wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Charlie Morgan ogłosiła wymuszone zakończenie kariery, Tony Khan o tym czy w programie telewizyjnym AEW będzie można liczyć na krew i ostrzejsze motywy oraz o stanie rosteru AEW, Will Ospreay o sytuacji z Sethem Rollinsem, Duże przygotowania pod premierę SmackDown na FOX, Zenshi podpisał kontrakt z MLW, Shawn Michaels o tym kto wyróżnia się obecnie najbardziej w WWE Performance Center
Dodano: 01-07-2019, 07:45
Do emocjonalnej chwili doszło podczas wczorajszej gali Pro Wrestling EVE, gdy zaledwie 27-letnia Charlie Morgan przyznała, że musi zakończyć swoją karierę z powodu problemów zdrowotnych. Morgan wspomniała, że jest to skutek urazu kostki jakiego nabawiła się kilka miesięcy temu na gali SHIMMER i który okazał się poważniejszy niż początkowo się wydawało. Charlie stwierdziła, że choć kończy się to przedwcześnie to wrestling był przez te ostatnie lata jej życiem i dzięki tej branży poznała też swoją obecną partnerkę. Podziękowała rodzinie i przyjaciołom, a także swojej mamie, żartując, iż ta wreszcie nie będzie się musiała o nią bać w trakcie występów.
Urodzona w 1992 roku zawodniczka swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczęła w 2011 roku i trenowała pod okiem rodziny Knightów. Po latach sporadycznych występów w różnych miejscach od 2017 roku jej kariera nabierała rozpędu. Zawodniczka występowała między innymi dla Pro Wrestling EVE oraz PROGRESS Wrestling, co poskutkowało zainteresowaniem ze strony WWE. Charlie wystąpiła podczas drugiego dnia 2018 WWE UK Championship Tournament, a potem pojawiała się w dywizji kobiet w NXT UK.


Tony Khan odniósł się po wczorajszej gali Fyter Fest do tego czy produkt All Elite Wrestling pozostanie tak ostry, gdy zaczną emisję w telewizji i czy wciąż będzie można wtedy liczyć na krew, wulgarne gesty czy wykorzystanie takich przedmiotów jak choćby pinezki. Khan szybko wyjaśnił jednak, że z całą pewnością nie i na 100% nie ma co oczekiwać takich elementów programu w ich show, które będzie pokazywane na TNT. Gale które robią teraz obejmują zupełnie inne reguły niż show telewizyjne, więc mogą sobie pozwolić na takie walki typu Hardcore, lecz nie będzie o tym mowy w kontekście tygodniówki.
Khan odniósł się też do tego jak wygląda sytuacja z rosterem i stwierdził, że jego zdaniem obecnie wygląda on już bardzo dobrze, więc nie rozglądają się teraz aktywnie za kolejnymi zawodnikami. Jeśli nadarzy się jakaś okazja to nie omieszkają z niej skorzystać, lecz na ten moment są zadowoleni z rosteru AEW i nie planują kolejnych transferów.

Will Ospreay gościł w podcaście Edge’a i Christiana stwierdzając, że ludzie trochę za bardzo rozpędzili się w kontekście odbierania wydarzeń, które działy się ostatnio pomiędzy nim i Sethem Rollinsem. Przyznał, że sami trochę „popłynęli” i może napisali o parę słów za dużo, lecz nie ma między nimi złej krwi i cały ten konflikt był trochę formą zabawy z ich strony. Dodał, że z tego względu bardzo doskwiera mu to, że tak szybko ludzie zwrócili się przeciwko Rollinsowi i nie chciałby żeby ktoś obrażał teraz Setha, bo to świetny zawodnik.

WWE i FOX planują ponoć by debiutanckie SmackDown na tej stacji, które odbędzie się 4 października, było galą zorganizowaną z dużym przepychem. Event ma się odbyć w Staples Center w Los Angeles i ponoć FOX chce by był celebrowany niczym duże gale bokserskie, więc czynione są starania by na trybunach nie zabrakło sławnych osób oraz celebrytów. „Ringside News” dodaje, że gala będzie też mocno obsadzona ze strony samego WWE i z pewnością nie zabraknie ważnych postaci z całej historii tej federacji. Z obecnych gwiazd planowana jest na pewno obecność Brocka Lesnara, natomiast na gali ma się także pojawić między innymi The Rock czy WWE Hall of Famer – Ric Flair.

MLW poinformowało w niedzielę, że kontrakt z federacją podpisał luchador z Ameryki Południowej, Zenshi. Ma on zadebiutować 6 lipca, podczas nagrań MLW: Fusion w Chicago.

Shawn Michaels powiedział ostatnio „Challenge Manii”, że jako trener WWE Performance Center, wyróżniłby na ten moment ACH’a, Trevora Lee oraz Shane’a Stricklanda i radzi bacznie śledzić kariery tych zawodników, gdyż w jego odczuciu mają duży potencjał by namieszać w NXT.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.