wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Impact Wrestling pozostanie w POP TV na początku 2019 roku, WWE nagrało materiały do NXT w San Jose, Enzo Amore wyrzucony z samolotu, Faworyci bukmacherów na Survivor Series, Chris Jericho chce zorganizować drugi rejs, Brock Lesnar vs. AJ Styles na WrestleManii 35?
Dodano: 16-11-2018, 09:23
Wszystko wskazuje na to, że Impact Wrestling nie znalazło póki co żadnej alternatywnej stacji telewizyjnej. Ich aktualny kontrakt z POP TV wygasa wraz z końcem roku, ale według „Wrestling Observera” Impact pozostanie na stacji w pierwszych miesiącach 2019 roku. Na razie nie wiadomo czy podpisano jedynie krótkie przedłużenie, czy też obie strony dogadały się odnośnie nowej, dłuższej umowy.

W czwartek WWE nagrywało materiały do NXT w San Jose. Na gali wszyscy obecni mistrzowie pokazali się z tytułami, ale nie należy tego odbierać jako żadnego rodzaju spoilery, bowiem federacja wykorzysta tylko część nagranych materiałów, bowiem do obstawienia są tylko dwa najbliższe odcinki NXT, a do przyszłotygodniowego epizodu dojdą jeszcze materiały nagrane w sobotę (przed TakeOver nagrana będzie walka Matta Riddle’a z Kassiusem Ohno). Walki nagrane w San Jose mogą zostać zatem wyemitowane w odcinkach z 21 lub 28 listopada, bowiem właśnie 28 listopada odbędą się kolejne nagrania NXT w Full Sail University. Podczas gali w San Jose odbyło się osiem pojedynków, ale nie wiadomo, które trafią ostatecznie do telewizji.

Tymczasem Enzo Amore wciąż w formie – tym razem wyleciał z samolotu, po tym jak nie chciał wyłączyć e-papierosa. Sytuacja miała miejsce na lotnisku JFK w Nowym Jorku, skąd Amore miał polecieć do Los Angeles. Na pokładzie palił jednak e-papierosa i nie zważał na uwagi stewardessy, na którą zaczął się następnie wydzierać. Szybko wezwano służby porządkowe i Amore został wyprowadzony z samolotu jeszcze przed jego odlotem. Linia Delta potwierdziła taki incydent, natomiast nie określiła jeszcze czy wobec Amore wyciągnięte zostaną jakieś większe konsekwencje prawne.

Według aktualnych kursów bukmacherów (tu konkretnie na przykładzie „Bet Online”) faworytami swoich walk na Survivor Series są obecnie: Brock Lesnar, zespół SmackDown (we wszystkich Survivor Series Matchach), Ronda Rousey, Shinsuke Nakamura, Authors of Pain oraz Buddy Murphy.

Chris Jericho jest ponoć bardzo zadowolony z rejsu i w rozmowie z jednym z fanów na Twitterze napisał, że już robi wstępne plany pod powtórkę tego wydarzenia.

Pojawiają się głosy, że WWE zdecydowało się na tak nagłą zmianę mistrza WWE przed Survivor Series, bowiem rozważane jest starcie Brocka Lesnara z AJ Stylesem na WrestleManii 35. Ma to być scenariusz brany pod uwagę, gdyby nie udało się sprowadzić The Rocka, a to będzie na pewno bardzo trudna do przeprowadzenia operacja. W związku z tym WWE nie chciało organizować teraz pojedynku Lesnar-Styles, by w razie czego zachować „świeżość” tego starcia na WrestleManię. Tym samym AJ będzie też głównym faworytem Royal Rumble Matchu, po czym WWE może sobie pozostawić element zaskoczenia i Styles jako zwycięzca będzie sugerował wyzwanie mistrza WWE, by ostatecznie stanąć w szranki z mistrzem Universal.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-09-2018, 10:53
Host: bku105.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.188.105

Ogłoszono dwie walki na BFG. Drugą jest Aries vs Impact o pas. Tak samo jak ogłosili rywali Lucha Bros za tydzień - Cult of Lee.

autor: mako

<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.