wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Spekulacje dotyczące walki wieczoru WrestleManii 35, Ile WWE mogłoby stracić na zakończeniu współpracy z Arabią Saudyjską?, Dick Slater nie żyje, Grupa najnowszych nabytków WWE, Trzy osoby z systemu rozwojowego zostały zwolnione, Powód absencji Mauro Ranallo na tapingach, WWE zainwestuje w niemiecki wrestling?, Walka o Impact World Title i zmiana godziny emisji od przyszłotygodniowego Impact Wrestling
Dodano: 19-10-2018, 10:19
Zbliżamy się pomału do końca roku, a tymczasem WWE wciąż nie zatwierdziło ponoć walki wieczoru przyszłorocznej WrestleManii. Jedynym pojedynkiem, który ma być niemal pewny jest starcie Shawna Michaelsa z AJ Stylesem, ale choć będzie to jedno z czołowych starć WM to raczej nie zamknie show. Jak wiadomo WWE marzy się by w walce wieczoru doszło do starcia Romana Reignsa z The Rockiem, jednak szanse na to wydają się coraz mniejsze patrząc choćby na fakt, iż WWE mimo najszczerszych chęci nie udało się sprowadzić Rocka na tysięczne SmackDown. W związku z odkładanym rozbiciem The Shield pojawiają się głosy, że planem awaryjnym na WrestleManię może być Triple Threat Match między członkami tej grupy, lecz w oczach oficjeli WWE nie byłby to już taki pewniak do zamknięcia show. Poważnie rozważane ma być umieszczenie w walce wieczoru WrestleManii pojedynku Rondy Rousey z Charlotte.

David Hayes z „Deadline” informuje, że w przypadku zerwania umowy z Arabią Saudyjską, WWE nie będzie mogło liczyć na mniej więcej 12-16 milionów szacowanego zysku z tego tytułu w 2019 roku.

W wieku 67 lat zmarł były zawodnik WCW i WWF – Dick Slater.

WWE potwierdziło oficjalnie najnowszą grupę nabytków, którzy zameldowali się ostatnimi czasy na treningach w Performance Center. Są to: Matt Riddle, Mia Yim, Chelsea Green, Humberto Carrillo (Ultimo Ninja), Luis Martinez (Punishment Martinez), Daniel Vidot i Jordan Omogbehin.


Tymczasem rozwiązane zostały umowy z trójką adeptów, którzy nie spełniali oczekiwań: Tian Bingiem, Jasonem Chengiem i Gabrielem Ealy. Bing był pierwszym Chińczykiem zakontraktowanym przez WWE, Cheng dołączył do WWE w 2016 wraz z grupą sześciu innych rekrutów. Gabriel z kolei dołączył niejako do swojego brata Uriela, który został zwolniony przez WWE już w czerwcu. Panowie zaliczyli parę występów w NXT jako Ealy Brothers, ale nie pokazali się ze zbyt dobrej strony.

Okazuje się, że Mauro Ranallo opuścił nagrania NXT, ponieważ był w Nowym Jorku, gdzie odbierał nagrodę za działania na rzecz ludzi z problemami mentalnymi.

Ponoć Niemcy to jeden z głównych kierunków w którym chciałoby się teraz rozwijać NXT, odpowiednio do tego jak powstał odłam tego brandu w Wielkiej Brytanii. WWE chciałoby nawiązać bliską współpracę z wXw, wzorem tego jak federacja współpracuje obecnie z PROGRESS Wrestling w Anglii.

Na przyszłotygodniowe Impact Wrestling ustalono walkę Johnny’ego Impacta z Fenixem, o główny tytuł tej federacji. Potwierdzono przy okazji zeszłotygodniowe doniesienia o zmianie godziny emisji programu.
---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.