wrestling wwe tna ecw


W ostatnim głosowaniu wypowiedzieliście swoje zdanie na temat wprowadzenia nowego mistrzostwa WWE Universal zamiast użycia dawnego mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Mimo, że zdecydowana większość była za drugą opcją, WWE wydaje się tłumaczyć nowa era i jaskrawy podział na dwa brandy. Oto wyniki:

Sonda
Wprowadzenie tytułu Universal:
jest dobrą decyzją. (517) 19%  
lepsze byłoby przywrócenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej. (2245) 81%  
Łącznie oddano 2762 głosy


Pozostajemy w temacie brandów, lecz w sondzie zmieniamy temat na PPV. Głosujemy.


Brock Lesnar oficjalnie zakończył karierę MMA. Informację potwierdziło UFC, a on zniknął z oficjalnej strony organizacji.

Po ataku ze strony Samoa Joe na Setha Rollinsa podczas RAW z 30. stycznia, odnowiła się mu kontuzja kolana. Przerwa w akcji ma trwać około ośmiu tygodni, więc istnieje szansa, że Rollins powróci na WrestleManii 33.

WWE ogłosiło, że w 2018 roku gospodarzem WrestleManii 34 będzie ponownie Nowy Orlean. Jest to stosunkowo szybki powrót federacji do tego miasta, gdzie kilka lat temu odbyła się WrestleMania XXX.

Skrót wydarzeń:
WWE Elimination ChamberWWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Royal Rumble
Niedziela 12.02.2017
godz. 17:00
Powtórka:
Poniedziałek 13.02.2017
godz. 20:00

WWE Elimination Chamber 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 12-02-2017, 18:05
Już dzisiaj czeka nas ostatni przystanek brandu SmackDown przed WrestleManią 33, czyli Elimination Chamber PPV. Gala odbędzie się w Talking Stick Resort Arena w Phoenix. Początek o 2.00 w nocy czasu polskiego. Godzinę wcześniej rozpocznie się Kick-Off, w trakcie którego fani zobaczą dodatkowo walkę Mojo Rawley’a z Curtem Hawkinsem.

Poniżej zapowiedź głównej karty. Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Becky Lynch vs. Mickie James


Paweł: Zastanawiam się, czy feud ten ma za cel wypromowanie powrotu Mickie James, czy osobę Becky Lynch. Jakoś bardziej skłaniam się ku tej drugiej opcji. Becky Lynch stała się w ostatnim okresie taką sierotką Marysią. Zdobyła tytuł, aby szybko utracić go na rzecz bardzo młodej doświadczeniem i stażem Alexy Bliss, a następnie w kilku podejściach ponieść klęskę. Uważam, że Elimination Chamber będzie dla Becky.
Typ: Becky Lynch

Rafał: Teoretycznie weteranka powinna wypromować młodszą gwiazdę, lecz w związku z feudami panującymi na SmackDown, wydaje mi się iż wygra Mickie. Stanie się tak jeżeli nie będzie to koniec tego feudu i konflikt Mickie/Alexa vs. Becky/Naomi zostanie pociągnięty przez kolejne tygodnie. Nie mam pojęcia czym miałoby się to zakończyć np. na WrestleManii, ale te panie dobrze się ogląda.
Typ: Mickie James

Piotrek: Bardzo podobało mi się promo tych zawodniczek z ostatniego SmackDown, gdy zdecydowanie przyćmiły Alexę Bliss i Naomi. Ogólnie jest to ciekawe zestawienie, w którym ciężko powiedzieć, że któraś ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo. Z jednej strony jedna z wciąż czołowych, choć będących nieco z tyłu zawodniczek, a z drugiej powracająca gwiazda kobiecego wrestlingu. Uważam, że na dobry „nowy” początek w głównym rosterze, zwycięstwo przydałoby się raczej James.
Typ: Mickie James

Luke Harper vs. Randy Orton


Paweł: Ewidentnie stawiam w tym przypadku na Ortona. Jest main eventerem WrestleManii i porażka z mid cardowym graczem byłaby bardzo dziwnym rozwiązaniem, nie bardzo wiem czemu służącym. Walka ta może jednak sporo zmienić w układach między Ortonem i Wyattem, na co bardziej zwróciłbym uwagę.
Typ: Randy Orton

Rafał: Solowy push dla Harpera jest jak najbardziej wskazany, ale wygrać może tylko Orton, ponieważ ma zagwarantowane miejsce w starciu o WWE Title na WrestleManii. Porażka więc nie wchodzi w grę, gdyż w lutym i marcu Orton będzie drugą najważniejszą gwiazdą SmackDown. Wiele wskazuje na zmianę mistrza WWE i ciekawy pojedynek Ortona na WrestleManii 33.
Typ: Randy Orton

Piotrek: Jak najbardziej logiczne zestawienie i w ringu powinno być stosunkowo przyjemnie. Wydaje mi się, że po WrestleManii Harper może zacząć odgrywać na SmackDown coraz poważniejszą rolę, ale na ten moment zwycięzca może być tylko jeden i jest to także zwycięzca Royal Rumble Matchu.
Typ: Randy Orton


Nikki Bella vs. Natalya


Paweł: Wiadomo, od czego się wszystko zaczęło i jak przebiegał cały feud. Podobnie jak w poprzedniej walce niemalże przekonany jestem o zwycięstwie Nikki Belli, jednak jeśli ma się on przeciągnąć do WrestleManii to zwycięży Natalya by przegrać na WM. Póki co uważam, że wygra Nikki, a jej rola na WrestleManii będzie znacznie inna.
Typ: Nikki Bella

Rafał: Jeśli rzeczywiście dojdzie do walki John/Nikki vs. Miz/Maryse na WrestleManii i WWE postanowi zmarnować Cenę na największej gali roku, to tradycyjnie Nikki czeka kolejny push. Ten konflikt nie jest zły, ale jakoś go nie kupuję, może ze względu na cienkie umiejętności aktorskie Nikki.
Typ: Nikki Bella

Piotrek: Szczerze mówiąc z trzech starć kobiet na dzisiejszej gali – to interesuje mnie najmniej. Pomimo sympatii do Natalyi w dalszym ciągu niezwykle nudzi mnie ona w telewizji. Nawet jak czasem powie coś ciekawego to potem powtórzy to samo na każdej możliwej tygodniówce i znów nie chce mi się jej oglądać. WrestleMania coraz bliżej, a tam standardowo w jakiejś formie wcisną nam Nikki, więc i tutaj raczej wygra.
Typ: Nikki Bella


Handicap Match
Apollo Crews & Kalisto vs. Dolph Ziggler


Paweł: Sądząc po wydarzeniach całej trójki przekonany jestem o zwycięstwie Apollo Crewsa i Kalisto. Odwrotny scenariusz miałby sens w przypadku wypromowania Zigglera na WrestleManię, lecz wydaje się, że nie ma takiej potrzeby. Potrzeba natomiast jest zwrócenia uwagi na Apollo Crewsa oraz przypomnienie o Kalisto, jakby nie patrzeć byłym mistrzu Stanów Zjednoczonych. W oparciu o to oraz nierówny układ sił stawiam właśnie na nich
Typ: Apollo Crews & Kalisto

Rafał: Jakoś ten heelowy Ziggler oraz jego obecny feud mnie nie ruszają, może dlatego, że zbyt wiele razy przechodził turny. Jak na rasowego heela przystało, powinien wygrać jakimś przekrętem, pomimo faktu, że to Handicap Match. Wystarczy już tych walk z Kalisto i szczerze mówiąc, wolałbym obejrzeć pojedynek jeden na jednego Ziggler vs. Crews.
Typ: Dolph Ziggler

Piotrek: Bardziej to tygodniówkowe starcie niż na PPV, ale niech będzie. Z jednej strony Apollo i Kalisto wyjdą już na kompletnych jobberów jeśli przegrają, ale w kontekście WM federacja raczej ma już cokolwiek w planach dla Zigglera, a nie pozostałej dwójki. Domyślam się, że w mocno nieczysty sposób, ale jednak wygra Dolph.
Typ: Dolph Ziggler


SmackDown Tag Team Championship Turmoil Match
American Alpha vs. The Ascension vs. The Vaudevillains vs. The Usos vs. Rhyno & Heath Slater vs. Breezango


Paweł: Loteria, z której może wyłonić się Ascension niczym feniks z popiołów, ale chyba tak się nie stanie. Zastanawiam się w ogóle, dlaczego tyle lat tag team ze sporym potencjałem na ciekawe konfrontacje oraz mocnym wizerunkiem jest tak deptany? Z tego względu moimi kandydatami na zwycięzców są Chad Gable i Jason Jordan cementujący swój poziom i pozycję w rankingach.
Typ: American Alpha

Rafał: Nie zanosi się na zmianę mistrzów, więc po sporym zamieszaniu w ringu, American Alpha powinni ostatecznie obronić tytuły. Należy im się dłuższe panowanie jako mistrzowie, bo to naprawdę świetny tag team.
Typ: American Alpha

Piotrek: Powiedzmy sobie szczerze, że dywizja prowadzona jest bardzo słabo – nawet American Alpha jako mistrzowie tego nie ratują, bo po prostu nie dostają ku temu szansy. WWE chyba zdaje sobie z tego sprawę, bo wrzucili właściwie wszystkie zespoły do jednej walki, byleby jakkolwiek zaciekawiło to fanów. W takim zestawieniu zawsze może dojść do zmiany mistrzów, aczkolwiek nie wiem jaki miałby być tego cel – wypadałoby raczej wreszcie dać się wykazać Alpha.
Typ: American Alpha


SmackDown Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Naomi


Paweł: Raczej małe szanse, aby wygrała Naomi. Brakowałoby trochę podstaw ku temu, aby zwyciężyła właśnie ona. Drugie dno może mieć jednak związek z Total Divas, gdzie została potraktowana po macoszemu, sama otwarcie wypowiedziała się negatywnie o całej sprawie, a następnie zniknęła na kilka tygodni z TV. Stawiam na Alexę, lecz jeśli będzie odwrotnie z uwagą prześledzę całą wspomnianą historię spoza WWE.
Typ: Alexa Bliss

Rafał: Trochę na szybko przygotowany program, więc Alexa nie powinna stracić tytułu. Oczywiście należy pamiętać o Becky oraz Mickie. Może dojdzie do ingerencji, a może nie, ale nie widzę jeszcze Naomi z pasem. Alexa od kilku miesięcy wypada doskonale i nie warto tego zmieniać.
Typ: Alexa Bliss

Piotrek: Naomi standardowo nieźle wypada w ringu, ale poza tym jest postacią strasznie nijaką. Widzieliśmy to także w segmencie z ostatniego SmackDown, gdy interesowały nas właściwie wszystkie zawodniczki poza Naomi. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że WWE daje jej wreszcie pas, ale Alexa Bliss sprawuje się na tyle dobrze, że moim zdaniem powinna pozostać mistrzynią – zwłaszcza w tak gorącym okresie.
Typ: Alexa Bliss


Elimination Chamber Match for WWE Championship
John Cena vs. IC Champion Dean Ambrose vs. Bray Wyatt vs. AJ Styles vs. Baron Corbin vs. The Miz


Paweł: Bardzo ciekawy pojedynek, ponieważ mamy dwóch bardzo mocnych faworytów. Pierwszym oczywiście jest John Cena, lecz drugim Bray Wyatt, a to otworzyłoby drogę do walki z Randym Ortonem na WrestleManii. Cenie tymczasem do mieszanego tag team matchu z Nikki Bellą przeciwko Mizowi i Maryse (to oznaczałoby stuprocentowe zwycięstwo Nikki z Natalyą). Skłaniam się w stronę tego drugiego i mamy dwie ciekawe walki na WrestleManii. Bray Wyatt.
Typ: Bray Wyatt

Rafał: WWE może znów czymś zaskoczyć, ponieważ wszędzie na zwycięzcę typowany jest Bray Wyatt, który miałby stoczyć starcie z Ortonem na WrestleManii. Wiadomo, McMahon nie lubi spoilerów i może wymyślić coś dziwnego, ale ja postawię jednak tak jak większość, czyli na Wyatta. Należy mu się run z tytułem WWE, ponieważ warto się przekonać czy poradzi sobie jako główna gwiazda SmackDown. Co do Johna Ceny, to po ewentualnej utracie tytułu, plany dotyczące jego osoby na WM33 nie wyglądają zbyt ciekawie i słychać plotki o tag team matchu Cena & Nikki vs. Miz & Maryse. Cena w drugoplanowej roli na WrestleManii to chyba najgorszy pomysł z możliwych, ale gdy Vince czegoś chce to do tego doprowadzi.
Typ: Bray Wyatt

Piotrek: Zwycięstwo Wyatta wydaje się być aż nazbyt oczywiste, aczkolwiek jego zwycięstwo i potyczka z Randym Ortonem na WrestleManii wydaje się być dobrym scenariuszem. W moim odczuciu nie zaszkodziłoby do tego dorzucenie jeszcze Johna Ceny, którego zdecydowanie wolałbym w jakimś ważnym starciu na WM, bowiem plotki o pojedynku z Corbinem czy Mixed Tag Team Matchu staram się odsuwać od siebie, choć wydają się być coraz bardziej prawdopodobne. Zobaczymy czy w ostatniej chwili nie zamieszają jeszcze w składzie tej walki – jeśli WWE rzeczywiście chce walki Shane’a McMahona z AJ Stylesem na WM to mogą go tu jakoś wrzucić. Jakaś tam niespodzianka z na przykład wygraną Stylesa wchodzi pewnie w grę, ale wydaje mi się, że tym razem WWE pójdzie tym najbardziej prawdopodobnym schematem, więc…
Typ: Bray Wyatt

--------

Zachęcamy do dyskusji i dzielenia się Waszymi typami.

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-01-2017, 17:58
Host: aacb160.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.4.53.160

Już czytałem, super raport. Trochę nie rozumiem decyzji o wystawieniu ****3/4* dla Naito i Tanahashi'ego, bo starcie według mnie było "tylko" dobre. Każdy jednak wrestling odbiera inaczej, więc nie będę tworzył głupiego konfliktu.

Kenny Omega robi sobie pewnie wolne. Raczej wróci na NJ Cup. Może to i dobrze, bo przez najbliższy miesiąc, dwa wszystko będzie się skupiać na Suzukim, Okadzie, Naito i Elginie. Ah, lepiej tego roku NJPW nie mogło rozpocząć.

Kab.rall

autor: the Elite

Dodano: 06-01-2017, 17:59
Host: user-94-254-144-188.play-internet.pl, IP: 94.254.144.188

Omega nieźle się musi bawić xd już wszyscy o nim mówią i o tym przejściu ew. do WWE, gdzie jasne jest że po prostu robi sobie przerwę, pewnie gdzieś tak do New Japan Cup. Wrócił Suzuki Gun i Elgin, poza tym wcale nie zdziwiłbym się gdyby Kenny wrócił jako face. W każdym bądz razie to wszystko work i Omega robi sobie tylko przerwę, po której wróci i (miejmy nadzieję) wygra pas IWGP HW.

autor: RainMakerF7

Dodano: 06-01-2017, 18:01
Host: aacb160.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.4.53.160

Omega raczej pozostanie heelem, ale Naito przejdzie face turn z uwagi na przyjście SG.

autor: the Elite

Dodano: 06-01-2017, 18:25
Host: bng158.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.252.158

omega w wwe juz w lutym

autor: gupidepil

Dodano: 06-01-2017, 18:32
Host: bng158.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.252.158

3 do goda bedzie opry

autor: damet

Dodano: 06-01-2017, 19:07
Host: ip-5-172-237-9.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.237.9

Na najbliższe RAW Roman Reigns bedz bronił pasa US w Handicap Matchu z Kevinem Owensem i Chrisem Jericho,ciekawe czy znowu wygra

autor: Phenom

Dodano: 06-01-2017, 19:18
Host: admc198.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.32.198

romek wszytko wygro

autor: janeusz

Dodano: 06-01-2017, 19:30
Host: aacb160.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.4.53.160

A koniecznie temat Reingsa jest tu potrzebny? Ja rozumiem, że każdy z Was lubi gdy pod newsem jest 50 kamentarzy na temat wyżej wspomnianego pana, ale tu jak pisałem nie jest on potrzebny.

autor: the Elite

Dodano: 06-01-2017, 19:42
Host: ip-5-172-237-9.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.237.9

the Elite
To jest najnowszy news wiec napisałem tutaj co WWE planuje na najbliższe RAW a ty chyba chcesz sprowokować niektórych do kolejnej niepotrzebnej wymiany zdań na temat Romana

autor: Phenom

Dodano: 06-01-2017, 19:43
Host: 212.2.101.52, IP: 212.2.101.52

Bo Roman jest miszczem miszczów, The Guy składa wszystkich jak leci, bo jest k*rewsko DOBRY!

A tak na poważnie, to co panowie odwalili na WK11 przechodzi ludzkie pojęcie, ciągle mam przed oczyma ten tiger suplex i ta wejściówka Omegi, czysty kosmos, mam nadzieję że Kenny nic nie kombinuje i zostanie w NJPW, najlepszy heel jaki ten biznes kiedykolwiek widział.

autor: Czwany Lis

Dodano: 06-01-2017, 19:50
Host: aacb160.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.4.53.160

Ja chce sprowokować? Ja?

Jeżeli nadal dyskusja pod newsami będzie wyglądać tak jak teraz, czyli Roman to drewno itp.to coraz mniej mądrych użytkowników będzie się udzielać.
Trzeba skończyć z propagowaniem trollingu, bo za pół roku to tylko te debile coś tam będą pisać. Nie chcę nikogo obrazić czy coś, ale pewne tematy powinny zostać ograniczone.

autor: the Elite

Dodano: 06-01-2017, 20:57
Host: 107-178-44-58.IP.cloudmosa.com, IP: 107.178.44.58

To jest szczyt wszystkiego, że ta ameba kabra.ll obraża innych użytkowników XDDD Przeciez Ty gościu nie dość, że piszesz z dwóch kont to jeszcze pod każdym newsem wypisujesz swoje marne karty walk...

autor: Fenomenalny the guy

Dodano: 06-01-2017, 21:05
Host: public-gprs413498.centertel.pl, IP: 37.47.246.123

Nie żebym się czepiał ale żadnej karty od kab.ralla nie widziałem już dość długo pod żadnym newsem ale za to twoje podniecanie się Romanem jest już pod każdym newsem nawet jeśli nie ma o nim wzmianki.

autor: Triple X

Dodano: 06-01-2017, 21:12
Host: pc20-79.btk.net.pl, IP: 79.135.179.79

Sam mnie obrażasz The Guy :) ja wiem, że trollujesz ale proszę Cię zmniejsz tego ilość a najlepiej w ogóle nie pisz o Romualdzie i bądź poważny bo się znasz na tym biznesie i myślę , że wiedzę masz sporą na temat wrestlingu. Można się powymieniać spostrzeżeniami odnośnie zawodników, wrestlerów i przyszłości Wwe i/lub innych organizacji itd :) ja niestety tylko Wwe :(

autor: This is my House

Dodano: 06-01-2017, 21:31
Host: aacb160.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.4.53.160

Phenom- wybacz, ale chciałem uciąć temat.

The Guy- nic do Ciebie nie mam. Uważam, że jesteś mądrym, fajnym i błyskotliwym gościem, ale trolling to nie jest dobre wyjście. Sądze, że mógłbym z Tobą nawet nawiązać fajną konwersacje, bo jak wspomniał trafnie This is my House masz wiedzę na temat wrestlingu.

Chciałbym żebyśmy w tym roku przywrócili dawny blask portalowi WF, każdy z nas jest w stanie dołoźyć do tego cegłe.

autor: the Elite

Dodano: 06-01-2017, 22:35
Host: 107-178-45-126.IP.cloudmosa.com, IP: 107.178.45.126

This is my house, ja rowniez oglądam tylko i wyłącznie WWE :) A jeśli chodzi Wam czy sie znam na wrestlingu no to jakąś tam wiedzę mam i myślę, że byłaby szansa na to żebyśmy mogli spróbować nawiązać jakąś interesującą konwersacje.

autor: Fenomenalny the guy

Dodano: 07-01-2017, 01:53
Host: bfw8.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.60.8

Ban dla zwierząt pokroju guy'a i kab.ralla byłby przeze mnie mile widziany, ale skoro wiadomo że tak się nie stanie, to może oszczędźcie innym kolejnego shitstormu.

autor: Brainbustaaaaahhhhh

<<< newsboard WrestleFans >>>


Podział gal PPV na RAW i SmackDown...

wyszedł WWE na dobre.
nie sprawdza się.
nie robi mi różnicy.5. marca 2017


Mistrzostwo WWE Universal
Kevin Owens
vs
Goldberg

Miastrzostwo WWE Cruiserweight
Neville
vs
Jack Gallagher

Roman Reigns
vs
Braun Strowman
12. lutego 2017


Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber

Bray Wyatt
pokonał
Johna Cenę
AJ Stylesa
Barona Corbina
The Miza
Deana Ambrose'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
American Alpha
pokonali
The Usos
The Ascension
The Vaudevillains
Breezango
Heatha Slatera i Rhyno

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Naomi
pokonała
Alexę Bliss

Randy Orton
pokonał
Luke'a Harpera

2 on 1 Handicap Match
Kalisto i Apollo Crews
pokonali
Dolpha Zigglera

Nikki Bella
pokonała
Natalyę

Becky Lynch
pokonała
Mickie James

Pre-show
Mojo Rawley
pokonał
Curta Hawkinsa
2. października 2016


Mistrzostwo TNA
Wagi Ciężkiej
No Holds Barred Match

Bobby Lashley
pokonał
Ethana Cartera III

Bound for Glory
o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego
TNA Wagi Ciężkiej
Zwycięzca:
Eli Drake

Mistrzostwo TNA X Division
DJ Z
pokonał
Trevora Lee

The Great War
o mistrzostwo Tag Teamów TNA
M
att Hardy i Brother Nero
pokonali
Abyssa i Crazzy'ego Steve'a

Mistrzostwo TNA Knockout
Gail Kim
vs
Maria Kanellis

Finał turnieju o miano mistrza TNA Impact Grand
Aron Rex
pokonał
Eddiego Edwardsa

Moose
pokonał
Mike Bennett

Jade
pokonała
SiennęDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.