wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Kulisy zwolnienia Arna Andersona, Więcej o powrocie Bruce'a Pricharda do WWE, Kolejny wyciek nagich zdjęć, Raper gospodarzem ROH 17th Anniversary, Aleister Black żegna się z NXT, Podcast Undertakera?, Rikishi nakłania The Usos do porzucenia wrestlingu na rzecz aktorstwa, Obawy o kontuzje podczas sobotniego live eventu, Tammy Sytch ponownie aresztowania przez policję
Dodano: 25-02-2019, 10:20
„Wrestling Observer” informuje, że Arn Anderson miał zostać zwolniony po jakimś incydencie z Vincem McMahonem, którego Arn miał się dopuścić przy okazji któregoś z live eventów. Cała sprawa została jednak mocno wyciszona i kulisy tego zdarzenia są trzymane w tajemnicy. Nie jest natomiast tajemnicą, że Anderson i McMahon nigdy specjalnie za sobą nie przepadali i już w przeszłości miało dochodzić między nimi do spięć. Anderson zawsze miał jednak poparcie czołowych gwiazd, w tym między innymi Triple H’a, czy Johna Ceny – był także agentem tego drugiego.

Ponoć sprowadzenie Bruce’a Pricharda było bezpośrednią decyzją Vince’a McMahona, który liczy, iż z pomocą Bruce’a uda się nawiązać do dawnych sukcesów pod kątem poziomu programu. Prichard zawsze dobrze dogadywał się z McMahonem i dlatego od razu otrzymał też wysoką pozycję w Creative Teamie, która będzie go czyniła w zasadzie pośrednikiem między zespołem kreatywnym, a samym szefem WWE.

Okazuje się, że wycieki nagich zdjęć nie spotykają tylko pań, bowiem wczoraj w sieci pojawiły się nagie zdjęcia Dasha Wildera i Matta Riddle’a, co było oczywiście gorącym tematem na Twitterze.

Ring of Honor ogłosiło, że raper Mega Ran będzie gospodarzem 17th Anniversary PPV i na żywo zagra też podczas gali swój utwór „Going to the Garden”. Gala odbędzie się 15 marca w Sam’s Town Live w Las Vegas.

Aleister Black żegna się już pomału z NXT i podczas sobotniego live eventu NXT w Tampa Bay wygłosił nawet pożegnalne przemówienie do publiczności zebranej na tej gali. Black wspomniał w swojej przemowie, że zawsze będzie traktował NXT jak swój dom.

W ostatnim czasie Starrcast wystąpiło o zarejestrowanie nazwy „Dead Man Talking”, co wywołało sporo dyskusji, iż dogadali się oni z Undertakerem odnośnie produkcji jakiegoś podcastu. Przypomnę, że Undertaker pojawi się na Starrcast w Las Vegas.

Rikishi udzielił ciekawego wywiadu „TV Insiderowi” w którym dolał oliwy do ognia w kwestii plotek o wygasających kontraktach The Usos z WWE. Rikishi stwierdził, że jego synowie dokonali tak naprawdę wszystkiego czego się dało dokonać w WWE. Podkreślił, że ich status jest teraz bardzo pewny, ale jednocześnie on zna wymagania tego biznesu i pomału zaczyna się martwić kwestiami zdrowotnymi. Rikishi zaznaczył, że sam przekonuje teraz swoich synów by spróbowali zmienić branżę i spróbowali kariery filmowej.

Spore zamieszanie wywołały wydarzenia z sobotniego live eventu WWE w Tupelo. Pod koniec jednego z pojedynków Dean Ambrose przyjmował Claymore od Drew McIntyre’a i po tej akcji sędzia pokazał znak „X”, oznaczający jakieś problemy zdrowotne. Początkowo myślano, że coś przydarzyło się Ambrose’owi, ale potem okazało się, iż sam McIntyre opuszczał arenę przy wsparciu sędziego. Czekamy jeszcze na rozjaśnienie sytuacji, ale z najnowszych wieści wynika, że ostatecznie wszystko zakończyło się dobrze, choć to właśnie McIntyre miał otrzeć się o jakiś poważniejszy uraz.

Trwają problemy Tammy Sytch (aka Sunny), która według najnowszych wieści została raz jeszcze zatrzymana przez policję, tym razem w New Jersey. Aktualnie członkini WWE Hall of Fame ma przebywać w areszcie w Freehold. Z tego co wiadomo kilkanaście dni temu nakaz jej aresztowania wydały władze stanu Pennsylvania. Sytch miała między innymi złamać zasady zwolnienia warunkowego z 2018 roku. W przypadku Sytch ciężko jest już policzyć jej wpadki z policją, bowiem przez kilka ostatnich lat była już wielokrotnie zatrzymywana, przede wszystkim za jazdę pod wpływem alkoholu. WWE próbowało pomóc Tammy i opłaciło jej swego czasu próbę leczenia, lecz Sytch nie skorzystała z tamtej szansy, a potem krytykowała jeszcze rzeczony odwyk i WWE zrezygnowało z dalszych prób pomocy swojej byłej zawodniczce. Sytch planowała na ten rok jakiś pożegnalny tour po scenie niezależnej, lecz w obecnej sytuacji wątpliwe czy dojdzie do takiego wydarzenia.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.