wrestling wwe tna ecw


Waszym faworytem Six Pack Challenge na Fastlane był w przygniatającej większości AJ Styles... i nie myliliście się.
SONDA
Six-Pack Challenge o mistrzostwo WWE zwycięży:
AJ Styles (456) 72%
John Cena (95) 15%
Kevin Owens (8) 1%
Sami Zayn (14) 2%
Baron Corbin (14) 2%
Dolph Ziggler (42) 7%
Łącznie oddano 629 głosów 

W tej chwili na horyzoncie wyłoniła się WrestleMania, a jej pojedynkiem wieczoru będzie konfrontacja Brocka Lesnara z Romanem Reignsem o mistrzostwo Universal. Rozpoczynamy głosowanie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko?


WWE oficjalnie potwierdziło, że WresteMania 35 odbędzie się na MetLife Stadium w East Rutherford (New Jersey) w dniu 7 kwietnia 2019. Tym samym federacja powróci na ten obiekt po sześciu latach, bowiem to właśnie na MetLife Stadium odbyła się WrestleMania 29, która zgromadziła na trybunach ponad 80 tysięcy fanów.

WWE wyprodukuje w tym roku galę Greatest Royal Rumble, która ma się odbyć 27 kwietnia na obiekcie King Abdullah Sports City w Jeddah (Arabia Saudyjska). Jest to stadion piłkarski, który jak może pomieścić ponad 60 tysięcy fanów. Główną atrakcją gali ma być 50-osobowy Royal Rumble Match z udziałem największych gwiazd, takich jak m.in. Triple H czy John Cena.

Od maja wszystkie gale WWE PPV będą ponownie przeznaczone dla obu brandów - RAW i SmackDown. W związku z tym ograniczona zostanie także liczba PPV w roku kalendarzowym. Pierwszą galą po zmianach będzie Backlash, podczas którego prawdopodobnie odbędzie się także Draft.

Skrót wydarzeń:
WWE Elimination Chamber 2018WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Fastlane 2018
Środa 14.03.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 16:45
Sobota godz. 11:45
Niedziela godz. 18:00

WWE Fastlane 2018 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 11-03-2018, 19:05
Już dzisiaj w nocy o 1.00 czasu polskiego w Nationwide Arena w Columbus (Ohio) odbędzie się absolutnie ostatnie PPV przed WrestleManią – WWE Fastlane. Gala jest dedykowana dla brandu SmackDown i będzie przy okazji ostatnim eventem PPV przed powrotem do łączonych gal.


Poniżej zapowiedź gali w wykonaniu redakcji. Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Becky Lynch & Naomi vs. Natalya & Carmella


Paweł: Od dawna Carmella nie jest ukazywana z najmocniejszej strony. Przeważnie musi liczyć na szarpaną wygraną, przypadkową, albo porażkę. Nie da się ukryć, że Natalya z kolei najlepszy etap ma już za sobą. Becky i Naomi tymczasem są na wznoszącej i to właśnie powinno przyczynić się do ich zwycięstwa.
Typ: Lynch & Naomi

Rafał: Walka dobra na tygodniówkę, ale nie na dużą galę. Gdy powrócą łączone PPV, takie starcia z pewnością nie znajdą się w karcie. Powiedzmy, że wygrywa Becky i Naomi.
Typ: Lynch & Naomi

Piotrek: Walka mocno znikąd i tylko przypomina dlaczego rozdzielne PPV dla brandów to nie jest dobry pomysł – za dużo mamy po prostu walk typowo tygodniówkowych. Dobrze zatem, że już niedługo znów wracamy do łączonych PPV. Co do samej walki to tak naprawdę nie ma większego znaczenia, które z nich wygrają, bo raczej żadna z zawodniczek nie będzie odgrywała w ostatnich tygodniach przed WM większej roli (Miss Money In The Bank może namieszać dopiero na WM lub tygodniówkach po tej gali).
Typ: Lynch & Naomi


Shinsuke Nakamura vs. Rusev


Paweł: Pojedynek, który ewidentnie ma podbudować wizerunek Nakamury przed jego walką na WrestleManii o mistrzostwo WWE. Nie ma w tym temacie nic do dodania. Wygra Nakamura.
Typ: Shinsuke Nakamura

Rafał: Podobnie jak w przypadku poprzedniej walki, za szybko to zrobiono i trochę na siłę. Wystarczył jeden backstage na SmackDown i mamy starcie na PPV... Nie ma innej opcji i musi to wygrać Nakamura.
Typ: Shinsuke Nakamura

Piotrek: WWE pozostaje na razie trochę głuche na wsparcie fanów dla Ruseva, bowiem często nie ma go w ogóle na tygodniówkach, a i tu jest oczywiście skazany na porażkę. Zobaczymy czy fani podtrzymają takie nastroje wobec „Rusev Day” – jeżeli tak, to może dostanie on jakiś push po WM.
Typ: Shinsuke Nakamura


WWE United States Championship
Bobby Roode vs. Randy Orton


Paweł: Wydaje mi się, że nie bez powodu we wszystko wmieszany został Jinder Mahal. Orton byłby faworytem, gdyby nie potencjalna interwencja Mahala. Spodziewam się, że przyczyni się do porażki Ortona i o tytuł mistrzowski zawalczą wszyscy trzej na WrestleManii, gdzie wygra Orton. Teraz póki co stawiam na Bobby’ego Roode’a.
Typ: Bobby Roode

Rafał: Jeżeli feud ma być kontynuowany i w następnych tygodniach dorzucą do tego jeszcze Mahala, to prawdopodobnie Orton zgarnie tytuł, a Roode odzyska go np. na WrestleManii. Tak też obstawię i chętnie popatrzę na ten pojedynek.
Typ: Randy Orton

Piotrek: Liczyłem, że dadzą tu Triple Threat Match i unikniemy Jindera Mahala na WrestleManii, ale najwyraźniej namiesza on w tej walce i powalczy o tytuł w Nowym Orleanie. Obstawiam, że będzie podwójna dyskwalifikacja albo Mahal zaatakuje jednego z zawodników i będzie jednostronne DQ. Ewentualnie Mahal przeszkodzi też Ortonowi i Roode obroni tytuł, ale potem Randy będzie się domagał szansy i skończymy z Triple Threatem na WrestleManii.
Typ: Bobby Roode


SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. The New Day


Paweł: Przeważnie za każdym razem stawiałem przeciwko braciom Uso, a oni wychodzili zwycięsko. Teraz, przed WrestleManią, kiedy za każdym razem byli pomijani, nie wydaje mi się, aby mieli wypaść z pociągu tuż przed stacją. Jestem zdania, że jeśli mają utracić tytuły, stanie się to właśnie na WrestleManii. Raczej za długo posiadają tytuły, żeby je utracić, a następnie odzyskać na WrestleManii, choć i taki scenariusz uważam za realny. Póki co, stawiam na The Usos.
Typ: The Usos

Rafał: Nawet gdyby walka wyszła z tego świetna, to jest znów jeden i ten sam program, który ciągnie się na SmackDown od wielu miesięcy (z krótszymi lub dłuższymi przerwami). Bardzo możliwe, że znów dojdzie do zmiany mistrzów, ale postawię i Usos, a później ich rywalizację z Bludgeon Brothers.
Typ: The Usos

Piotrek: Dość niespodziewanie odpuścili na razie Bludgeon Brothers i wznowili rywalizację, która na pewno będzie stała na wysokim poziomie, choć wznowiona zostaje jak dla mnie zdecydowanie zbyt szybko. Usos są obecnie najlepszym tag teamem w WWE i zasługują na to, by wylądować w końcu w głównej karcie WM.
Typ: The Usos


SmackDown Women’s Championship
Charlotte vs. Ruby Riott


Paweł: Bardzo mało prawdopodobne, aby wygrała Ruby. Charlotte zachowa tytuł do WrestleManii, gdzie stanie w jego obronie w jakiejś większej walce. Charlotte moim zdaniem wygra na Fastlane.
Typ: Charlotte

Rafał: Przejęcie mistrzostwa przez Ruby na niecały miesiąc przed WrestleManią byłoby dziwne, niepotrzebne i słabe. Uważam, że Charlotte powinna potrzymać sobie ten pas nawet do SummerSlam, ale pewnie straci go w Nowym Orleanie.
Typ: Charlotte

Piotrek: W każdym innym okresie upatrywałbym tu ewentualnej niespodzianki i zmiany mistrzyni po jakiejś ingerencji pozostałych zawodniczek z Riott Squad, ale oczywiście nie teraz. Wiemy jak WWE faworyzuje Charlotte (doceniając oczywiście jej bardzo dobrą postawę), więc nie ma szans by nie trafiła na WM z tytułem. Spodziewam się też, że po walce skonfrontuje się z Asuką, bowiem jakoś nie wierzę, że WWE zmarnuje szansę na tak ciekawe wydarzenie jak Charlotte-Asuka na WrestleManii.
Typ: Charlotte


WWE Championship
AJ Styles vs. Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Baron Corbin vs. Dolph Ziggler vs. John Cena


Paweł: W tym przypadku, podobnie jak z Nakamurą, jestem niemalże przekonany o zwycięstwie AJ Stylesa. W końcu to jego wskazał Nakamura jako rywala na WrestleManii, a publiczność żywiołowo zareagowała. Jedyne, co jeszcze przychodzi mi do głowy to utrata tytułu przez Stylesa na rzecz któregokolwiek z rywali (najrealniejszy imho jest Ziggler), a następnie szybki rewanż przed WrestleManią, odzyskanie tytułu i walka z Nakamurą na WrestleManii. Stawiam jednak na AJ Stylesa.
Typ: AJ Styles

Rafał: Jeśli chodzi o zwycięzcę, wygląda to trochę jak w przypadku komory eliminacji - wcisnęli tam siedmiu zawodników, ale od dawna było wiadomo, że zwycięży Reigns. Tutaj wygrywa AJ Styles, a Cena nie zdobędzie mistrzostwa po raz siedemnasty, gdyż jego uwagę odwróci gong Undertakera. Booking trochę przewidywalny, więc może zrobią to inaczej i będzie jakieś zaskoczenie, zobaczymy.
Typ: AJ Styles

Piotrek: Nakombinowali i nawrzucali tu wielu zawodników, by stworzyć jakieś pozory tego, iż może dojść do zmiany mistrza. Dla mnie to jednak tylko pozory, bo od Royal Rumble wiemy właściwie, że nic nie powinno już stanąć na przeszkodzie temu, by na WM doszło do walki AJ Stylesa z Shinsuke Nakamurą. Nie zmienia to faktu, że w walce mogą się dziać ciekawe rzeczy, bo wiemy z kim prawdopodobnie będzie walczył wkrótce Cena, a do tego pojawiają się plotki o walce Shane’a McMahona z Dolphem Zigglerem.
Typ: AJ Styles


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 08-10-2017, 12:00
Host: public-gprs361814.centertel.pl, IP: 37.47.44.151

I właśnie dlatego nie cierpię WWE.
Zawodnik z ogromnym potencjałem, ringowo fenomenalny, nawet na ostatniej prostej przed zakończeniem kariery, będzie przegrywał z gościem, któremu de facto też już dużo czasu nie zostało. Dolph mógłby pociągnąć jeszcze parę lat na najwyższym światowym poziomie, ale przecież lepiej inwestować w Rooda albo Mahala.

autor: PolishPunk

Dodano: 08-10-2017, 12:38
Host: 188.146.43.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 188.146.43.171

@PolishPunk

Bez przesady z tym potencjałem-gość ringowo to rzeczywiście mocny punkt WWE od zawsze ale powiedzmy sobie szczerze-Dolph dostawał szansę na coś więcej i z reguły zawodził. Nie ma po prostu tego "czegoś". Pisałem o tym jakiś czas temu-lepiej niech kończy przygodę z WWE i albo TNA/GFW/Beka w luj albo ROH+NJ. Napewno będzie się go lepiej oglądało niż pana Rhodesa.

autor: SpangeBoy

Dodano: 08-10-2017, 13:34
Host: 194.88.155.253, IP: 194.88.155.253

Fakt, Dolph Ziggler był mocnym punktem w walkach federacji WWE, jest też osobą już bardzo kojarzoną z tą federacją, ale zawsze gdy szedł na szczyt było jakieś "ale". Nie można powiedzieć że był on zły, bo potrafił ciekawie odnaleźć się w storyline'ach i na mikrofonie też coś umie, jednak najlepiej mi się go oglądało jako heel'a z pasem US, wtedy miał swoje monumentum. Po face turnie był dobry czas na bycie mistrzem WWE, ale znowu coś poszło źle. Nie dziwie się że chce odejść, bo jednak jakbym tyle się starał , był wiernym pracownikiem ,a potem widział że taki Mahal został mistrzem to chyba każdy rzuciłby papierami. Po WWE powinien zostać w wrestlingu bo ma do tego dryg, ale bardziej widzę go drogą Morrisona w jakimś Meksyku, ewentualnie chętnie bym go sprawdził w PWG z jakimś Trevor'em Lee.

autor: Enzuigiri

Dodano: 08-10-2017, 17:42
Host: acgi159.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.9.236.159

Oj, strasznie pierdzielenie... Nie mają pomysłu na Zigglera? Ja mam 3, które każdemu się z całą pewnością spodobają i byłoby to świetne widowisko jak i best for business, a mianowicie:
1.TT z Zaynem, który też jest szmacony, a taki tt byłby lepszy niż Usos.
2.TT z Dillingerem jw.
3.TT z Harperem.

autor: xax

Dodano: 08-10-2017, 19:45
Host: host12.netcomjawor.pl, IP: 213.108.14.12

xax za bardzo wierzysz w WWE. Tam ktoś pisał, że pójdzie gdzieś tam gdzieś tam albo gdzieś tam i że lepiej jego oglądam niż pana Rhodesa. Ok. Może jak ruszysz głową to zauważysz, że Ziggler zapowiedział iż nie wybiera się nigdzie poza WWE i jego jedyna droga to Stand-Up. Mówił to przed feudem z Mizem na No Mercy, mówił wtedy, mówił dwa lata temu i mówił to trzy lata temu.

Mi jego nie będzie brakować, ale to wina bookingu. Najbardziej zachodzi mi w pamięć jego zabawny overselling co sprawiało, że świetnie się go oglądało. Po jednym clothesline robił 3 fikołki i dwie parady. Z dobrą podbudową zdobył WHC, a nie WWE championship dla przypomnienia. Problemem były jego reigny z pasami.

Dla mnie lepiej by było jakby zajął się rzeczywiście Stand Upem i porzucił wrestling, bo zdecydowanie nie jest dobrym negocjatorem. Gdzie by nie poszedł i tak zdobędzie pas by po chwili oddać go po marnym reignie. Wieczny midcard.

Żałuję go, ale tak będzie dla niego lepiej.

autor: overagresiv

Dodano: 08-10-2017, 20:31
Host: 188.146.102.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 188.146.102.113

@overagresiv

Ja to pisałem o Codym i gdzieś tam i gdzieś tam. Akurat nie do końca wierzę w to,że Dolph zostawi całkiem wrestling za sobą. Jak pójdzie sobie na niezależną czy do TNA/Coś tam z sową czy ROH/Japan,to spokojnie może się jeszcze w stand up bawić mocniej niż w FUFUE. Jak rzuci wrestling to spoko,jego sprawa-ale nie wierzę w to. Tak samo mówi,że kocha ring i takie tam pierdoły,więc wiadomo,jak może być. A co do tego panowania z pasem-ringowo na pewno zjadłby wielu a szczególnie Syna Hydraulika.

autor: SpangeBoy

<<< newsboard WrestleFans >>>


Walkę o mistrzostwo WWE Universal zwycięży na WrestleManii:

Brock Lesnar
Roman Reigns11. marca 2018


Six-Pack Challenge
o mistrzostwo WWE

AJ Styles
vs
John Cena
vs
Kevin Owens
vs
Sami Zayn
vs
Baron Corbin
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Roode
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
vs
The New Day

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
vs
Ruby Riott

Shinsuke Nakamura
vs
Rusev

Tag Team Match
Becky Lynch i Naomi
vs
Natalya i Carmella
25. lutego 2018


Elimination Chamber Match o miano pretendenta do mistrzostwa WWE Universal
Roman Reigns
pokonał
The Miza
Johna Cenę
Brauna Strowmana
Eliasa
Finna Balora
Setha Rollinsa

Elimination Chamber Match o mistrzostwo kobiet RAW
Alexa Bliss
pokonała
Bayley
Sashę Banks
Sonyę Deville
Mandy Rose
Mickie James

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Sheamus i Cesaro
pokonali
Titus Worldwide

Walka o miano pretendentki do tytułu dla Nii Jax
Asuka
pokonała
Nię Jax

"Woken" Matt Hardy
pokonał
Braya Wyatta

Tag Team Match
Pre-show

Luke Gallows i Karl Anderson
pokonali
Miztourage
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.