wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

"Największe przejęcie w historii SmackDown", Dean Ambrose w ringu WWE, duży spoiler podczas emisji RAW, zamieszanie wokół Sashy Banks, Natalya i Becky retro, oświadczenie Dashy Fuentes, problemy zdrowotne Adama Rose'a, cena akcji WWE
Dodano: 16-04-2019, 14:49
* WWE podało do wiadomości, że prezes Vince McMahon będzie miał do przekazania wiadomość o "największym przejęciu w historii SmackDown". W tym przypadku z pewnością może chodzić o gwiazdy, które przejdą z RAW do błękitnego rosteru. Przy okazji, postanowiłem nie zamieszczać w newsach więcej spoilerów, aby nie odbierać przyjemności tym, którzy chcą na bieżąco prześledzić wydarzenia z RAW, czy SmackDown w sieci lub na Extreme.

* Śmiało można jednak nadmienić, że po zejściu RAW z anteny, na arenie pojawił się Dean Ambrose. Przyznał, że ma kogoś, kto powinien się pojawić w ringu obok niego (jego żona Renee jest Kanadyjką), ale ona nie chce. Zebrał spory pop i pożegnał się z publicznością po francusku.* Nie wdając się w szczegóły, ekipa produkcyjna RAW popełniła spory błąd i zarazem wywaliła olbrzymi spoiler podczas pojawienia się w ringu Bobby'ego Roode'a i Chada Gable, gdy na ekranie wyświetlona została nazwa nie tylko ich rywali, którzy zareagowali na OTWARTE wyzwanie, ale także grupę transferowaną ze SmackDown.

* Sporo zamieszania zrobiło się w ostatnim okresie wokół Sashy Banks. W odpowiedzi na spekulacje fanów zamieściła wymowny tweet "If you only knew, ya marks! #Raw #SDLive #NXT #NXTUK #Progress #evolve #ShakeUp", który nieco później usunęła. Tymczasem Corey Graves skomentował jej nieobecność na ostatnim RAW "upuszczeniem piłki" oraz "opuszczeniem gry". W międzyczasie nawarstwiło się sporo spekulacji, jakoby Sasha była na wylocie z WWE po tym, jak z Bayley nie kryły swojej dezaprobaty wobec utraty tytułów na WrestleManii.

* Tymczasem po obejrzeniu ostatniego RAW, Mick Foley zamieścił na twitterze dawne zdjęcie Natalyi oraz Becky Lynch:* Dasha Fuentes ostatecznie zabrała głos w sprawie rozstania z WWE. Potwierdziła doniesienia dziękując zarazem WWE za wspaniałe pięć lat.

* Była gwiazda WWE Adam Rose wyjawił na facebooku, że w sobotę doznał łagodnego zawału serca. Dodał jednak, że wszystko już w porządku i nie ma powodów do obaw.

* Cena akcji WWE: 97.25$ +1.15$ (1.2%).

Autor:
Paweł BorkowskiDodano: 08-09-2018, 14:25
Host: 89-78-204-81.dynamic.chello.pl, IP: 89.78.204.81

No i gdzie są ludzie którzy pisali po zdobyciu pasa przez Stylesa że będzie mistrzem przez najwyżej 2 tygodnie tylko na potrzeby Survivor Series ;)

Z drugiej strony wątpię by chodziło tu o jakiś prestiż tego zawodnika. Wiadomo Vince go lubi, ale obecnie federacja może sobie pozwolić by dać mu na tyle tytuł bo mamy też pas Universal który jest traktowany jako najważniejszy, zamyka gale czy promuje PPV na plakatach. Tymczasem taki AJ i Joe nie mogą nawet zamknąć Smackdown (choć nie zdziwiłbym się jakby miał z tym coś wspólnego fakt że obaj mają tytuły Mr.TNA).

autor: Triple X

Dodano: 08-09-2018, 16:10
Host: public-gprs185481.centertel.pl, IP: 46.134.63.202

Akurat prestiż tu ma trochę znaczenia-AJ to uznana marka w świecie wrestlingu, robi dobrą robotę poza fedką, to pewny gwarant w ringu i za majkiem+dobrze sprzedają się jego gadżety i jest lubiany przez Vinca ☺ to, że sam pas jest tak traktowany, to też pokazanie, który brand jest naj w fedce. Już nie mówiąc o tym, że sam Univerek jest tak ważny, bo walczy o niego Romek. A ten myk z TNA ma chyba mało wspólnego z prawdą, bo już dawno WWE przestało robić z tego jakieś mega halo.

Choć to, że akurat nie zamykają Smacka jest zastanawiające...może na koniec runu Allena dają z nim na wstrzymanie i dopiero po stracie pasa wszystko wróci do normy, aby podkreślić nową twarz przy pasie.

autor: Spangeboy

<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.