wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Tye Dillinger poprosił o rozwiązanie kontraktu z WWE, Dodatkowe bilety na Double or Nothing, Young Bucks o ich planach w AEW i formacie ewentualnej tygodniówki, Nowa walka na ROH 17th Anniversary, Turniej o miano pretendenta do WWE Cruiserweight Championship na WrestleManii 35, Dark Matche tapingów SmackDown, Gwiazdy NXT na obu tygodniówkach głównego rosteru, Dwie pierwsze walki na Fastlane PPV
Dodano: 20-02-2019, 11:51
Tye Dillinger potwierdził w mediach społecznościowych, że wczoraj wieczorem złożył prośbę o rozwiązanie jego kontraktu z WWE. Na razie nie wiadomo czy federacja na to przystała, ale Dillinger podsumował już niejako swój okres w WWE pisząc, iż przeżył tu wiele wspaniałych chwil i poznał świetnych ludzi. Co ciekawe Dillinger złożył wniosek o rozwiązanie umowy dokładnie w dniu swoich 38 urodzin. Wcześniej życzenia złożyła mu na Instagramie choćby jego dziewczyna i zawodniczka WWE – Peyton Royce. Przy okazji rozgorzało sporo dyskusji czy para nie zaręczyła się w ostatnim okresie.

All Elite Wrestling poinformowało, że po pewnych zmianach produkcyjnych udało się wygospodarować jeszcze kilkaset biletów na galę Double or Nothing. AEW zachęca też do korzystania z platformy Lyte w przypadku osób, które nabyły bilety, ale nie będą mogły się zjawić i chciałyby je legalnie odsprzedać.

W rozmowie ze „Sporting News” Young Bucks przyznali, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to prawdopodobnie pozostaną w AEW przez bardzo długi okres czasu i będą wspierać tę federację tak długo jak pozostaną w branży. Odnieśli się też do potencjalnego programu telewizyjnego mówiąc, że na pewno będą się decydować na format gali trwającej godzinę lub maksymalnie dwie godziny, bowiem wszystko powyżej prowadzi ich zdaniem do przesytu produktem.

Ring of Honor zabookowało na 17th Anniversary Show walkę Kenny’ego Kinga z Martym Scurllem. To na ten moment czwarta walka w karcie tego PPV, które odbędzie się 15 marca w Las Vegas.

Drake Maverick ogłosił podczas wczorajszego 205 Live, że w przyszłym tygodniu rozpocznie się 8-osobowy turniej, którego zwycięzca zmierzy się z Buddym Murphym o WWE Cruiserweight Championship na WrestleManii 35. Na razie nie potwierdzono wszystkich uczestników, ale turniej rozpocznie się od przyszłotygodniowego odcinka z walkami Tony’ego Nese’a z Kalisto oraz Drew Gulaka z Brianem Kendrickiem.

W Dark Matchach wczorajszych tapingów SmackDown fani zobaczyli dwie walki. Rey Mysterio w zespole z R-Truthem pokonali The Colons, natomiast Asuka obroniła SmackDown Women’s Championship w starciu z Charlotte Flair.

Ostatecznie nie było więcej awansów z NXT i gwiazdy, które zadebiutowały na RAW, stoczyły kolejne zwycięskie pojedynki na SmackDown. Podobnie jak było w przypadku poprzedniej grupy promowanych zawodników, Aleister Black, Ricochet, Johnny Gargano i Tommaso Ciampa mogą się na razie pojawiać na obu tygodniówkach, do czasu zaangażowania w jakieś poważniejsze programy w którymś z brandów.

Tymczasem ustalono już pierwsze walki na Fastlane, które odbędzie się już 10 marca w Cleveland. Pierwsze starcie to rewanż o mistrzostwo tag teamowe SmackDown pomiędzy The Usos, a Shanem McMahonem i The Mizem. Zgodnie z przewidywaniami Kofi Kingston został też pretendentem do mistrzostwa WWE i zawalczy z Danielem Bryanem.-----

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.