wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Liv Morgan doznała wstrząśnienia mózgu, Czy zawodniczka miała pretensje do Brie Belli?, Alarmujące wieści dla WWE odnośnie Monday Night RAW - ostatni epizod osiągnął najgorszą oglądalność w historii programu, DDT Pro Wrestling zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych, Wyniki z wczorajszego odcinka Mixed Match Challenge i pojedynki na przyszły tydzień
Dodano: 26-09-2018, 10:33
WWE potwierdziło, że Liv Morgan doznała wstrząśnienia mózgu, po tym jak na ostatnim RAW została trafiona kopniakiem w głowę przez Brie Bellę. Zawodniczka będzie musiała przejść teraz przez standardowy protokół WWE w przypadku tego typu urazów, który od paru lat jest bardzo surowy, więc Morgan wróci na ring dopiero po badaniach, które dadzą federacji 100% pewności, że wszystko jest już w porządku. Na razie nie wiadomo czy uraz może zagrozić zapowiedzianej na 6 października walce na WWE Super Show-Down, gdzie Riott Squad ma się zmierzyć z The Bella Twins i Rondą Rousey.

Portal „Fightful” uzyskał też nieco zakulisowych wieści na temat całego wydarzenia. Ponoć Morgan kontynuowała pojedynek niejako na „autopilocie” i koleżanki z Riott Squad musiały dla jej bezpieczeństwa wycofać ją czym prędzej z ringu, bowiem widać było, iż ma problemy z równowagą. Sama Morgan miała przyznać na zapleczu, że nie pamięta przebiegu pojedynku.
Jeśli chodzi o samo nastawienie między zawodniczkami to Morgan nie miała podobno pretensji do Brie, która przeprosiła ją po gali, a potem wysłała jeszcze wyrazy wsparcia w mediach społecznościowych. Nieco inaczej miało być jednak w przypadku koleżanek Morgan z Riott Suqad, a więc Sarah Logan i Ruby Riott, które były ponoć mocno wzburzone botchem Brie.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła jedynie 2.35 miliona widzów, odnotowując znaczny spadek względem 2.672 miliona sprzed tygodnia. Rating show w przedziale wiekowym 18-49 wyniósł z kolei 0.82. Należy podkreślić, że jest to nie tylko najgorsza oglądalność RAW w tym roku, ale i w całej historii programu. Rok 2018 jest zresztą wyjątkowy pod tym względem, bowiem już wcześniej w tym roku show ustaliło niechlubny rekord nowej najniższej widowni programu – teraz ta liczba jeszcze się pogorszyła. Alarmujące dla WWE jest z pewnością to, że druga i trzecia godzina ostatniego RAW zgromadziła przed telewizorami ledwie niecałe 2.3 miliona widzów.
Na razie nie wiadomo czy WWE zdecyduje się na jakieś poważniejsze ruchy związane z ostatnimi problemami, ale fakty są takie, że od SummerSlam, oglądalność RAW idzie systematycznie w dół i tym razem uderzyła już zdaje się o dno. Dla potwierdzenia zestawienie oglądalności RAW od SummerSlam:
+ 20 sierpnia (odcinek po SummerSlam) – 3.095 miliona widzów
+ 27 sierpnia – 2.877 miliona
+ 3 września – 2.872 miliona
+ 10 września – 2.740 miliona
+ 17 września – 2.672 miliona
+ 24 września – 2.350 miliona.

Japońska federacja DDT Pro Wrestling zadebiutuje w przyszłym roku w Stanach Zjednoczonych, bowiem ogłoszono, że będą oni częścią WWN Live Experience, podczas weekendu WrestleManii 35. Wydarzenie potrwa od 4 do 6 kwietnia i zapowiedziano już udział gwiazd z DDT Pro, EVOLVE, SHIMMER, Kaiju Big Battel czy wXw.

Podczas wczorajszego Mixed Match Challenge Lashley i Mickie James pokonali Jindera Mahala i Alicię Fox, natomiast Miz i Asuka wyszli zwycięsko ze starcia z R-Truthem i Carmellą. W przyszłym tygodniu Rusev i Lana zmierzą się z Jimmym Uso i Naomi, a Jinder Mahal i Alicia Fox będą rywalizować z Finnem Balorem i Bayley.

-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.