wrestling wwe tna ecw


Troszkę przykurzyła się nam sonda. Na szybko przedstawiamy wyniki związane z typowaniem zwycięzcy walki o mistrzostwo Interkontynentalne na TLC pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem:
SONDA
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:
Dean Ambrose (495) 54%
Seth Rollins (421) 46%
Łącznie oddano
916 głosów

Nowy rok to dobra okazja na podsumowanie poprzedniego. Tym samym rozpoczynamy głosowanie, którego jeszcze nie robiliśmy. Która Waszym zdaniem gala WWE PPV (poza WrestleManią 34) była najlepsza?


Z ostatnich doniesień wynika, że Batista odbędzie duży pojedynek na WrestleManii 35. Z pewnością jego rywalem nie będzie kontuzjowany Triple H, jak wcześniej planowano. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi.

Braun Strowman usunięty został z walki o mistrzostwo WWE Universal. Zastąpił go wyłoniony na RAW w Fatal 4 Wayu o miano pretendenta do tytułu Finn Balor i to on zmierzy się z Brockiem Lesnarem na Royal Rumble.

2. stycznia br. zmarła legenda wrestlingu, znany reporter oraz prezenter "Mean" Gene Okerlund. Eugene Arthur Okerlund zasłynął zarówno z dawnego WWF, jak i WWE, aby w roku 2006 dołączyć do WWE Hall of Fame. R.I.P.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Royal Rumble 2019
Środa 30.01.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Szczegóły dotyczące usunięcia Brauna Strowmana z walki o mistrzostwo Universal, duży pojedynek z udziałem Batisty na WrestleManii 35, Fandango w WWE Performance Center, więcej nt. statusu Larsa Sullivana, powrót do scen seksualnych w WWE, Jerry Lawler i JBL komentatorami Royal Rumble Matchu, Sasha Banks o Lacey Evans, aktualne zdjęcie Romana Reignsa, skrócenie przydomku Andrade "Ciena" Almasa, szczegóły dotyczące kontuzji Chrisa Sabina oraz Flipa Gordona, WWF Superstars na WWE Network, reakcja Nikki Cross na swój debiut w główym rosterze, oświadczenie Mickie James związane z Royal Rumble, dark matche SmackDown, wzrost widowni RAW, zaktualizowana karta WWE Royal Rumble, cena akcji WWE
Dodano: 16-01-2019, 10:33
* Dla wielu sporym zaskoczeniem było wycofanie Brauna Strowmana z walki o mistrzostwo Universal z Brockiem Lesnarem na Royal Rumble, lecz tak naprawdę pomysł ten pojawił się już dawno temu. WWE nie chciało podkładać ponownie Strowmana Lesnarowi, a wstępnie wiadomo już, że Brock Lesnar zmierzy się na WrestleManii o tytuł Universal z Sethem Rollinsem. Potencjalnych rywali nie pozostało wielu, więc padło na Finna Balora. Samo WWE ponoć zastosowało zagrywkę związaną ze sprzedażą biletów na Royal Rumble promując walkę Lesnara ze Strowmanem, jednak wzorem Evolution PPV oraz walki Alexy Bliss z Trish Stratus, w ogóle nie miało do niej dojść. Brock otwarcie wyraził się, że rywale jego pokroju, jak AJ Styles, czy Daniel Bryan, bardzo mu odpowiadają, a Balor jest jednym z nich. Jeśli natomiast chodzi o Strowmana, nadal nie ma zgody na powrót do ringu i nie ma nawet pewności, czy uzyska ją przed Royal Rumble.

* Kolejnym doniesieniem związanym z WrestleManią 35 jest informacja o dużej walce z udziałem Batisty. Wstępnie miał się on zmierzyć z Triple H'em, czego zalążkiem było spięcie między nimi podczas 1000. odcinka SmackDown. Triple H zerwał jednak mięsień klatki piersiowej podczas Crown Jewel, co przekreśliło wszelkie plany z tym związane. Sam pomysł, aby Batista zjawił się na WrestleManii nie zmienił się, lecz jego rywal nie jest jeszcze znany. Póki co, Batista rozpocznie wkrótce zdjęcia w Budapeszce oraz Jordanie do nowej wersji "Dune".

* Fandango powrócił do WWE Performance Center, gdzie rozpoczął przygotowania do powrotu na ring. W telewizji nieobecny jest od lipca zeszłego roku, kiedy uszkodził obrąbek stawu ramiennego.

* W ostatnim okresie pojawiło się sporo sprzecznych doniesień nt. faktycznego statusu Larsa Sullivana w WWE. Sytuację zweryfikował PWInsider podając do wiadomości, że Sullivan cały czas jest na kontrakcie z WWE. Miał się on pojawić przed tygodniem w telewizji, jednak ostatecznie do tego nie doszło. Na ten tydzień nie było już takich planów.

* Segment z udziałem roznegliżowanej Alexy Bliss stanowi początek powrotu WWE do seksualnych scen. Identycznie wyglądała sytuacja na SmackDown, gdzie Mandy Rose uwodziła Jimmy'ego Uso. Jest to zarazem nawiązanie do tego, co działo się w WWE podczas Ery Attitude. Już na tę chwilę materiał stał się numerem jeden ostatniego RAW na Youtube. Jak rozwinie się ta sfera? Odpowiedzi udzieli najbliższa przyszłość.

* Jerry Lawler poinformował w swoim podcaście, że wraz z JBL'em komentować będą tegoroczny Royal Rumble Match mężczyzn.

* W jednym z ostatnich wywiadów, Sasha Banks wyjawiła, że chciałaby Lacey Evans na RAW. Choć ta pojawiła się przez chwilę za kulisami, nie ma jeszcze pewności, że to jej docelowy brand.

* Na Twitterze znalazło się zdjęcie Romana Reignsa, którego spotkał na Hawajach jeden z fanów. Jak wiadomo Reigns nieobecny jest od października w WWE wskutek leczenia białaczki.* Andrade "Cien" Almas nazywany będzie w telewizji już wyłącznie "Andrade". Zmiana wprowdzona również została na oficjalnej stronie WWE.

* Ring of Honor poinformowało, że Chris Sabin zerwał więzadło krzyżowe przednie. Jest to druga taka jego kontuzja tej nogi i trzecie zerwanie więzadła w karierze. Oznacza to, że zmuszony zostanie zawiesić rywalizację w ringu na sześć miesięcy wzwyż.

* Flip Gordon opuści natomiast 4 tygodnie wskutek naciągnięcia więzadła krzyżowego pobocznego.

* Ciekawostką dla starych fanów WWE będzie fakt, że 21. stycznie rozpocznie się w WWE Network emisja klasycznych programów WWF Superstars (wcześniej znanych jako WWF Superstars of Wrestling) przypadających na okres od kwietnia do końca roku 1992. Wyemitowanych zostanie ponad 30 odcinków.

* WWE zamieściło w sieci materiał, w którym Nikki Cross reaguje na swój debiut podczas RAW. Wideo znajdziecie tutaj.

* Tymczasem tutaj oświadczenie Mickie James związane z tegorocznym Royal Rumble Matchem.

* Przed emisją wczorajszego SmackDown, odbyły się na arenie dwa dark matche, w których EC3 pokonał Aidena Englisha, a Heavy Machinery zwyciężyli z Primo i Epico Colonami.

* Nadmienić należy, że RAW w znacznym stopniu odbudowało widownię utraconą w ostatnim okresie. Tym samym godzinowo galę oglądało w USA 2.775, 2.781 oraz 2.610 miliona widzów. W dużej mierze wpływ na to ma brak NFL, z którym musiało konkurować WWE w tym samym czasie antenowym.

* Tak na chwilę obecną prezentuje się zaktualizowana karta WWE Royal Rumble:

WWE Universal Championship Match
Finn Balor vs. Brock Lesnar

WWE Championship Match
AJ Styles vs. Daniel Bryan

WWE Cruiserweight Championship Fatal Four-Way Match
Kalisto vs. Akira Tozawa vs. Hideo Itami vs. Buddy Murphy

RAW Women’s Championship Match
Sasha Banks vs. Ronda Rousey

Smackdown Tag Team Championship Match
The Miz and Shane McMahon vs. The Bar

WWE United States Championship Match
Shinsuke Nakamura vs. Rusev

Smackdown Women’s Championship Match
Becky Lynch vs. Asuka

Women’s Royal Rumble Match
Uczestniczki: Carmella (at #30), Naomi, Zelina Vega, Natalya, Bayley, Sasha Banks, Ember Moon, Ruby Riott, Sarah Logan, Liv Morgan, Mandy Rose, Sonya Deville, Alicia Fox, Mickie James, 16 wolnych miejsc

Men’s Royal Rumble Match
Uczestnicy: R-Truth (at #30), Kalisto, Rey Mysterio, Mustafa Ali, John Cena, Andrade “Cien” Almas, Apollo Crews, Elias, Baron Corbin, Jinder Mahal, Dean Ambrose, Seth Rollins, Samoa Joe, Finn Balor, Drew McIntyre, Kofi Kingston, Big E, Xavier Woods, Jeff Hardy, Bobby Lashley, 10 wolnych miejsc


* Cena akcji WWE: 81.71$ +0.23$ (0.28%)

Autor:
Paweł BorkowskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najlepsza gala WWE PPV roku 2018 to:

Royal Rumble
Elimination Chamber
Fastlane
Greatest Royal Rumble
Backlash
Money in the Bank
Extreme Rules
SummerSlam
Hell in a Cell
Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel
Survivor Series
TLC27. stycznia 2019


Royal Rumble Match
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE/Universal na WrestleManii 35


Royal Rumble Match
o miano pretendentkia do mistrzostwa Kobiet RAW/SmackDown
na WrestleManii 35


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Finn Balor

Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Rusev
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Sasha banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
vs
Miz i Shane McMahon

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight
Fatal 4 Way

Buddy Murphy
vs
Akira Tozawa
vs
Kalisto
vs
Hideo Itami
16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Dean Ambrose
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Nię Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Asuka
pokonała
Becky Lynch
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
pokonał
The Usos
The New Day

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight

Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
pokonał
Barona Corbina
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
pokonał
Drew McIntyre'a

Elias
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Tables Match
Natalya
pokonała
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

R-Truth i Carmella
pokonali
Jindera Mahala i Alicię Fox

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.