wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kontrakt Austina Ariesa z Impact Wrestling dobiegł końca, Na ile shootowy był program Ariesa z Johnnym Impactem?
Dodano: 16-10-2018, 13:23
Austin Aries jest już wolnym agentem, bowiem w niedzielę dobiegł końca jego kontrakt z Impact Wrestling. Petey Williams potwierdził w swoim podcaście, że Bound For Glory było ostatnią galą, którą obejmował kontrakt byłego mistrza. Sam Aries udał się już także do domu i nie pracuje na tapingach telewizyjnych, które odbywały się wczoraj i będą dokończone dzisiaj. Jak wiadomo federacja nagrywa programy na kilka tygodni, więc AA zniknie po prostu z IW. Do sytuacji nie odniesiono się też podobno w trakcie poniedziałkowych tapingów, więc historia Ariesa w federacji wydaje się być po prostu zakończona.

Cały program Ariesa z Johnnym Impactem wzbudzał sporo kontrowersji, głównie z uwagi na prowokacyjne wpisy Ariesa na Twitterze, gdy ten obrażał żonę Impacta. O ile zawodnicy dostali zapewne polecenie by podgrzać emocje w mediach społecznościowych, to widać było, że w pewnym momencie wymknęło się to spod kontroli federacji, bowiem oficjele IW nakazali zawodnikom usunąć niektóre wiadomości, gdyż zaczął się pojawiać w nich język, którego federacja nie mogła zaakceptować.Kolejnym punktem, który wzbudzał dyskusje była konferencja prasowa, w trakcie której doszło do bójki, choć pracownicy zgromadzeni obok starali się jak mogli by rozdzielić obu panów. Trwały dyskusje czy to work czy nie i ponoć prawda leży pośrodku. Impact Wrestling planowało oczywiście konfrontację, lecz w pewnym momencie sytuacja znów miała się wymknąć spod kontroli, czego najlepszym przykładem było to, iż w trakcie przepychanek „rykoszetem” oberwał jeden z przedstawicieli sponsorów, który został wywrócony na podłogę. W trakcie całego wydarzenia „zagotować” miał się szczególnie sam Aries. Ogółem po samej konferencji sponsorzy mieli mieć pewne pretensje odnośnie tego jak zostało to wszystko poprowadzone. Niezadowolone było też podobno samo Anthem, bowiem nie wyglądało to dobrze po prostu pod względem wizerunkowym.Dobitnym podkreśleniem sytuacji były wydarzenia z Bound For Glory. O ile zawodnicy zachowali profesjonalizm i poprowadzili walkę bez żadnych incydentów, to szerokim echem odbiło się zachowanie Ariesa po walce. Tutaj miał już dać o sobie znać temperament AA, który właściwie od razu po odliczeniu poderwał się, czego oczywiście IW nie zabookowało w ten sposób, bo przecież nie było przez to praktycznie żadnego sprzedania pojedynku wieczoru. Słowa i gesty Ariesa po walce były podobno skierowane głównie w stronę Dona Callisa. To co działo się na zapleczu zapewne pozostanie tajemnicą, lecz AA miał szybko opuścić budynek.Mówi się, że cały program został zabookowany worked-shootowo, bowiem federacja miała sobie zdawać sprawę z tego, iż panowie za sobą nie przepadają, lecz ponoć w wielu momentach okazywało się, że konflikt jest ciężki do kontrolowania. Efekt był tego taki, że we wspomnianych wyżej chwilach program wymykał się spod kontroli i federacja nie była z tego do końca zadowolona, choć ostatecznie o walce wieczoru Bound For Glory było na pewno głośno. Wszystko zakończyłoby się zapewne pełnym happy endem, gdyby nie zachowanie Ariesa po walce, które nie było elementem storyline’u, co potwierdza fakt, iż sprawy nie poruszano na tapingach. Całość wskazuje zatem na to, że to by było tyle jeśli chodzi o Austina Ariesa w Impact Wrestling i pozostał jedynie mały niesmak związany z tym jak ta historia się zakończyła.
--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.