wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Ogromne spoilery z Monday Night RAW: nowa walka na Fastlane PPV, ogłoszenie Romana Reignsa i potencjalne plany z tym związane, powrót dużej gwiazdy i start programu na WrestleManię 35
Dodano: 26-02-2019, 09:42
Paczka zawiera ogromne spoilery z wczorajszego odcinka Monday Night RAW. Osoby, które nie oglądały jeszcze programu czytają poniższe wiadomości na własną odpowiedzialność.

|
|
|
|
|
|
|

Podczas RAW potwierdzono pierwsze rywalki dla Sashy Banks i Bayley, którymi będą Nia Jax oraz Tamina i oba zespoły zmierzą się o WWE Women’s Tag Team Championship na nadchodzącej gali WWE Fastlane.

Roman Reigns ogłosił na starcie wczorajszego RAW, że ponownie doszło do remisji jego białaczki i jest już zdrowy, więc zdecydował się powrócić na ring. Reigns podziękował fanom za wsparcie i obiecał wykorzystać miejsce w którym może występować by dawać przykład i wsparcie dla tych, którzy tak jak on zmagają się z poważnymi chorobami.

Według najnowszych wieści tak szybki powrót Reignsa do WWE był samodzielną decyzją zawodnika, na którą federacja przystała, choć sam Roman prawdopodobnie będzie na razie mocno oszczędzany, gdyż zdecydowanie nie jest jeszcze w pełni formy. Roman miał przekazać chęć powrotu Vince’owi McMahonowi w zeszłym tygodniu i stąd na szybko zdecydowano się na ogłoszenie na RAW. Na Fastlane prawdopodobnie dojdzie do 6-Man Tag Team Matchu z udziałem The Shield lub Reigns i Seth Rollins staną na razie po stronie Brauna Strowmana. Możliwy jest też wariant z 8-Man Tag Team Matchem. Udział w walce wieloosobowej pozwoli na ograniczone wykorzystanie Reignsa w ringu, gdzie na RAW też wykonał on na razie tylko parę podstawowych akcji. Taki obrazek raczej utrzyma się w nadchodzących tygodniach i WWE nie będzie na razie narażało Reignsa na bardziej wymagające występy.

Skoro o ewentualnym powrocie The Shield mowa to zasugerowano to na RAW, gdy Rollins i Reigns pomogli Ambrose’owi zaatakowanemu przez Lashleya, Eliasa, Drew McIntyre’a i Lio Rusha. Ponoć WWE rozważało by Dean pojawił się już po segmencie z ogłoszeniem Reignsa, lecz sam Dean namówił WWE by nie spieszyć się tak z powrotem Shield i zrobić to stopniowo. Federacja nie spodziewając się tak wczesnego powrotu Romana nie ma razie planu na jego walkę na WrestleManii, więc zobaczymy czy coś wyklaruje się w przeciągu najbliższych paru tygodni. Pytaniem pozostaje też czy do tego czasu Reigns będzie już na tyle w formie by stoczyć jakiś solowy pojedynek.

W związku z powrotem Romana do sprzedaży trafiła jego nowa koszulka z napisem „We Fight. We Overcome. We Believe”. Powrót Reignsa spotkał się oczywiście z wieloma pozytywnymi reakcjami osób ze środowiska w mediach społecznościowych.

Na koniec wczorajszego RAW zaplanowany był segment z celebracją urodzin Rica Flaira. Na rampie zebrała się większość rosteru, a w ringu na WWE Hall of Famera czekali Triple H, Stephanie McMahon i goście specjalni: Shawn Michaels, Ricky Steamboat czy Sting. Wtedy jednak przenieśliśmy się na zaplecze, gdzie Flair został niespodziewanie zaatakowany przez powracającego Batistę. Ten jasno zaznaczył, że jest to wiadomość w stronę Triple H’a. Oczywiście segment otwiera tym samym zapowiadaną przez wiele miesięcy w krążących plotkach rywalizację Batista vs. Triple H, która będzie mieć swój finał na WrestleManii 35.

Warto odnotować, że Batista ma w najbliższym czasie zdjęcia do filmu „Dune”, więc będzie łączył te obowiązki z występami w WWE. Tym razem Batista nie wróci na pewno do występów na live eventach i pojawi się po prostu w kilku epizodach RAW, by podbudować tę jedną walkę na WM.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.