wrestling wwe tna ecw


Jeszcze nie zdarzyło się na WrestleFans, aby w trakcie trwania sondy, wydarzenia z WWE zmusiły do jej przerwania. Tak właśnie stało się tym razem, kiedy głosowaliście, czy Kofi Kingston powinien zostać mistrzem WWE na Fastlane. Oto dotychczasowe wyniki.
SONDA
Czy Kofi Kingston powinien zdobyć mistrzostwo WWE na Fastlane?
Tak (332) 63%
Nie (194) 37%
Łącznie oddano
526 głosów

Kofi nie jest już pretendentem, a jego miejsce zajął Kevin Owens. Sęk w tym, że nie była to jedyna taka zagrywka prezesa WWE Vince'a McMahona. Rozpoczynamy głosowanie, jak odbieracie tego typu posunięcia.


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Fastlane 2019
Środa 13.03.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Fastlane 2019 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 10-03-2019, 15:33
Już dzisiaj w nocy (o północy czasu polskiego) w Quicken Loans Arena w Cleveland odbędzie się gala Fastlane 2019, będąca ostatnim PPV WWE przed nadchodzącą WrestleManią 35. W głównej karcie znalazło się siedem pojedynków, a galę poprzedzi też godzinny Kick-Off z dwoma dodatkowymi pojedynkami.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
Big E & Xavier Woods vs. Rusev & Shinsuke Nakamura


Paweł: Pojedynek dodany w ostatniej chwili, ale nie można powiedzieć, że nie ciekawy. New Day zapowiadali co prawda swoją obecność na Fastlane, jednak oczekiwało się, że w nieco innym aspekcie. Z drugiej strony, Kofi nie bierze udziału w tej walce, więc w odniesieniu do mistrzostwa WWE i jego roli, nic straconego. Tymczasem koncentrując się na tej konfrontacji, wydaje mi się, że wygrają jednak Rusev i Nakamura.
Typ: Rusev & Nakamura

Rafał: Znając upodobania prezesa WWE, taki hit nie powinien trafić do Kickoffu, ale do głównej karty gali... Niezbyt obchodzi mnie co tu się wydarzy. Nakamura i Rusev jako tag team to mega słaby pomysł, ale co tam, pewnie wkrótce zgarną mistrzostwo Tag Teamowe.
Typ: Rusev & Nakamura

Piotrek: Walka z powietrza w zasadzie, ale takie prawa Kick-Offu. Nie widzę w tym starciu nic interesującego i ringowo też raczej nie porwie.
Typ: New Day

Kick-Off
Rey Mysterio vs. Andrade


Paweł: Kolejna ich walka z rzędu i prawdopodobnie ostatnia. Biorąc pod uwagę, jak toczyła się cała historia jestem zdania, że na koniec zwycięsko wyjdzie Rey Mysterio i temat zostanie zamknięty.
Typ: Rey Mysterio

Rafał: Standardowo jedna z najlepszych walk w karcie trafia do Kickoffu. Chętnie popatrzę na ten pojedynek, choć w zasadzie do niczego to nie prowadzi. Chodzi pewnie o dalszą podbudowę Andrade, ale w jakim celu? Może "awansu" do 205 Live? Tak czy inaczej, 50/50 ze wskazaniem na Almasa.
Typ: Andrade

Piotrek: Umieszczenie tej walki w Kick-Offie jest dla mnie farsą, bo zdecydowanie widziałbym w tym potencjał na silny punkt karty WrestleManii. Skoro na Fastlane lądują w Kick-Offie to obstawiam, że nie będzie na nich konkretnych planów na WM i skończą w Battle Royal lub wcisną ich na siłę w jakąś walkę wieloosobową o midcardowy tytuł. Szkoda, bo w ringu potrafią zrobić coś wyjątkowego, a tu pewnie rzucą im osiem minut i sporo osób nawet tego nie zobaczy.
Typ: Rey Mysterio

RAW Tag Team Championship
The Revival vs. Bobby Roode & Chad Gable vs. Aleister Black & Ricochet


Paweł: W tym przypadku poszedłbym pod prąd ze względu na okoliczności i postawił na Ricocheta i Aleistera Blacka, bo w pełni zasługują na transfer do głównego brandu. Tego typu rzeczy dzieją się po WrestleManii, a ta już za miesiąc. Zwycięstwo obu dałoby kopa w tym kierunku. Byłby to wariant bardzo prawdopodobny, gdyby nie udział Gable’a i Roode’a mogący być podporą w sytuacji, gdy Ricochet i Black mieliby nie zdobyć tytułów, a ich wypracowana w ostatnich tygodniach pozycja nie upaść. Kto więc wygra? Pozostanę przy Revival.
Typ: Revival

Rafał: Stawiam na debiutantów z NXT z tego względu, że po prostu im kibicuję. Nie jestem do końca przekonany, że tak szybko dostaną pasy, ale mam nadzieję, iż tytuły nie wrócą do Gable'a i Roode'a. Revival domagali się pushu itd., ale przecież nie jest to jakiś wybitny zespół - solidni, lecz przeciętni wrestlerzy.
Typ: Black & Ricochet

Piotrek: Byliby tu jeszcze Tommaso Ciampa i Johnny Gargano, gdyby nie ogromny pech wciąż aktualnego mistrza NXT. Mimo fajnej postawy w ringu nie czuję zespołu Ricocheta z Blackiem i uciskanie ich w tag team uznaję za marnowanie ich potencjału. Skoro Revival doczołgali się wreszcie do pasów to zasługiwaliby na potrzymanie ich chociaż do WrestleManii (gdzie wylądują na 90% w Kick-Offie).
Typ: Revival

SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. Shane McMahon & The Miz


Paweł: Cały czas jestem przekonany, że wątek Miza i Shane’a McMahona prowadzi do ich walki na WrestleManii. Jedyną możliwością na realizację takowego planu jest obrócenie się Miza przeciwko Shane’owi McMahonowi po kolejnej porażce z braćmi Uso. Pytanie tylko, czy taki wątek jest możliwy biorąc pod uwagę, że Miz patrzy na Shane’a przez pryzmat jego władzy, a co za tym idzie i własnych korzyści. Uso z kolei śmiało mogliby się wreszcie pojawić na WrestleManii jako mistrzowie, bowiem nie ma obecnie na SmackDown teamu, który miałby ku temu lepsze papiery. Z minimalną przewagą stawiam na zwycięstwo braci Uso i dalszy rozwój historii z udziałem Miza i Shane’a prowadzący na WrestleManię.
Typ: Usos

Rafał: Klasyczna zagrywka z początkiem feudu na WrestleManię - Miz i Shane przegrywają z powodu jakiegoś zamieszania w ich drużynie, zaczynają się przepychanki i heel turn Shane'a. Widzieliśmy to dziesiątki razy. Na SmackDown krótka pyskówka i za tydzień na dobre startuje ten feud. Wątpię aby kreatywni wpadli tutaj na coś ambitniejszego, ale liczę na to, że czymś mnie zaskoczą.
Typ: Usos

Piotrek: Kilka tygodni do WrestleManii. Najwyższy czas by Shane i Miz ruszyli na siebie, a na Usos czekają już Hardy Boyz i taką walkę tag teamową bardzo chętnie zobaczę w głównej karcie WrestleManii. Co do Shane-Miz to stawiam, że tym przechodzącym heel turn będzie McMahon, a face’owy Miz powalczy potem o mistrzostwo WWE – być może wznawiając program z Bryanem, jeśli ten utrzyma pas.
Typ: Usos

SmackDown Women’s Championship
Asuka vs. Mandy Rose


Paweł: Zaczęły dochodzić mało optymistyczne wieści odnośnie stanu zdrowia Asuki, które w najgorszym wariancie mogą wskazywać, że czeka ją przerwa na rehabilitację. Spekulacje co prawda zostały przez nią rozwiane, lecz jeśli faktycznie tak by się stało, Fastlane lub WrestleMania może być dobrą okazją, aby mogła przekazać tytuł komuś innemu. Czy może to być Mandy Rose? Moim zdaniem, ani nie będzie to Fastlane, ani Mandy Rose. Z odebraniem mistrzostwa Asuce poczekałbym do WrestleManii, dlatego w tym przypadku stawiam na jej zwycięstwo.
Typ: Asuka

Rafał: Zawodniczek pokroju Mandy było w WWF/E wiele, ale zazwyczaj na dłuższą metę nic dobrego z takiego pushu nie wychodzi. Uroda to jedna sprawa, a umiejętności druga. Konflikt wymyślony na szybko. Mam nadzieję, że na WrestleManii Asuka dostanie ciekawszą rywalkę, chociaż wcale nie wykluczam przejęcia tytułu przez Rose (w końcu zatrudnili tylu nowych pracowników w creative teamie i producentów, że pewnie będziemy codziennie "zaskakiwani").
Typ: Asuka

Piotrek: Mam wrażenie, że Mandy Rose i Sonya Deville w ostatnich miesiącach nie wyglądają źle, a powiedziałbym nawet, że lepiej niż można się spodziewać. Trochę szkoda, że marnują to teraz, bo myślę, iż można by je podbudować na wiarygodne pretendentki po WrestleManii. Nie widzę rywalki dla Asuki na WrestleManii, bo plotki o Lacey Evans odbieram jako totalny żart – jeśli Asuka odprawi dziś Rose, to być może na WM dostanie po prostu Deville. Nie zdziwi mnie też jeśli mistrzyni SmackDown nie załapie się na porządną walkę i na WM wyląduje w Battle Royal.
Typ: Asuka

WWE Women’s Tag Team Championship
The Boss ‘n’ Hug Connection vs. Nia Jax & Tamina


Paweł: Nie wydaje mi się, aby Nia i Tamina były na tę chwilę lepszym materiałem na mistrzynie od Bayley i Sashy Banks. Ciężko tutaj opierać się wyłącznie na tego typu odczuciach, lecz w tym przypadku najzwyczajniej strzelam. Boss’n’Hug Connection.
Typ: Bayley & Banks

Rafał: Ogólnie rzecz biorąc, wprowadzenie tytułów Tag Teamowych kobiet wyszło fajnie i Banks & Bayley powinny zachować mistrzostwo chociaż do WrestleManii. Na MetLife Stadium szykuje się zapewne starcie z udziałem trzech lub czterech tagów i bardzo dobrze. Jeżeli coś się sprawdza, warto to kontynuować, a nie kombinować i schrzanić.
Typ: Bayley & Banks

Piotrek: Wiadomo było, że tak to ułożą i liczę jedynie, iż nie będzie jakiś żartów z przejmowaniem pasów przez Jax oraz Taminę. Bardzo podoba mi się pomysł Fatal 4-Way Matchu o te pasy na WrestleManii, gdzie spotkałyby się przedstawicielki wszystkich brandów + bonus w postaci zespołu Stratus oraz Lity. Byłoby to dobre show i wartka akcja.
Typ: Bayley & Banks

The Shield vs. Bobby Lashley, Drew McIntyre & Baron Corbin


Paweł: Powrót The Shield mógł wiązać się z dwoma wątkami. Pierwszy to reaktywacja sama w sobie, drugi to szybkie spięcie i bitwa „bratobójcza” na WrestleManii. Obydwa wątki są jednak niemożliwe ze względu na pojedynek Rollinsa z Lesnarem o mistrzostwo Universal oraz planowane odejściu Deana Ambrose’a w kwietniu (lub drugi wariant, obiecany duży push za pozostanie w organizacji). Reigns prawdopodobnie także odbędzie walkę solową na WM. Nie zmienia to faktu, że na Fastlane ich historia może potoczyć się dwiema ścieżkami. Pierwsza to zwycięstwo i powolne kończenie tematu The Shield do WresleManii w pozytywnym świetle, druga ostateczny rozłam, który stanowić będzie podłoże do wyprowadzenia Ambrose’a z WWE. Stawiam jednak na zwycięstwo The Shield.
Typ: Shield

Rafał: Jakoś nie chce mi się wierzyć w to odejście Ambrose'a i mam wrażenie, że to tylko zwykły storyline, gdyż o takich rzeczach nie mówi się w WWE TV, ale może się mylę. Musi wygrać The Shield oraz automatycznie powstanie z tego jakiś upper mid-cardowy program na WrestleManię dla Reignsa.
Typ: Shield

Piotrek: Skoro Reigns wrócił to było to jedyne sensowne rozwiązanie. Nie mam pojęcia w jakiej naprawdę formie będzie w najbliższych tygodniach Roman i czy byłoby go stać na solową walkę na WrestleManii. Jeśli tak, to teoretycznie mogą dojść do tego Reigns-Ambrose na WM – w przeciwnym razie wysoce prawdopodobne byłoby moim zdaniem umieszczenie ich na przykład jako drużyny w starciu kilku tag teamów o mistrzostwa RAW. Czysto teoretycznie zastanawiałbym się też nad „podwójną” pracą Rollinsa, który najpierw zaliczyłby na WM walkę w Shield, a potem przygotował się do potyczki z „Bestią”. Nie wykluczyłbym tego, choć byłoby już ciut naciągane.
Typ: Shield

*jeśli Becky wygra zostanie dodana do walki mistrzowskiej na WrestleManii 35
Charlotte Flair vs. Becky Lynch


Paweł: W tym przypadku nie widzę innej opcji, jak tylko zwycięstwo Becky Lynch. Cały zabieg z usunięciem jej z walki na WrestleManii miał jedynie przemycić do niej Charlotte Flair, jednocześnie nadając jej wymiar heela faworyzowanego przez pana prezesa. Bodajże jedyny możliwy sposób, aby w zaistniałych okolicznościach Charlotte znalazła się w starciu o tytuł RAW i miało to sens, choć sama podbudowa tego starcia miała swoje korzenie jeszcze na Survivor Series, a nawet przed. Oczywiście, że wygra Becky.
Typ: Becky Lynch

Rafał: Wszyscy wiedzą, że na WM35 ma odbyć się starcie trzech rywalek, ale tak ten program rozpisali i przekombinowali, że za chwilę sami writerzy się w tym wszystkim pogubią. Lubię niespodzianki oraz zaskoczenie, ale nie co tydzień i tylko wtedy, gdy nie jest to robione na siłę, a w tym feudzie wiele elementów jest naciąganych i przesadzonych.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Znowu wyjdę na tego narzekającego na Charlotte, ale trudno – mam wrażenie, że przez to zamieszanie z jej osobą zabito absolutnie naturalny „momentum” w konflikcie Lynch z Rousey. Nie odczuwam też by program zyskał coś dzięki jej osobie, bo choć Charlotte to dobra zawodniczka, to obecnie co tydzień klepie wypowiedzi na jedno kopyto i wygląda to często sztucznie. Kolejny przykład, że zamiast całkowicie naturalnego Main Eventu tegorocznej WrestleManii, WWE musiało na siłę wepchnąć tam coś po swojemu. Becky na pewno trafi na WM, pytanie jedynie czy pokona tu jakoś Charlotte czy po prostu zostanie zaatakowana przez Rondę i wygra przez DQ.
Typ: Becky Lynch (przez DQ)

WWE Championship
Daniel Bryan vs. Kevin Owens


Paweł: Tym razem nie mam zamiaru eksperymentować z typowaniem na kogoś innego, niż Daniel Bryan. Jeśli nawet miałby wygrać Owens, to będzie to zwycięstwo przez dyskwalifikację i ostatecznie Bryan dotrwa do WrestleManii, gdzie stanie w obronie tytułu jako heel, aby tam go utracić w negatywie do WrestleManii XXX, gdzie po długich bojach został mistrzem. Stawiam na Bryana.
Typ: Daniel Bryan

Rafał: Wszystko ma chyba prowadzić do walki Bryan vs. Kofi na WrestleManii, ewentualnie do Triple Threat Matchu, ale nie będę zaskoczony jeżeli w to wszystko wplątany zostanie również Mustafa Ali. Zaliczam się do fanów Bryana, lecz jego heel turn i obecne panowanie z tytułem, które początkowo do mnie trafiało, z każdym tygodniem coraz mniej do mnie przemawia.
Typ: Daniel Bryan

Piotrek: Niby podobne zagranie jak z Charlotte, a jednak dużo lepiej poprowadzone i przyjęte. Po pierwsze powrót Owensa był niespodzianką, po drugie fani nie byli dzięki temu zmęczeni jego osobą, a w przypadku Charlotte to zmęczenie się pojawia, gdy wpychana jest zawsze w każde ważniejsze wydarzenie. Z dużą chęcią zobaczyłbym Bryan-Owens-Kingston na WrestleManii. Przykład jak z pozoru dwie podobne historie mogą wypaść w praktyce zupełnie inaczej.
Typ: Daniel Bryan

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-03-2019, 16:00
Host: public-gprs364398.centertel.pl, IP: 37.47.54.175

Moim zdaniem Bryan obroni pas. Na fastlane raczej wmiesza się w to powracający Harper, bo po co dać mu spróbować solowej kariery a na WM czysto wyjdzie. Nie wiem jak wy ale ja kupuję takiego DB.

autor: The Planet Champion

Dodano: 10-03-2019, 16:33
Host: 89-78-121-244.dynamic.chello.pl, IP: 89.78.121.244

Szkoda, że nie ma żadnej stypulacji typu No DQ, czy FCA Match, ale cóż. Mimo to obejrzy się jak zawsze :P

autor: Piotrek6432

Dodano: 10-03-2019, 17:14
Host: apn-37-248-166-3.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.248.166.3

Szkoda, że Strowman nie załapał się na galę. Chciałbym go wreszcie zobaczyć w jakimś normalnym pojedynku, a nie w kółko jakiś cyrk 1 vs 3 czy squash od Lesnara.
No i brakuje obu pasów midcardowych :(

autor: Locagus

Dodano: 10-03-2019, 18:10
Host: public-gprs681837.centertel.pl, IP: 5.184.206.174

Mój typer odnośnie Fastlane:
Kickoff
1. New Day vs. Rusev & Nakamura
2. Rey Mysterio vs. Andrade

1. Moim zdaniem Rusev i Nakamura zostaną umieszczeni w walce wielo osobowej o United Status na WM 35 więc postawie na nich.
Rusev i Nakamura
2. Zapelnienie karty i kolejna ich walka ,pewnie zostaną na WM 35 umieszczeni w Battle Royal Andre The Gianta.Choć nielubię Andrade to raczej on wygra tym razem.
Andrade.
Do pozostałych i niektórych głównych walk nie będę robił długich opisów.
Przy walce z Charlotte z Becky Lynch zrobię wyjątek.
Główna karta :
1.The Revival
2. The Usos
3. Asuczka 😂😂😂
4. The Boss 'N' Hug Connection
5. The Shield
6. Charlotte Flair vs. Becky Lynch
Zwykle bronilem Charlotte i ciągle za nią byłem, jednak to ze została włączona do konfliktu Becky Lynch z Rondą Rousey to przegięcie bo jest umieszczana na siłę w każdej możliwej walce. Zwie się królową lecz ta królowa co każde Raw i każde Smackdown zostaje bita przez Becky Lynch. Nigdy nie byłem fanem Becky i nawet teraz nie jestem. Obecnie moją ulubioną zawodniczką jest Ronda Rousey a na drugim miejscu jest Charlotte. W tej walce obstawiam ze wygra raczej Becky Lynch przez DQ i zostanie znów pobita podobnie jak Charlotte.
Becky Lynch
7. Daniel Bryan
Kofi Kingston raczej będzie jego przeciwnikiem na WM 35.
Ogólna Ocena: 6/10

autor: Maskman

Dodano: 10-03-2019, 19:11
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

Ja to bym sobie zobaczyl na WM walke Daniel Bryan vs Rey Mysterio,nawet bez pasa. To by bylo cos.

A co do samego Fastlane to chyba wszyscy mozemy w ciemno przepowiedziec wiekszac wynikow i cos czuje ze po gali beda sie one pokrywaly w 100 procentach. Gala typu "meh,przewidywalne...". Nie ogladam.

autor: StunGun

Dodano: 10-03-2019, 19:26
Host: apn-31-0-46-164.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.46.164

1 New Day
2 Rey Mysterio
3. Revival albo Black/Ricochet
4.Usos
5. Asuka
6. Banks i Bayley
7.The Shield
8.Podwójna Dyskwalifikacja po interwencji Rondy
9.Kevin Owens po interwencji Aliego i Kingstona

autor: Nowy

Dodano: 10-03-2019, 20:11
Host: public-gprs190659.centertel.pl, IP: 46.134.84.4

1nie wazne
2 rey
3black &ricchet
4 nie wazne
5asuka
6banks bayley
7shield
8becky
9bryan

autor: WWE 07

Dodano: 10-03-2019, 20:45
Host: c149-132.icpnet.pl, IP: 85.221.149.132

o północy zaczyna się kick-off czy już główna gala?

autor: NeroCM

Dodano: 10-03-2019, 20:51
Host: afpn18.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 178.42.143.18

Szarlotka dziś wygra. To zbyt oczywiste, skoro Becky ma pod górkę od samego RR to jeszcze kreatywni mają trochę czasu i wymyśla jakąś akcję, po której dołączy do tej walki. Dzisiejsze ewentualne zwycięstwo Becky - jest totalnie bezsensowne.

autor: fan

Dodano: 10-03-2019, 21:29
Host: dslb-088-071-254-247.088.071.pools.vodafone-ip.de, IP: 88.71.254.247

Patrzac na zainteresowanie tym ppv oraz typami, widac jak nieistotne jest to ppw :/ RR, EC i WM tak powinno byc czyli jak kiedys

autor: royal

Dodano: 10-03-2019, 22:27
Host: nat.netcomjawor.pl, IP: 213.108.14.4

New Day fajnie by wyglądało z pasami TT + Kofi jako WWE Champion.

Mysterio vs Andrade wolałbym podbudowę Andrade. No i nie lubię zbytnio Reya.

Co do RAW Tag team to wszystko byleby nie Gable and Roode, bo od samego początku nie mogę ich zdzierżyć.

Usos vs Miz i Shane? Nie chcę oglądać feudu Shane'a i Miza. Myślicie że Shane przejdzie turn? Naprawdę? A ja myślę, że to Miz zaatakuje Shane'a. I będzie to nędzne.

Mam nadzieję, że wygra Mandy.

Bayley and Sasha. Oby nie było tam kontuzji (znowu).

Shield vs McIntyre, Lashley, Corbin. Nie mogę tego gówna oglądać. Wiadomo kto wygra i to jest najbardziej bolesne. Gówno, gówno, gówno. Śmierdzi, syf, kiła, szczochy, frajerstwo, zakłamanie. Bohater przyszedł. Niech go spalą.

Ostatnio feud przygasł między main eventem wrestlemanii, ale to może odżyć. Rzeczywiście ingerencja Rondy w ten mecz może być dobrą opcją.

Co do WWE Championship to napisałem już dużo na ten temat.

autor: OverAgresiv

Dodano: 11-03-2019, 00:51
Host: 79.191.37.246.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.37.246

A jednak Triple Threat o WWE Championship. Szkoda że prawie na początku gali xD

autor: Locagus

Dodano: 11-03-2019, 00:53
Host: 79.191.37.246.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.37.246

Vince ty frajerze xD

autor: Locagus

Dodano: 11-03-2019, 01:02
Host: 78.9.185.59, IP: 78.9.185.59

murzynki przegrywają i się kłócą ze sobą
andrade dojeżdża i później niszczy 619
glorius team znów mistrzami
the best tag team odzyskują pasy
różyczka nieoczekiwanie zdobywa pas
grube po samoa dropach zgarniają pasy
wtf shield przegrywa po błędach romka
szarlotka mimo ataku rondki wygrywa
ko zdobywa pas po interwencji kofiego
mocne no nie ? :D

autor: cmpunk

Dodano: 11-03-2019, 01:58
Host: 79.191.37.246.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.37.246

Ten śmiech publiki na botch wieloryba ^^

autor: Locagus

Dodano: 11-03-2019, 08:28
Host: aeah63.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.186.7.63

Gala bez większej historii która równie dobrze mogłaby się nie odbyć i nawet by się tego za bardzo nie odczuło. Totalną głupotą jest wciskanie tej gali pomiędzy EC a Wrestlemania, gdzie jest mało czasu i nie da się dobrze tych starć wypromować a niektóre są poprostu tutaj powsadzane na szybkiego żeby tylko kartę dopiąć. Ogólnie wyniki starć do przewidzenia. Na + jedynie rozpad tego durnego tag teamu Miza i Shane'a. Kofi zapewne już nie ma co marzyć o tym że wsadza go do walki o pas WWE. Pewnie wsadza jego i całe New Day w konflikt pomiędzy the Bar "epickim" tag teamem złożonym z ruseva i nakamury plus dokoptuja do tego Usos i będzie fatal 4 Way match

autor: WrestlingFan

Dodano: 11-03-2019, 08:32
Host: apn-37-248-208-51.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.248.208.51

Skomentowałbym tą kartę tak : NOBODY CARES

autor: Deeeeel rioooo

Dodano: 11-03-2019, 08:52
Host: bnr211.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.29.7.211

masakra co oni odwalili z Kofim na Fastlane..

autor: Seymouro

Dodano: 11-03-2019, 09:06
Host: aeah63.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.186.7.63

Seymouro
Największą masakrą jest fakt że gość w WWE jest już szmat czasu ma umiejętności zbiera bardzo dobre reakcje od fanów zyski z jego gadżetów też są dobre a nikt sb z tego nic nie robi. Nie dość że gość ani razu się powąchał pasa WWE i podejrzewam że z podejściem Vinca już nie powącha to jeszcze sytuację w którym go podkladaja innym w ringu bo przecież po co dać takiemu zawodnikowi pas lepiej dać go drewniakowi mahalowi

autor: WrestlingFan

Dodano: 11-03-2019, 09:12
Host: ip4daba905.direct-adsl.nl, IP: 77.171.169.5

Boze,po co sie spuszczac i organizowac jakiekolwiek pojedynki skoro w trakcie samej gali polowa sie zmienia...zenada,Vince zaskoczyl owszem. In minus oczywiscie.

A za Kofiego to powinien dostac z plaskiej od Triple H'a,no ale nie bede dziadka podejrzewal ze wie co to "momentum".
A nie,skoro wie jak je s*******ic to jednak taki "malo-madry" to on nie jest.

Dno i metr mulu.

autor: StunGun

Dodano: 11-03-2019, 10:06
Host: public-gprs377969.centertel.pl, IP: 37.47.107.178

Nie ma to jak utopić Aliego i Owensa, tylko po to żeby KINGSTONEK miał momentum na WM... żenada, dno, idiotyzm. Kingston out

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 11-03-2019, 10:31
Host: aeah63.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.186.7.63

No pewnie bo przecież lepiej dać jednemu i drugiemu walkę o mistrzostwo tak z dupy. Owensa nie było z dobre pół roku i bach wraca i od razu pretendent, a alli to już wgl dodany w oststniej chwili w trakcie gali. Nie mam nic ani do Owensa ani do Alliego i też uważam że zasługują aby walczyć o ten tytuł a nawet go zdobyć ale niech to wszystko odbywa się z odpowiednią podbudowa ewentualnego feudu i odpowiednim wypromowaniem walki

autor: WrestlingFan

<<< newsboard WrestleFans >>>


Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:

pozytywne, uatrakcyjniają show
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic
negatywne bezzasadną zmianą zasad10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
Kevin Owens

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
vs
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
vs
Aleister Black i Ricochet
vs
Chad Gable i Bobby Roode

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
vs
Miz i Shane McMahon

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
vs
Nia Jax i Tamina

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Charlotte
vs
Becky Lynch

6 Man Tag Team Match
The Shield

vs
Baron Corbin
Drew McIntyre
i Bobby Lashley

Kick-off
Andrade
vs
Rey Mysterio
17. lutego 2019


Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa
Randy'ego Ortona
Jeffa Hardy'ego
Samoa Joe
Kofiego Kingstona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Elimination Chamber
Bayley i Sasha Banks
pokonały
Nię Jax i Taminę
Riott Squad
Mandy Rose i Sonyę Deville
IIconics
Naomi i Carmellę

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match
Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego
i Lio Rusha

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Ruby Riott

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Akirę Tozawę

No Disqualification Match
Baron Corbin
pokonał
Brauna Strowmana

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.