wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WrestleMania 36 będzie finalnie 2-dniowym eventem i odbędzie się w sobotę 4 kwietnia oraz niedzielę 5 kwietnia. Gospodarzem wydarzenia ma być Rob Gronkowski. Całość odbędzie się nie tylko w WWE Performance Center, ale też innych obiektach.

"The British Bulldog" Davey Boy Smith i Jushin "Thunder" Liger uzupełnili stawkę 2020 WWE Hall of Fame. Wcześniej w tegorocznej klasie znajdowali się już nWo, Batista, The Bella Twins i JBL. Po odwołaniu wydarzeń z weekendu WrestleManii 36 w Tampie, ceremonia odbędzie się prawdopodobnie później w tym roku. Spekuluje się o gali HoF w dniach przed SummerSlam.

Rob Gronkowski związał się kontraktem z WWE. Ma on być zawodnikiem i będzie zaliczał sporadyczne występy w ramach roli part-timera. 30-latek ma polskie korzenie ze strony ojca. Gronkowski do 2019 roku występował w NFL, gdzie mógł się pochwalić trzema triumfami w Super Bowl. Obecnie pracuje też jako analityk dla Fox Sports.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 11.03.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Właściciel WrestleCon o tym dlaczego zwlekają z odwołaniem wydarzeń z weekendu WrestleManii, Przedstawiciel hrabstwa Hillsborough sugeruje odgórne odwołanie WrestleManii 36 w razie braku reakcji ze strony WWE, Kulisy organizacji najbliższego odcinka Dynamite, Nowa walka na nadchodzące Dynamite, Najbliższe RAW także w WWE Performance Center, Paige nie mogła dotrzeć na SmackDown, Debiut Roba Gronkowskiego i podpisanie kontraktu na walkę podczas kolejnego SmackDown
Dodano: 14-03-2020, 12:07
Michael Bochicchio, a więc właściciel WrestleCon, wypowiedział się o tym czemu zwlekają z odwołaniem swoich wydarzeń z weekendu WrestleManii 36. Bochicchio przyznał, że mają pewnie ten sam dylemat co WWE, a więc kwestie kontraktów z poszczególnymi obiektami czy hotelami. Gdyby w tej chwili odwołali wydarzenia, to nie mieliby prawnej podstawy do unieważnienia tych umów, a co za tym idzie musieliby się wywiązać z płatności. O ile w przypadku WWE byłyby to dla nich duże straty, lecz takie które są w stanie pokryć, to dla mniejszej federacji, takiej jak ich, oznacza to zbliżenie się do sytuacji bankructwa. Bochicchio zdradził, że zapewne jak większość osób nie sądzi by WM miała się odbyć zgodnie z planem, lecz wstrzymują się póki co, czekając też na decyzje WWE. Właściciel WrestleCon dodał, że liczy też na odważne decyzje samych władz Tampy i wydanie jasnych rozporządzeń o zakazie zgromadzeń, dzięki czemu mieliby prawne upoważnienie do odwołania wszystkich rezerwacji bez konieczności pokrycia kosztów.

Wracając jeszcze do tematu WrestleManii, także lokalne władze nie mają ponoć wątpliwości, że show nie odbędzie się zgodnie z planem, lecz liczą, iż to WWE samo odwoła swoje wydarzenia. Powiedział o tym Les Miller, reprezentujący władze hrabstwa Hillsborough, które obejmuje między innymi Tampę. Stwierdził on, że liczy, iż Vince McMahon i WWE sami podejmą odpowiednie ruchy, lecz jeżeli nie zrobią nic w przeciągu najbliższych dni, to prawdopodobnie w przyszłym tygodniu jako lokalne władze sami będą musieli podjąć stosowną decyzję i odwołać WrestleManię w pierwotnym terminie.

AEW ogłosiło wczoraj przesunięcie przyszłotygodniowego Dynamite do Jacksonville. Od tego czasu lokalne władze zawiesiły wszystkie wydarzenia, lecz organizacja Dynamite pozostaje niezagrożona. W związku z restrykcjami, show odbędzie się jednak zupełnie bez udziału fanów – początkowo federacja myślała o wpuszczeniu ograniczonej liczby ludzi na show.

Tymczasem na najbliższe Dynamite została zapowiedziana nowa walka: The Butcher & The Blade vs. Luchasaurus & Jungle Boy.

WWE potwierdziło natomiast, że w przypadku RAW postąpią podobnie jak ze SmackDown i najbliższy epizod czerwonej tygodniówki został przeniesiony z Pittsburgha do WWE Performance Center w Orlando. Podczas gal w ośrodku pracuje ograniczona liczba pracowników i poza personelem nikt nie jest wpuszczany na obiekt, w celu zachowania bezpieczeństwa. Wczorajsze SmackDown nadzorował znajdujący się na miejscu Triple H, a do Orlando przyjechał też Michael Cole. WWE nie sprowadzało innych komentatorów, gdyż wobec obecnego zagrożenia federacja stara się ograniczać podróże swoich pracowników. W trakcie show Hunter wcielił się też między innymi w rolę komentatora, dołączając przy stoliku do Cole’a.

Z uwagi na utrudnienia w podróżach wywołane pandemią koronawirusa, na galę nie dotarła także Paige, która była zapowiadana na to wydarzenie.

Na przyszłotygodniowe SmackDown zostało zapowiedziane podpisanie kontraktu na walkę Goldberga z Romanem Reignsem o WWE Universal Championship na WrestleManii. Dodatkowo podczas gali zadebiutuje Rob Gronkowski, który już oficjalnie dołączył do WWE.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
5. kwietnia 2020Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Goldberg
vs
Roman Reigns

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Shayna Baszler

Mistrzostwo Kobiet NXT
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Undertaker
vs
AJ Styles

John Cena
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Kevin Owens
vs
Seth Rollins
8. marca 2020


Elimination Chamber
o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW
Shayna Baszler
pokonała
Natalyę
Liv Morgan
Asukę
Ruby Riott
Sarę Logan

Elimination Chamber o mistrzostwo tag teamów SmackDown
Miz i Morrison
pokonali
The New Day
The Usos
Heavy Machinery
Lucha House Party
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Street Profits
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match 3-1

Sami Zayn
w drużynie z
Shinsuke Nakamurą
i Cesaro
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Andrade
pokonał
Humberto Carillo

No Disqualification Match
Aleister Black
pokonał
AJ Stylesa

Tag Team Match
Kick-off

The Viking Raiders
pokonali
Curta Hawkinsa
i Zacka Rydera
1. marca 2020


AEW World Championship 
John Moxley
pokonał
Chrisa Jericho

AEW Tag Team Championship 
Kenny Omega
i Adam Page
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's Championship 
Nyla Rose
pokonała
Kris Statlander


Pac
pokonał
Cassidy'ego


MJF
pokonał
Cody'ego

Darby Allin
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Jake Hager
pokonał
Dustina Rhodesa

Tag Team Match
Dark Order
pokonali
SCU


Tag Team Match
Pre-show

Dr. Britt Baker D.M.D.
i Penelope Ford
pokonały Riho i Yukę Sakazaki
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.