wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Crown Jewel - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 02-11-2018, 11:28
Już dzisiaj czeka nas gala WWE Crown Jewel, która odbędzie się w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Początek głównej części gali planowany jest na 17.00 naszego czasu, a poprzedzi ją godzinny Kick-Off, w trakcie którego Shinsuke Nakamura stanie w obronie WWE United States Championship przeciwko Rusevowi. Poniżej zapowiedź głównej części gali.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
SmackDown Tag Team Championship
The Bar vs. The New Day


Paweł: Oficjalnie nie widać Big Showa w grafice promującej tę walkę, więc może to mieć znaczący wpływ na rezultat tego starcia. Po powrocie jednak panowie pewnie ponownie połączą siły, więc stawiam na zwycięstwo New Day przez dyskwalifikację i zachowanie tytułów przez The Bar.
Typ: New Day (DQ)

Rafał: Taki sobie ten feud, ale kolejna zmiana mistrzów to byłaby gruba przesada. Obecność Big Showa ma sprawić, że Cesaro & Sheamus dłużej potrzymają tytuły i oby tak było. Program zapewne będzie kontynuowany przez dłuższą część listopada.
Typ: The Bar

Piotrek: Przerzucanie znowu pasów byłoby czynieniem z nich pomału zabawek, które zaczęłyby znaczyć coraz mniej. W przypadku New Day oczywiście zwycięstwo zawsze wchodzi w grę, ale stawiam na The Bar.
Typ: The Bar
WWE Championship
AJ Styles vs. Samoa Joe


Paweł: AJ Styles. Pojedynek ustalony na siłę wskutek zakulisowej rozgrywki politycznej względem kontrowersji w Arabii Saudyjskiej.
Typ: AJ Styles

Rafał: Bryan nie chce pracować w Arabii i dostaliśmy odgrzewany kotlet w postaci wznowienia rywalizacji Styles-Joe. Wygrana Joe jest dla mnie wręcz niemożliwa, wcześniej było na to wiele okazji i nic z tego nie wyszło, ale to WWE i wydarzyć może się wszystko.
Typ: AJ Styles

Piotrek: Wymuszony powrót do tej rywalizacji, wobec zachowania Daniela Bryana. W takich przypadkowych sytuacjach WWE decyduje się czasem by pójść za ciosem i zaskoczyć, ale tutaj tego nie widzę. Skoro AJ Styles tak długo zachował tytuł to wolałbym, żeby utrata przez niego pasa znaczyła coś więcej i odbyła się na jakiejś naprawdę dużej gali jak Royal Rumble czy nawet WrestleMania, a nie na evencie, gdzie szejkowie będą stali tyłem do ringu lub chodzili w kółko, skupiając się na wszystkim poza akcją w ringu.
Typ: AJ Styles

Tag Team Match
Triple H & Shawn Michaels vs. Undertaker & Kane


Paweł: Tak naprawdę wygrać może i jedna i druga ekipa, choć bardziej przekonuje mnie zwycięstwo Braci Zniszczenia, ponieważ Super Show-Down należało do Triple H’a kosztem Undertakera, a to odcięty naprawdę duży kupon.
Typ: Brothers of Destruction

Rafał: Na Super Show-Down nie do końca chodziło o ostatnią walkę Taker-HHH, a na Crown Jewel nie do końca chodzi o powrót Michaelsa, ale raczej o wznowienie jego feudu z Undertakerem i ich pojedynek być może już na Survivor Series. Nie da się ukryć, że trochę to wszystko jest naciągane. Undertaker przegrał w Australii i teraz powinien wygrać, ale postawię na DX i sukces Shawna Michaelsa, gdyż porażka po powrocie to chyba nie byłoby najlepsze rozwiązanie.
Typ: DX

Piotrek: Uwielbiam Shawna Michaelsa, którego uważam chyba nawet za swojego ulubionego zawodnika w historii, więc przykro mi patrzeć na to co się dzieje. Na Super Show-Down niestety były już symptomy, że „HBK” będzie daleki od choćby połowy dyspozycji sprzed lat i obawiam się tego co możemy zobaczyć. Kane i Undertaker są już totalnie bez formy, Hunter jako tako wygląda, ale ostatnią dobrą walkę też stoczył dawno temu. Niezbyt elektryzowały mnie segmenty z tygodniówek, niezbyt interesuje mnie prawdę mówiąc całe to cholernie naciągane starcie.
Typ: Brothers of Destruction

WWE Universal Championship
Braun Strowman vs. Brock Lesnar


Paweł: Ciężko jednoznacznie wskazać zwycięzcę. Co prawda ci dwaj już ze sobą walczyli, jednak okoliczności się zmieniły. Obecnie Lesnar rozerwany jest pomiędzy WWE i potencjalnym powrotem do UFC, więc moim faworytem jest Braun Strowman i to na niego stawiam, choć nie wykluczone, że wskutek dyskwalifikacji, co nie umniejszyłoby jego pozycji, a zarazem dało tytuł Strowmanowi.
Typ: Braun Strowman

Rafał: Lesnar z pasem i powrót do sytuacji sprzed SummerSlam, czyli kolejne tygodnie bez mistrzostwa na RAW, to chyba nie jest coś czego chce większość fanów. To wielka szansa dla Strowmana i creative team nie powinien tego zepsuć. Mistrzostwo po prostu mu się należy.
Typ: Braun Strowman

Piotrek: Wyrazy współczucia oczywiście dla Romana Reignsa – z drugiej strony z tego nieszczęścia na RAW może się pojawić choć trochę świeżości i kreatywności ze strony WWE. By tak się stało dobrze byłoby oglądać mistrza Universal na RAW, a jeśli daliby tu tytuł Brockowi to następny raz tytuł Universal zobaczymy pewnie na Royal Rumble. Prawdę mówiąc nie zdziwi mnie to, ale już to przerabialiśmy i było jak było. Strowman.
Typ: Braun Strowman

WWE World Cup

Ćwierćfinał turnieju
Seth Rollins vs. Bobby Lashley


Paweł: W przypadku walk turniejowych zdecydowanie opieram się na dotychczasowych osiągnięciach wszystkich uczestników w WWE. W końcu to Puchar Świata mający na celu wyłonienie najlepszego na świecie. W odniesieniu do tego pojedynku stawiam zdecydowanie na Setha Rollinsa.
Typ: Seth Rollins

Rafał: Lashley jest prowadzony bardzo dziwnie po powrocie do WWE. Chyba nie chcą go solidnie pushować i dlatego tak to wszystko wychodzi. Moim typem jest Rollins, który jednak nie wygra całego turnieju, gdyż pewnie przeszkodzi mu w tym Ambrose.
Typ: Seth Rollins

Piotrek: Pewnym wydaje się, że Dean Ambrose przeszkodzi Sethowi Rollinsowi w tym turnieju, ale myślę, iż jeszcze nie na etapie pierwszej walki, a w półfinale. Tutaj wygra mistrz Interkontynentalny.
Typ: Seth RollinsĆwierćfinał turnieju
Kurt Angle vs. Dolph Ziggler


Paweł: W kolejnej rundzie bardziej pasuje mi Kurt Angle, ale powiedzmy sobie szczerze, czas robi swoje, a to nie on, lecz Ziggler wydaje się być u szczytu formy.
Typ: Dolph Ziggler

Rafał: Zapowiada się niezła walka i powinien to wygrać Angle, gdyż inaczej promowanie go przez dwa ostatnie tygodnie na RAW nie miałoby większego sensu. Z drugiej strony, to duża szansa na push dla Zigglera, który mógłby wreszcie zostać main eventerem. 50/50.
Typ: Kurt Angle

Piotrek: Myślę sobie, że WWE nie odmówi sobie i fanom zestawienia w półfinale Angle’a oraz Rollinsa. Organizatorzy z Arabii Saudyjskiej nawet wymuszą zapewne na WWE by Angle dotarł do finału, bo już po Greatest Royal Rumble było widać, iż kojarzą oni głównie gwiazdy z przeszłości. Jedynym atutem Zigglera jest Drew McIntyre w jego narożniku, ale stawiam na Kurta.
Typ: Kurt Angle
Ćwierćfinał turnieju
Jeff Hardy vs. The Miz


Paweł: W tym zestawieniu nie widzę innej możliwości, jak tylko awans Jeffa Hardy’ego.
Typ: Jeff Hardy

Rafał: Miz wydaje się być faworytem tego pojedynku, ale mam przeczucie, że WWE będzie chciało w drugiej rundzie doprowadzić do starcia Hardy vs. Mysterio. Bez większego przekonania wybieram Jeffa, który jeszcze daje radę, ale bardzo powoli zbliża się koniec jego kariery.
Typ: Jeff Hardy

Piotrek: Żaden z tych zawodników nie ma moim zdaniem najmniejszych szans nawet na finał, więc i bez specjalnego znaczenia jest to, który awansuje. Pewnie będzie to zależało od planów WWE na drugi półfinał z ramienia SmackDown – jeśli tam ma wygrać Mysterio, to tu wygra Miz, jeśli tam ma wygrać Orton, to tutaj wygra pewnie Hardy.
Typ: Jeff HardyĆwierćfinał turnieju
Rey Mysterio vs. Randy Orton


Paweł: Bardzo trudny wybór, ponieważ tak naprawdę obaj pasują do drugiej rundy. Biorąc jednak pod uwagę staż w WWE, ewidentnie wskazuję na zwycięstwo Ortona. Spróbuję wybiec jeszcze bardziej w przyszłość obstawiając kolejne pojedynki i tym samym. Seth Rollins pokona Dolpha Zigglera, a Orton Hardy’ego. Rollins trafi na Ortona i Puchar trafi w ręce Vipera (być może po interwencji Ambrose’a).
Typ: Randy Orton

Rafał: Trudno wybrać zwycięzcę, lecz sądzę, iż Mysterio może wygrać np. przez DQ po jakiejś brudnej zagrywce Ortona. Widzę Mysterio w finale i nie będę zaskoczony jeśli wygra cały turniej. Finał Rey Mysterio vs. Kurt Angle jest bardzo prawdopodobny.
Typ: Rey Mysterio

Piotrek: Po omówieniu poprzedniej pary tu powiem, że na pewno któryś z nich będzie w finale. Może być niezły pojedynek i stawiam mimo wszystko na Ortona, typując go zresztą na zwycięzcę całego turnieju – po pokonaniu potem w finale Kurta Angle’a.
Typ: Randy Orton

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.