wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

W 2019 roku czeka nas powrót WWE Tough Enough?, NJPW ma polować na duże nazwisko z WWE, Gadżety Hulka Hogana w sprzedaży, Kulisy decyzji o utrzymaniu gali Crown Jewel, AJ Styles dotarł na listę dziesięciu najdłużej panujących mistrzów WWE, Oglądalność Total Divas
Dodano: 02-11-2018, 10:02
Wiele wskazuje na to, że WWE zrobi kolejne podejście do programu „Tough Enough”, który mógłby powrócić w 2019 roku. W ubiegłym tygodniu federacja wystąpiła o ponowne zastrzeżenie tej nazwy. Według PWInsidera program może wyglądać nieco inaczej niż wcześniej, bowiem uczestnicy show podróżowaliby przez jakiś czas razem z rosterem WWE i odbywali wyzwania z tygodnia na tydzień, aż uda się wyłonić zwycięzcę. Nagroda w programie byłaby taka jak zwykle, czyli kontrakt z WWE.

„Wrestling Observer” sugeruje, że NJPW szykuje się do zaoferowania dużego kontraktu jakiejś z dużych gwiazd WWE. Oferta ma opiewać na wysokie kwoty za przepracowanie mniejszej ilości gal niż w WWE. Na razie nie wiadomo o kogo może chodzić – jak wiadomo dość niepewna jest sytuacja kontraktowa Shinsuke Nakamury, choć jeszcze w sierpniu ten dementował plotki jakoby NJPW kontaktowało się z nim w sprawie powrotu. Standardowo pewną zagadką jest długość kontraktu Dolpha Zigglera, więc nie można wykluczyć, że chodzi o tego zawodnika. Poza nimi raczej nie pojawiały się wieści o tym by wkrótce wygasała umowa któregoś z poważniejszych zawodników.

W związku z powrotem Hulka Hogana na Crown Jewel, WWE wypuściło do sprzedaży nowe gadżety „Hulkstera”, które dostępne są już w oficjalnym sklepie WWE.

Ponoć WWE długo zastanawiało się nad odwołaniem lub przeniesieniem gali Crown Jewel, bowiem na federację pojawiło się mnóstwo nacisków i to nie tylko medialnych, ale także politycznych. Ostatecznie padło hasło, że Vince McMahon zdecyduje jakie będą losy show i dzień przed konferencją w sprawie ogłoszenia wyników finansowych za trzeci kwartał, McMahon postanowił utrzymać galę w Arabii Saudyjskiej. Przed oficjalnym ogłoszeniem skontaktowano się także z wpływowymi osobami, które starały się wpłynąć na odwołanie gali, by wytłumaczyć im taką decyzję.

AJ Styles załapał się już do rankingu dziesięciu najdłużej panujących mistrzów WWE w historii. Styles posiada tytuł już 360 dni i jeśli obroni pas na Crown Jewel to wkrótce przesunie się jeszcze wyżej w rzeczonej pierwszej dziesiątce. Na wyciągnięcie ręki ma bowiem Hulka Hogana (364 dni), Randy’ego Savage’a (371 dni) czy Johna Cenę (381 dni). Poza wspomnianymi osobami Styles wydaje się mieć jeszcze szansę na prześcignięcie CM Punka, który miał tytuł 434 dni, odnotowując najdłuższy reign w najnowszych czasach WWE. Rzecz jasna AJ nie ma raczej szansy by przesunąć się w rankingu wyżej niż na szóste miejsce, bowiem od miejsca piątego mamy już panowania, które przekraczały 1000 dni.

Oglądalność ostatniego „Total Divas” wyniosła 385 tysięcy widzów, odnotowując zatem wynik bardzo zbliżony do 390 tysięcy z poprzedniego tygodnia.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.