wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kulisy porozumienia Brocka Lesnara z WWE i jego nowej umowy, Choroba Romana Reignsa spowodowała zmianę planów na całe Survivor Series, Creative Team WWE szykuje nowe plany na nadchodzące miesiące
Dodano: 04-11-2018, 19:16
„Wrestling Observer” informuje, że Brock Lesnar porozumiał się z WWE w sprawie kolejnych występów ledwie w zeszłym tygodniu. Rozmowy z „Bestią” zostały podjęte po ogłoszeniu przez Romana Reignsa przerwy spowodowanej chorobą. Wcześniej Lesnar zgodził się tylko na przepracowanie gali w Arabii Saudyjskiej, za którą dostał oczywiście jeszcze większą wypłatę niż zwykle. Wobec urazu Romana podjęto rozmowy z Brockiem, który zgodził się pozostać w WWE, choć tym razem nie podpisał umowy na wyłączność, lecz otwarty kontrakt, który pozwala mu także na rozmowy z UFC i powrót do tej federacji w każdej chwili. UFC nie będzie zatem musiało negocjować walki Lesnara z WWE, tak jak to miało miejsce przy jego powrocie na UFC 200.

Okazuje się, że pauza jednego zawodnika gigantycznie wpłynęła na plany WWE, bowiem przed wymuszoną przerwą Reignsa… zakładano, że całe Survivor Series nie będzie tym razem galą „RAW vs. SmackDown”. Plan był taki, że Reigns obroni tytuł na Crown Jewel, a Vince McMahon nie chciał walki Romana z AJ Stylesem i był to jeden z powodów takich oryginalnych planów na Survivor Series. Główną walką tej wali miał być zresztą pojedynek Shawna Michaelsa z Undertakerem, do którego też niemal na pewno nie dojdzie, ze względu na decyzję „HBK’a”.

Jak wiemy ostatecznie WWE poszło w rywalizację obu brandów na Survivor Series, ale wspomniane fakty tłumaczą dlaczego promocja tej gali ruszyła tak późno. Wcześniej budowano choćby podwaliny pod planowany Survivor Series Match między drużynami Kurta Angle’a i Barona Corbina, do którego ostatecznie nie dojdzie. Fakty są takie, że do Survivor Series pozostały zatem cztery tygodniówki i w ich trakcie WWE raczej na szybko zmontuje resztę karty, w której poza trzema zapowiedzianymi walkami powinny się znaleźć dwa Survivor Series Matche „RAW vs. SmackDown” – jeden dla panów i drugi dla pań. W obliczu sytuacji z Deanem Ambrosem i Sethem Rollinsem, może się nie odbyć walka RAW Tag Team Champions vs. SmackDown Tag Team Champions, jednak tutaj zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji. Spekuluje się też o ewentualnej potyczce Shane’a McMahona z Dolphem Zigglerem, co byłoby oczywiście rewanżem za wydarzenia z Crown Jewel i jednocześnie kolejną walką do rywalizacji między brandami.

Dla WWE jest to obecnie intensywny okres, bowiem wobec zbiegu okoliczności posypało się właściwie większość planów federacji na nadchodzące miesiące. Na razie odłożono także snucie planów względem WrestleManii, bowiem przepisanie całych planów dotyczących Survivor Series pochłonęło rzecz jasna uwagę Creative Teamu. Zdecydowano się także na motyw „RAW vs. SmackDown”, gdyż był on łatwiejszy do rozpisania i nie wymaga dużo czasu na promocję. Prawdopodobnie dział kreatywny WWE popracuje nad planami na WM dopiero w nieco luźniejszym okresie na przełomie roku, gdy federacja będzie miała kilka tygodni między TLC i Royal Rumble (TLC odbędzie się 16 grudnia 2018, a Rumble dopiero 27 stycznia 2019).

------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.