wrestling wwe tna ecw


Wygląda na to, że Money in the Bank także Was nie zaskoczyło, bowiem zdecydowana większość oddała głos właśnie na niego. Tak prezentują się wyniki:
SONDA
Kontrakt Money in the Bank zgarnie:
Bobby Roode (35) 3%
Braun Strowman (347) 27%
Finn Bálor (148) 12%
Kevin Owens (48) 4%
Rusev (214) 17%
The Miz (162) 13%
The New Day (121) 10%
Samoa Joe (190) 15%
Łącznie oddano
1265 głosów

Jako, że rywalizacja o mistrzostwo Universal pozostaje nadal otwartą księgą, skupimy się na mistrzostwie WWE. Zaczynamy głosowanie, kto Waszym zdaniem zwycięży na Extreme Rules. AJ Styles, czy Kevin Owens?


Fandango doznał kontuzji ramienia, która wymagała poddania się przez tego zawodnika operacji. Jego rozbrat z ringiem potrwa przynajmniej kilka miesięcy i możliwe, że Fandango zobaczymy ponownie w akcji już w 2019 roku.

Po wydarzeniach z UFC 226 pewne jest już, że w niedalekiej przyszłości Brock Lesnar powróci do oktagonu i zmierzy się z Danielem Cormierem. Pod coraz większym znakiem zapytania stoi z kolei status mistrza Universal w WWE i jeśli zawodnik nie wystąpi na SummerSlam, to federacja prawdopodobnie zwakuje ostatecznie tytuł.

W wieku 63 lat zmarł Leon White, znany z występów w ringu jako Vader. Były zawodnik WWE od lat zmagał się z problemami z sercem i choć w ubiegłym roku jego stan uległ delikatnej poprawie, to w tym roku problemy zdrowotne ponownie dały o sobie znać, a ich kulminacja nastąpiła po powikłaniach przy operacji serca. WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Extreme Rules
Środa 18.07.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Money In The Bank 2018 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 17-06-2018, 16:58
Już dzisiaj w nocy o 1.00 czasu polskiego w Allstate Arena w Chicago odbędzie się Money In The Bank 2018. Galę poprzedzi Kick-Off z walką o SmackDown Tag Team Championship, a poniżej znajdziecie zapowiedź walk z głównej karty.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Daniel Bryan vs. Big Cass


Paweł: Gdzieś z tyłu głowy przemyka mi przekonanie, że tym razem wygra Big Cass, jednak biorąc pod uwagę hype wokół Daniela Bryana, jakoś rozsądek nie dopuszcza tej myśli. Jedyna opcja to dyskwalifikacja Bryana, która da zwycięstwo Cassowi. Kogoś jednak wskazać trzeba – Daniel Bryan.
Typ: Daniel Bryan

Rafał: Od samego początku ta rywalizacja wydaje mi się dziwna, zbędna, nielogiczna i nieprzemyślana. Tym razem zwycięstwo powinien odnieść Big Cass, ale nie chce mi się w to wierzyć. To tylko kwestia czasu kiedy Bryan wróci do walk wieczoru, czyli raczej wygra z Cassem po raz drugi.
Typ: Daniel Bryan

Piotrek: Nie dziwi mnie, że nie wpuścili jednak Bryana do MITB Ladder Matchu, bo kiedyś przedwczesne umieszczenie go w walce z drabinami odbiło się już czkawką. Minus tego jest taki, że zobaczymy kolejną odsłonę tego feudu, a pamiętamy, iż starcie z Backlash było niestety słabiutkie. Tutaj będzie pewnie niewiele lepiej i liczę tylko, że już to zakończą. Co do Cassa – miał pojedyncze przebłyski w nienajgorszych promach, ale wciąż trudno jest się u niego dopatrzeć specjalnej charyzmy.
Typ: Daniel Bryan


Roman Reigns vs. Jinder Mahal


Paweł: Jestem przekonany, że definitywnie zwycięży Roman Reigns.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Mahal jakoś nigdy do mnie nie trafiał, a jego konflikt z Reignsem jest jaki jest. Czysta wygrana Romana to coś pewnego, ale program Reigns-Mahal może być kontynuowany na Extreme Rules. Następnie Reigns powoli znów będzie pushowany na main eventera, po raz kolejny będzie wciskany na siłę i ponoć na SummerSlam ponownie może walczyć z Lesnarem.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Aż się nie chce nic o tej walce pisać. Wszyscy wiecie już doskonale, że Mahal jest jednym z zawodników, których po prostu nie trawię i nic już tego nie zmieni, bo nigdy w przypadku Jindera nie widziałem jeszcze niczego ciekawego.
Typ: Roman Reigns


Bobby Lashley vs. Sami Zayn


Paweł: Identyczna sytuacja, jak w przypadku walki Mahala z Reignsem. Może to być squashowa walka z pełną dominacją Bobby’ego Lashleyego, jednak bez względu na sam przebieg pojedynku stawiam na Lashley’ego.
Typ: Lashley

Rafał: Przemilczę to jak prowadzą w WWE Lashley'a po powrocie, a jego program z Zaynem na RAW to, bardzo delikatnie mówiąc, dramat. Bobby powinien rozprawić się z Zaynem i przejść do jakiegoś sensownego feudu z rywalem w swojej kategorii wagowej.
Typ: Lashley

Piotrek: Lashley od wyróżniającej się gwiazdy Impact Wrestling przeszedł niestety do “jednego z wielu” w WWE i booking dość szybko wyhamował jego postać. Na papierze powiedzielibyśmy pewnie, że wygląda to nieźle, ale niestety śledząc RAW nie będziemy mieli wątpliwości, iż jest to raczej kandydat do jednego z najgorszych programów roku.
Typ: Lashley


WWE Intercontinental Championship
Seth Rollins vs. Elias


Paweł: Bez rozpisywania się, moim pewnym faworytem w tym pojedynku jest Seth Rollins.
Typ: Seth Rollins

Rafał: Z Eliasa coś może być, prowadzony jest spokojnie i dobrze sprawdza się w swojej roli. Nie zaskoczy mnie zdobycie przez niego pasa IC i kontynuacja tego programu aż do SummerSlam, gdzie Rollins odzyskałby mistrzostwo. Wolałbym jednak aby Rollins posiadał tytuł Interkontynentalny przez najbliższe miesiące.
Typ: Seth Rollins

Piotrek: Teoretycznie spokojne zwycięstwo Rollinsa. Jedyne co mogło wskazać na Eliasa to ewentualna opcja z Sethem Rollinsem idącym na Brocka Lesnara na SummerSlam – wtedy WWE może z niego zdjąć teraz tytuł IC, który Elias wygrałby po jakimś szwindlu. Jest to możliwe, choć postawię jednak na dalsze panowanie Setha.
Typ: Seth Rollins


RAW Women’s Championship
Nia Jax vs. Ronda Rousey


Paweł: Nieco trudniejszy do przewidzenia pojedynek, lecz skoro Ronda Rousey trafia tak wcześnie do walki o mistrzostwo, to nie bez powodu. Z drugiej strony można powiedzieć, że Nia Jax dopiero co zdobyła długo wyczekiwany tytuł. Z doświadczenia postawiłbym na Nię, jednak coś mi się wydaje, że WWE ma większy plan odnośnie Rondy. Nasuwa się pytanie, czy informacja o wprowadzeniu Rondy do UFC Hall of Fame nie będzie miało wpływu na zmianę planów. Postawię asekuracyjnie na Nię Jax.
Typ: Nia Jax

Rafał: Za niecałe trzy tygodnie Ronda Rousey zostanie wprowadzona do UFC Hall of Fame i Vince McMahon z pewnością chce aby w tym czasie legenda kobiecego MMA była mistrzynią kobiet RAW. Z tego względu, stawiam na Rousey. Walka powinna być krótka, niewykluczone iż pojawi się Stephanie itd.
Typ: Ronda Rousey

Piotrek: Nie wiem czemu tak się pospieszyli z walką o tytuł dla Rousey i niestety zakładam, iż pojedynek może być wielką klapą, bo Jax jest w ringu słaba, a Ronda przecież dopiero się wdraża w realia WWE. Jeśli zwycięstwo Rousey to niech zrobią to w jakimś squashu, bo im dłużej ta walka potrwa to obstawiam, iż coraz bardziej mogą cierpieć oczy :) Nie wykluczałbym opcji z ingerencją nowej Miss Money In The Bank – storyline’owo pasowałaby tu oczywiście Natalya.
Typ: Ronda Rousey


SmackDown Women’s Championship
Carmella vs. Asuka


Paweł: Czas najwyższy, aby Asuka weszła w posiadanie mistrzostwa kobiet. Carmella z drugiej strony dobrze prezentuje się jako mistrzyni. Asuka z kolei średnio radzi sobie z angielskim, wskutek czego leży na polu promosów. Carmella celem zachowania tytułu może posiłkować się brudnymi zagrywkami z dyskwalifikacją, a ich rywalizacja potrwa nieco dłużej. Carmella.
Typ: Carmella

Rafał: Przerwanie serii zwycięstw Asuki na WrestleManii sprawiło, że czar prysł. Zakończy się to prawdopodobnie tak, iż Carmella nie straci tytułu, ale Asuka nie przegra. Szykuje się więc jakaś przekombinowana końcówka, czyli pewnie dyskwalifikacja.
Typ: Asuka (DQ)

Piotrek: Po przerwaniu serii i sprowadzeniu nieco postaci Asuki na ziemię, trochę zdziwiła mnie ta walka o tytuł. Zupełnie nie przekonuje mnie obecnie wizja Japonki z tytułem, który powinna jeszcze trochę potrzymać nieźle wypadająca z pasem Carmella.
Typ: Carmella


Men’s Money In The Bank Ladder Match
Samoa Joe vs. Kevin Owens vs. Bobby Roode vs. Braun Strowman vs. Finn Balor vs. The Miz vs. Rusev vs. New Day


Paweł: Wydaje mi się, że na wynik obu walk mają wpływ dwa czynniki. Pierwszym jest Brock Lesnar, posiadacz mistrzostwa Universal. Najbardziej prawdopodobny scenariusz wskazywałby na zwycięstwo Brauna Strowmana, jednak to raczej Reigns zmierzy się z Brockiem na SummerSlam. Drugi czynnik to fakt, że walizki zostaną podzielone pomiędzy RAW i SmackDown. To z kolei oznaczałoby, że Strowman nie może wygrać. Walizka trafi więc do kogoś ze SmackDown. Spośród całej czwórki dostrzegam dwóch – Samoa Joe oraz Kevin Owens. Znając obu jestem zdania, że Owens latający z walizką przez najbliższe miesiące byłby naprawdę wesołym rozwiązaniem i to na niego postawię.
Typ: Kevin Owens

Rafał: Braun Strowman wydaje się zbyt oczywistym faworytem, ale on doskonalne poradzi sobie na RAW bez walizki i wcześniej czy później dostanie tytuł Universal. Zwycięstwo Ruseva lub The Miza uznam za nieporozumienie. Idealnym kandydatem do zdobycia kontraktu jest moim zdaniem Samoa Joe, gdyż mu się to po prostu należy.
Typ: Samoa Joe

Piotrek: Można by znaleźć paru kandydatów do triumfu, choć trzeba też przyznać, że jak na Ladder Match skład jest dość nietypowy i pewnie będzie więcej elementów brawlu niż jakiś ewentualnych lotów. Doprawdy nie podejmuję się wskazania faworyta – łatwiej jest mi powiedzieć, iż nie potrzebują na pewno tej walizki Strowman i Miz. Każdy z pozostałych może wygrać i jeśli z ramienia New Day w walce weźmie udział Big E, to pewnie walizka będzie dla niego przepustką do dużego pushu. W innym wypadku wygrać może Samoa Joe.
Typ: Big E


Women’s Money In The Bank Ladder Match
Lana vs. Natalya vs. Alexa Bliss vs. Charlotte vs. Ember Moon vs. Becky Lynch vs. Naomi vs. Sasha Banks


Paweł: Skoro uznałem, że walizka z kontraktem mężczyzn trafi na SmackDown, ograniczam się z wyborem do czwórki RAW. Idąc za ciosem, wzorem wcześniejszego typowania, ograniczę się do dwóch. To Alexa Bliss oraz Ember Moon. Z tej dwójki postawię na Ember.
Typ: Ember Moon

Rafał: Faworytką wydaje się Sasha Banks, ale wolałbym aby kontrakt zdobyła Becky Lynch, ponieważ od dawna zasługuje na solidny push i główny feud na SmackDown. Ciekawa byłaby także realizacja wygranej tego samego dnia na zwyciężczyni walki Carmella vs. Asuka.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Trochę niebezpiecznie wygląda w tej walce Lana, ale pewnie jej udział będzie szczątkowy i zapamiętamy ją głównie z wejściówki :) Jak już wspomniałem wcześniej, storyline’owo sugerują nam tą Natalyę, choć jest to mało ekscytująca wizja. Walizka nie jest potrzebna na pewno Bliss, ani Charlotte, aczkolwiek szans bym im nie odbierał, bo WWE mocno je bookuje. Idąc drogą eliminacji – Moon dopiero się adaptuje do wymogów RAW, Lynch zawsze jest w gronie faworytek, a koniec końców przegrywa, natomiast Naomi miała swój moment na WrestleManii i powinno jej to starczyć. A więc Sasha Banks.
Typ: Sasha Banks


Last Man Standing Match
WWE Championship

AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura


Paweł: Ich rywalizacja trwa tak długo, że z pewnością będzie to ich ostatni pojedynek. Styles intensywnie rywalizował od momentu pojawienia się w WWE, a dochodzą słuchy, że dostał ostatnio nieco wolnego. Oznacza to, że to wolne może nawet przełożyć się na dłuższą przerwę, a Money in the Bank stanowi doskonały moment na utratę tytułu, co pozwoliłoby mu na podleczenie urazów. Z tego właśnie względu uważam, żę wygra Shinsuke Nakamura.
Typ: Shinsuke Nakamura

Rafał: Pojedynek może wyjść nieźle, ale jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie Nakamury z mistrzostwem WWE. Program Styles-Nakamura trwa od WrestleManii, ale średnio mnie zachwycił i spodziewałem się czegoś więcej, szczególnie po Nakamurze. Dobrze byłoby to dzisiaj zakończyć, ale nie będę zaskoczony jeśli temat przeciągnie się do Extreme Rules.
Typ: AJ Styles

Piotrek: Strasznie się rozczarowaliśmy tym feudem i chyba wszyscy wyczekują już by dobiegł on końca, a rywalizacja o mistrzostwo WWE nabrała świeżości oraz rozpędu. Pewnie znowu pójdą w słabym kierunku nierozstrzygniętej walki i jeszcze to przeciągną, ale życzeniowo wolałbym zwycięstwa Stylesa i tego byśmy poszli wreszcie dalej.
Typ: AJ Styles

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-10-2017, 09:15
Host: user-94-254-247-48.play-internet.pl, IP: 94.254.247.48

Zmieńcie opis ankiety bo Orton nie bije się o pas.

autor: Samuray

Dodano: 06-10-2017, 09:43
Host: apn-31-0-47-122.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.47.122

Jak dla mnie WWE traci potwornie w oczach za takie przecieki i w ogóle za takie zapowiedzi . Dla mnie The Shield było pewne że wróci prędzej czy później . Ale nie w taki sposób. Rozumiem sprzedaż biletów , oglądalność sie podnosi ale schodzi na psy też. Myślałem że powrót bedzie wtedy kiedy nikt sie tego nie będzie spodziewał .

autor: Y2J Chriiss

<<< newsboard WrestleFans >>>


Mistrzostwo WWE na Extreme Rules zwycięży:

AJ Styles
Rusev15. lipca 2018


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Rusev

Miano pretendenta do mistrzostwa Universal
Roman Reigns
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
30-minute Iron Man Match

Dolph Ziggler
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Jeff Hardy
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Deleters of Worlds
vs
B-Team

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludeon Brothers
vs
Team Hell No

Mistrzostwo Kobiet RAW
Extreme Rules Match
Alexa Bliss
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Carmella
vs
Asuka
(James Ellsworth zawieszony nad ringiem w klatce)

Steel Cage Match
Braun Strowman
vs
Kevin Owens

Finn Balor
vs
Baron Corbin

Tables Match
Pre-show

The New Day
vs
Sanity
17. czerwca 2018


Money in the Bank
Ladder Match
Bobby Roode
vs
Braun Strowman
vs
Finn Bálor
vs
Kevin Owens
vs
Rusev
vs
The Miz
vs
The New Day
vs
Samoa Joe

Money in the Bank
Ladder Match

Alexa Bliss
vs
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Ember Moon
vs
Lana
vs
Natalya
vs
Naomi
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo WWE
Last Man Standing
AJ Styles
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Elias

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
The Good Brothers

Mistrzostwo Kobiet RAW
Nia Jax
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Carmella
vs
Asuka

Roman Reigns
vs
Jinder Mahal

Bobby Lashley
vs
Sami Zayn

Daniel Bryan
vs
Big Cass
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.