wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Rey Mysterio o swoim urazie i powrocie na ring, Young Bucks o tytułach 6-Man Tag w AEW, Tony Khan nie chce walk mieszanych w AEW, Chelsea Green powróciła po kontuzji, Ric Flair o Tonym Khanie i tym czy dojdzie do poważnej rywalizacji na linii WWE-AEW, Kabuki Warriors wywalczyły szansę na WWE Women's Tag Team Championship
Dodano: 30-06-2019, 22:51
Rey Mysterio potwierdził, że jego uraz dotyczy zwichniętego ramienia i lekarze prognozowali 4-6 tygodni przerwy, więc ukończył już jakieś 80% rehabilitacji i w przeciągu najpóźniejszej kilkunastu dni zobaczymy go z powrotem w ringu WWE. Dodał, że bardzo żałuje tego urazu, bo tytuł Stanów Zjednoczonych był jednym z ostatnich jakie zdobył pierwszy raz i wolałby by to panowanie wypadło trochę inaczej.

Young Bucks potwierdzili podczas wywiadów po Fyter Fest, że All Elite Wrestling nie zamierza wprowadzać żadnych tytułów 6-Man Tag, bowiem wychodzą z założenia, iż przesadna ilość pasów nie służy niczemu dobremu.
Warto odnotować, że na razie wiadomo w zasadzie na pewno o czterech tytułach – głównym dla panów i dla kobiet oraz pasach tag teamowych, także dla obu płci.

Z kolei Tony Khan powiedział po gali by nie spodziewać się w AEW walk mieszanych z udziałem obu płci ani zbyt wielu akcji, które mężczyźni mogliby wykonywać na kobietach, gdyż on osobiście nie jest fanem tego typu wrestlingu.

Chelsea Green powróciła do akcji po tym jak pauzowała od marca z powodu złamanego nadgarstka. W sobotę na live evencie NXT połączyła siły z Deonną Purrazzo w walce z Kacy Catanzaro i Lacey Lane.


Ric Flair odniósł się w rozmowie z „Wrestling Inc” do kilku kwestii związanych z All Elite Wrestling. Flair zdradził, że dość dobrze zna się z Tonym Khanem i ten na pewno potrafi bardzo ciężko pracować, więc jest pozytywnie nastawiony odnośnie tego, iż będzie on w stanie stworzyć dobry produkt. Rica cieszy też, że Tony otoczył się ludźmi bardzo znającymi się na biznesie i doświadczonymi, jak Jim Ross czy Chris Jericho. Flair dodał, że choć formalnym właścicielem i inwestorem AEW jest Shahid Khan to nie oczekiwałby jego zaangażowania w całym projekcie, bowiem ponoć zupełnie nie rozumie on wrestlingu i niespecjalnie się nim interesuje. Shahid miał natomiast dać zielone światło na samodzielne działanie swojemu synowi, a to dobry sygnał, gdyż gwarantuje to oczywiście odpowiednie zaplecze finansowe.
Jednocześnie Flair zdementował plotki jakoby oryginalnie to on, a nie Bret Hart miał się pojawić na Double or Nothing by zaprezentować pas mistrzowski. Zaznaczył, że nie było żadnego kontaktu w celu zaangażowania go w jakikolwiek sposób w AEW. Na koniec Ric wspomniał, że jest szansa na to, iż narodzi się nowa „wojna” ala Monday Night War, lecz trzeba odróżnić na razie to co jest potencjalne, od tego co się wydarzy. AEW dobrze radzi sobie na razie z pojedynczymi galami, ale jego zdaniem kluczem będzie to co będą mieli do zaoferowania z programem telewizyjnym. Jeśli pod koniec sierpnia zaliczą udaną galę All Out, a potem w październiku dobrze wprowadzą się z tygodniówką w telewizji to może się zrobić ciekawie.

Kabuki Warriors pokonały wczoraj The IIconics na live evencie w Tokio i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zapracowały tym samym na szansę na WWE Women’s Tag Team Championship. Na razie nie potwierdzono jeszcze czy walka o tytuły odbędzie się na Extreme Rules, czy też w innym terminie.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.