pełnienia takiej roli potrzeba zwykle wielu lat przygotowań, a Tony spróbował po raz pierwszy i od razu podołał zadaniu. Khan zaimponował także szatni swoim zaangażowaniem, bowiem poza kontrolowaniem programu osobiście dziękował każdemu po zakończeniu ich walk i przejściu na zaplecze.

Jeśli chodzi o kwestie produkcyjne to filmami promocyjnymi zajmował się Kevin Sullivan, znany ze swojej pracy dla Impact Wrestling. Nad przygotowaniem ringu pracował były pracownik TNA – Steve Small, natomiast zespołem do spraw produkcyjnych przewodził Keith Mitchell. Co ciekawe pośród szeregowych pracowników znalazło się ponoć sporo osób pracujących kiedyś przy WCW.

Awesome Kong poinformowała, że jej występ na Double or Nothing zaaranżowany był właściwie cztery miesiące temu, ale wiedziało o tym jedynie kilka osób i utrzymali taki stan do samego PPV, by była to prawdziwa niespodzianka.

To nie koniec rywalizacji Young Bucksów z Lucha Bros, bowiem ich kolejną walkę zapowiedziano na galę AAA odbywającą się 16 czerwca.

Tymczasem na galę Northeast Wrestling z 16 sierpnia (pod nazwą Prison Break) zapowiedziano pojedynek Jona Moxleya z Pentagonem Jr. Co ciekawe na gali awizowana jest też obecność związanych obecnie z WWE Jerry’ego „The Kinga” Lawlera oraz Renee Young.

Jeśli chodzi o Moxleya to możliwe, że rozpocznie on również przygodę z Japonią, bowiem w najnowszym wideo opublikowanym na Twitterze wskazał na datę 6 czerwca, a wtedy odbywa się gala NJPW z finałem Best of the Super Juniors. Możliwe, że wtedy Jon zadebiutuje w Japonii.

Tymczasem na weekend w który odbywać się będzie All Out w Chicago (30-31 sierpnia) ogłoszono trzecią edycję Starrcast.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 05-04-2019, 12:27
Host: 188.147.81.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 188.147.81.198

Jakim prawem Ryder I Hawkins dostają miejsce w karcie WM. Przecież wynik walki jest znany z góry. Bracia Hardy w kick offie razem z wieloma świetnymi zawodnikami a tutaj miejsce sie znalazło. To powinna być 1 walka w kick offie bo wielu ludzi (ze względu na rywali Revival) nie interesuje. Gdyby dostali innych rywali nie mam nic przeciwko ich występu w głównej karcie.

autor: karoxpotter

Dodano: 05-04-2019, 13:08
Host: 79.191.58.32.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.58.32

Takim prawem, że Hawkins zasłużył na walkę na WM i przerwanie tej serii przegranych. Kiedyś chcieli to zrobić na Main Event, ale Curt zablokował ten pomysł, bo chciał jeszcze pociągnąć dłużej to story. A jak przerwanie streaku miałoby nastąpić, to jego zdaniem(zresztą słusznym) powinna to być trochę spora sensacja pokazana w tv. Gdzie tu bardziej chodziło o Raw lub SD niż ppv. Nikogo nie interesuje ta walka? Żebyś się nie zdziwił. Oni mogą dostać jedną z najlepszych reakcji gali. Obaj pochodzą z Long Island, czyli walczą praktycznie u siebie. To też dodałoby kolorytu ewentualnej wygranej. I niech chłopaki wygrają. Revival nic się nie stanie jak stracą pasy i je odzyskają dzień, bądź tydzień później.

autor: NYM

Dodano: 05-04-2019, 14:23
Host: public-gprs363736.centertel.pl, IP: 37.47.52.25

Jak dodali walkę The Revival vs Ryder&Hawkins to aż przypomniało mi się zdobycie IC przez Zacka na WM. To był wtedy Wrestlemania Shocker i moim zdaniem W chce to powtórzyć.

autor: SmK

Dodano: 05-04-2019, 14:34
Host: 146-93-246-46.static.edis.at, IP: 46.246.93.146

Niestety, ale trzeba się powoli przyzwyczajać do tego, że nie będzie już Undertakera :(

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 05-04-2019, 14:42
Host: apn-37-248-214-115.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.248.214.115

Z Hawkinsem mogli coś zrobić a nie że co tydzień Revival dostają wpierdziel od Ricocheta & Blacka co skończyło się pójściem o pasy SD TT...
Imo fantasy booking - Ryder powinien piny na tygodniówkach A na WM powinni ustalić stypulację, że Revival straci pasy tylko i wyłącznie jeśli to Hawkins przypnie (storyline'owo mogłoby to wyglądać, tak że nawet po 3 finisherach Hawkins nie dawałby rady przypiąć dla ""beki"")
A tak to WWE poszło klasycznym stylem aka walka z du*y.

autor: ...

Dodano: 05-04-2019, 14:46
Host: public-gprs178075.centertel.pl, IP: 46.134.34.220

Wszystko ładnie, ale dlaczego tak z pupy do tego doszło? Jeden segment z Raw EXCLUSIVE i już-nawet tak prowadzone Revival nie zasługuje, żeby dostać rywali w takich okolicznościach. I nie przekonuje mnie w ogóle argument ze streakiem, który WWE kompletnie zlało i połowa fanów o nim zapomniała. Sorka, ale to debilna decyzja i totalne naplucie w twarz dywizji tag na Raw.

autor: Spangeboy

Dodano: 05-04-2019, 15:06
Host: 146-93-246-46.static.edis.at, IP: 46.246.93.146

^

Przestań pisać głupoty... Jaka połowa fanów o nim zapomniała? Przecież teraz każdy piszę o tym, że może w końcu przerwać swój streak przegranych :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 05-04-2019, 15:24
Host: host-89-230-15-227.dynamic.mm.pl, IP: 89.230.15.227

>Nie pokazuj się w tv od nie wiadomo kiedy
> a jeśli już to wszystko przegrywaj
> zażądaj na backu walki o pasy
> dostań walkę o tytuły na WM

Ja wiem że dywizje TT w WWE nie znaczą absolutnie nic, no ale kurde bez jaj :)
Revival, spierdzielajcie z tego szamba do AEW póki jeszcze się da.

autor: The Best Of The Best

Dodano: 05-04-2019, 15:34
Host: public-gprs209927.centertel.pl, IP: 46.134.159.72

@Up

Tylko że dopiero w momencie ogłoszenia walki, gdzie wcześniej wszyscy mieli wyjebane i nikt nie myślał o tej walce. WWE po raz kolejny skopało sprawę i wrzuca coś bez większej podbudowy.

Żeby nie było-sam zamysł i story miało potencjał i przy odpowiedniej "podbudowie" mogło być serio dobrym dodatkiem do karty. Przez pewien czas coś na Raw się z tym działo, tylko potem kompletnie to olano i teraz są tego efekty. Wrzucenie ich na ostatnią chwilę, z jednym segmentem i lipną podbudową. Tutaj mam problem i przez to walka jest dla mnie do przewinięcia-ciężko się wczuć w coś takiego. Nawet nie dali szansy na jakieś fajne rozkręcenie story. A szkoda, bo brakuje od dawna w WWE takich midowych storyline'ów, które mogłyby wciągnąć i dać szansę na jakiś przyjemny moment dla tych wresterów na niższej półce.

autor: Spangeboy

Dodano: 05-04-2019, 17:46
Host: ip-31-0-127-29.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.29

A dlaczego brakuje midowych storyline'ów? Bo przyszła "łomens rewoluszyn" i wpychają kobiety wszędzie gdzie się da, kosztem tag teamów i midcarderów. Powiedzmy sobie szczerze, ile kobiet da się oglądać z obecnego rosteru? Raptem kilka, a często wiele z nich zajmuje prawie połowę czasu tygodniówek. Babki jeśli już muszą mieć swój czas to na osobnej tygodniówce dla nich, wtedy by WWE przejrzało na oczy, bo nikt by się tym nie interesował.
Co do walki o pasy Raw, to oczywiście można było lepiej do niej doprowadzić, ale i tak sam jej zamysł jest moim zdaniem bardzo dobry i może z tego wyjść bardzo przyjemny moment. Zack i Curt są słabo prowadzeni, ale pamiętajmy jednak, że są to bardzo solidni wrestlerzy, potrafią walczyć, potrafią dać rozrywkę i myślę, że wyjdzie tu coś fajnego. Nawet liczę, że to wygrają, bo byłoby to coś ciekawego.

autor: ???

Dodano: 05-04-2019, 18:03
Host: 78.9.185.59, IP: 78.9.185.59

jak hawkins i rayder sa wiarygodni na wm do walki o pasy to należy się obawiać o całą wm... nie czaje i juz sie boje poziomu tego widowiska, zapowiada sie nieciekawie, bo jak tak spaprane raw co było ostatnio było pomysłem takiej ekipy to już sie boje o wm ;./

autor: cmpunk

Dodano: 05-04-2019, 18:19
Host: public-gprs370077.centertel.pl, IP: 37.47.76.222

Widzę że już ani WWE ani ludzie tu komentujący nie wiedzą jak się zabrać do tej wmki...Hawkins walczy o pas, Kingston walczy o pas, Rey Mysterio z dupy wsadzony do walki o pas US, oddali pas IC Lashleyowi, Angle vs Corbin, jakieś z dupy fatal four waye o pas tag teamów kobiet... czy ktoś tam weryfikuje te pomysły? Mam nadzieję że poziomem ringowym przynajmniej część z tych walk się obroni bo karta i cała RTWM wygląda masakrycznie. Podejrzewam że nawet logan by to lepiej rozpisał o ile tylko ktoś by mu zabronił umieszczać tam Ambrose'a.

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 05-04-2019, 19:15
Host: host-89-230-15-227.dynamic.mm.pl, IP: 89.230.15.227

@Hipopotam Krawczyk

Ta karta wygląda jakbyś przeskipował rok w universe w 2K

autor: The Best Of The Best

Dodano: 05-04-2019, 19:32
Host: public-gprs411152.centertel.pl, IP: 37.47.237.81

Przypominam,że NXT Takeover jest dzisiaj a nie jutro! (we wczorajszym newsie napisane było o sobotnim takeoverze i jakoś nikt uwagi nie zwrócił chyba w komentarzach&coś typy się nie pojawiają)

autor: beks

Dodano: 05-04-2019, 19:36
Host: apn-31-0-34-204.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.34.204

Ja mam teorię, że WWE po prostu w tym roku olalo wszystko na rzecz TTM babek. Wszystkie siły są tam wpakowywane i to widać. A z resztą karty zrobili tak, żeby przypadkiem nic nie przyćmiło wielkiego momentu łomens rewoluszyn. Dlatego Kurt dostaje Corbina, HHH vs. Batisya bo bardzo mocnym początku - atak na Flaira, wszystko wróciło do marazmu. No i "feud" o główny pas federacji. Z daleka widać było, że WWE miało wywalone jak to będzie wyglądać.

autor: Walrok

Dodano: 05-04-2019, 20:00
Host: adsa9.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.186.9

No zobaczymy w niedzielę co to będzie dalej z Deanem. Jeśli faktycznie wwe planuje coś ogromnego dla niego to logan ma jakieś wtyki w wwe, bo to przewidział.

autor: fan

Dodano: 05-04-2019, 22:04
Host: 178235184040.unknown.vectranet.pl, IP: 178.235.184.40

I dalej psują ideę głównego HoF oraz osobnego skrzydła Legancy. Wczoraj pisałem, że Luna powinna być do normalnego HoF wprowadzona, bo była chyba jedną z pierwszych kobiet, które walczyły z facetami oraz sięgały po stypulacje typu Hardcore. w erze Womens Revolution i pierwszego main eventu WM pań to jest wręcz idealny wybór, lepszy niż Chyna, bo jednak Luna nie weszła w branżę xxx.

A teraz wprowadzają tam SD Jonesa - gościa, który nigdy nic w WWF nie osiągnął poza byciem w tag teamie z Tonym Atlasem i którego większość kojarzy z przegranej na pierwszej WM w 9 sekund z King Kong Bundym.

autor: marky

Dodano: 05-04-2019, 22:53
Host: 79.191.74.213.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.74.213

Ale co z tego, że Chyba weszła w branże XXX? Snuka zamordował dziewczynę. Carlos Colon ma współudział w morderstwie Bruisera Brody’ego. Abdullah the Butcher świadomie zarażał ludzi żółtaczką. Moolah należy też jakoś w HOF jest w wszyscy wiedzą co robiła. Chyna skrzywdziła kogoś tymi filmami? Chyna już dawno powinna być w HOF. Tyle że powinna być wprowadzona indywidualnie.
Bruiser Brody trafi do HOF po cichu przez Legacy, a Carlos Colon, który nie dość że maczał palce w jego morderstwie i uniewinnienu Gonzaleza, dostaje czas antenowy i jest celebrowany jak bohater. To jest chore.

autor: NYM

Dodano: 06-04-2019, 00:02
Host: host154-250-211-80.static.arubacloud.pl, IP: 80.211.250.154

Karol Krawczyk - a czemu ktos mialby mi zabraniac umieszczac na WM Ambrose'a? przeciez Dean potrzebuje tam miejsca i swojego momentu najbardziej ze wszystkich, od czasu ogloszenia przez niego odejscia stal sie najbardziej over zawodnikiem na Raw, juz od czasu jego powrotu przed SummerSlam planowano by byl glowna gwiazda WM bo mial pokonac Reignsa - mistrza Universal, wiec teraz tymbardziej WM powinna sie krecic wokol niego, gdyby Vince byl madry spelnilby wszystkie jego rzadania, kontrakt zostalby podpisany a wtedy dalby ludziom shokera porownywalnego do cash-inu Rollinsa z WM31 bo wlasnie takiego kopa potrzeba tej marnie zapowiadajacej sie WM35. dla mnie tylko jakas mega niespodzianka z DA jak ponowny heel turn i nagle przejecie pasa UV mogloby to uratowac.

autor: logan

Dodano: 06-04-2019, 01:38
Host: 178235184040.unknown.vectranet.pl, IP: 178.235.184.40

Carlos Colon miał szczęście, bo do Hof trafił w 2014, skrzydło Legancy powstało 2 lata potem. No i generalnie w Legancy do tej pory nie trafił nikt z żyjących. A Colona mogłoby nie być jak wielu innych kontrowersyjnych postaci, ale to amerykanie, dopóki nie zostaniesz skazany to im to nie przeszkadzało. Chyna zasługuje też na miejsce w Hof indywidualnie, ale WWE miało przez lata z nią problem i chyba nadal ma ze względu na dzieciaki, które googlujac kim ona w ogóle była łatwo mogą trafić na jej filmy. Tak przez lata tzw. Eksperci i źródła bliskie WWE tłumaczyły jej brak w Hof. Mówiło się też że stefcia nie chciała słyszeć o niej w Hof indywidualnie jako o byłej Huntera.

autor: marky

Dodano: 06-04-2019, 11:34
Host: 76-210-73-178.static.edis.at, IP: 178.73.210.76

*RZĄDANIA*

XDDDDDDDDDDDDDDD

autor: Fenomenalny The Guy

<<< newsboard WrestleFans >>>
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.