wrestling wwe tna ecw


Podczas ostatniego głosowania dotyczącego Survivor Series zdecydowanie byliście po stronie RAW. Oto wyniki:
SONDA
Zwycięsko z Survivor Series wyjdzie:
RAW (891) 68%
SmackDown (415) 32%

Łącznie oddano 1306 głosów 

Zmieniamy temat. Rok 2017 powoli dobiega końca. Czas na podsumowanie. Rozpoczynamy ocenę tegorocznych wydarzeń w WWE, które jak wiadomo podzielone jest na trzy brandy - RAW, SmackDown, NXT. Który Waszym zdaniem wypadł w tym roku najlepiej?


WWE ogłosiło nowy program Mixed Match Challenge, który od stycznia będzie dostępny na Facebook Watch. Będzie to turniej mieszanych tag teamów (kobieta + mężczyzna), a w rozgrywkach wezmą udział osoby z obu brandów. Dla WWE będzie to także szansa na nawiązanie większej współpracy z Facebookiem, z którym rozmawiają już od wielu miesięcy.

Chris Jericho od lat pozostaje związany z WWE, ale tym razem postanowił nawiązać współpracę z New Japan Pro Wrestling, czego efektem będzie jego występ na gali Wrestle Kingdom 12. Gala odbędzie się 4 stycznia 2018 w Tokyo Dome, a przeciwnikiem Jericho będzie Kenny Omega.

WWE szykuje się do świętowania 25-lecia Monday Night RAW. Podwójna gala odbędzie się 22 stycznia 2018 roku jednocześnie w Barclays Center i Manhattan Center. W celebracji weźmie udział wiele legend, w tym Shawn Michaels, czy Undertaker. Spekuluje się, że do WWE może wtedy powrócić także Hulk Hogan.

Skrót wydarzeń:
WWE Survivor Series 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Clash of Champions
Niedziela 24.12.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 25.12.2017
godz. 20:00

WWE Survivor Series 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 19-11-2017, 17:00
Dzisiaj w nocy w Toyota Center w Houston odbędzie się ostatnia gala tzw. „Wielkiej czwórki” w tym roku, czyli Survivor Series. Z uwagi na 4-godzinny format gali, wystartuje ona nieco wcześniej niż zwykle – o 1.00 w nocy czasu polskiego. Poprzedzi ją 2-godzinny Kick-Off, który wystartuje zatem o 23.00. W ramach Kick-Off zapowiedziano walkę Enzo Amore z Kalisto o WWE Cruiserweight Championship.
Główna karta składa się z siedmiu walk RAW vs. SmackDown, których zapowiedź możecie przeczytać poniżej. Raport z gali ukaże się na stronie jutro w godzinach popołudniowych.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.WWE Intercontinental Champion vs. WWE United States Champion
The Miz vs. Baron Corbin


Paweł: Bardziej skłaniam się ku zwycięstwu Miza. Obrywał ostatnio mocno, stał się ofiarą Strowmana i ogólnie wizerunek ma zjechany. Mimo to, na Survivor Series w jego narożniku znajdzie się Miztourage i to oni mogą przynieść mu zwycięstwo. Dodatkowo przypomnieć należy osobiste najazdy Corbina na Maryse, co może okazać się cegiełką do moralnego zwycięstwa Miza. Miz.
Typ: The Miz

Rafał: Wiem, że Miz odgrywa ważną rolę na RAW itd., ale mam do niego podobne podejście jak do Corbina, czyli dosyć obojętne. Mimo wszystko, postawię na Miza, gdyż po prostu bardziej należy mu się ta ważna wygrana.
Typ: The Miz

Piotrek: Ciekawie było popatrzeć jak panowie atakowali się nawzajem w mediach społecznościowych i dzięki temu choć trochę wzbudzili zainteresowanie tym pojedynkiem, który powiedzmy sobie szczerze, że ringowo raczej pozostawi nam dużo do życzenia. Obaj są zawodnikami raczej z gatunku tych, których trzeba poprowadzić w walkach, a tutaj mierzą się ze sobą, więc mam pewne obawy. Liczę, że WWE pójdzie tropem mocnych wymian i w dużej mierze po prostu bójki, podkreślając podkład emocjonalny tej walki. WWE może tu przepchnąć wygraną Corbina, bo Miza nieraz podkładano już w dziwnych sytuacjach, ale biorąc pod uwagę ogólny status obu panów w WWE – zdecydowanie powinien to wygrać Miz.
Typ: The Miz

RAW Women’s Champion vs. SmackDown Women’s Champion
Alexa Bliss vs. Charlotte


Paweł: Gdyby Alexa miała zmierzyć się z Nataylą, jak wcześniej planowano, postawiłbym na Alexę. W sytuacji, gdy Kanadyjkę zastąpiła Charlotte sytuacja zmienia się diametralnie. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio zrobiło się bardzo emocjonalnie wokół osoby Rica Flaira przekonuje mnie zwycięstwo Charlotte.
Typ: Charlotte

Rafał: Malutka Alexa będzie wyglądała przy Charlotte trochę dziwnie i sądzę, że córka Nature Boy'a powinna pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo. Szykuje się dla niej mocniejszy push, który powinien potrwać nawet do samej WrestleManii (choć pewnie potrwa o wiele krócej).
Typ: Charlotte

Piotrek: W zestawieniu z Natalyą, Alexa byłaby zdecydowaną faworytką, ale z Charlotte raczej będzie miała duże problemy. Wiemy jaka była ostatnio sytuacja Rica Flaira i wiemy jak WWE na to zareagowało – tutaj pójdą za ciosem. Poza tym choć Bliss jako pierwsza sięgnęła po tytuły obu brandów, to WWE jednak cały czas widzi Charlotte jako topową zawodniczkę w federacji i z reguły wygrywa ona większe/bardziej prestiżowe pojedynki, więc tak będzie i tym razem.
Typ: Charlotte

6-Man Tag Team Match
The Shield vs. The New Day


Paweł: Moim zdaniem nie ma opcji, aby nie wygrało New Day. Gdyby stało się inaczej, chodziłoby o wewnętrzny rozłam The Shield lub jakąś interwencję, a ani jednego, ani drugiego nie przewiduję. Stawiam na The Shield.
Typ: The Shield

Rafał: Po przerwie Reignsa i opóźnionym powrocie The Shield nie widzę innego wyniku jak wygrana trójki z RAW. Oczywiście zawsze może dojść do niespodzianki, bo to wrestling, ale chyba nie tutaj. Chociaż kto wie...
Typ: The Shield

Piotrek: Koncepcja tej walki bardzo mi się podoba, bo choć opinie o New Day bywają różne, to mówimy tu jednak o dwóch zdecydowanie najmocniejszych grupach w WWE na przestrzeni ostatnich lat. Po problemach zdrowotnych Romana Reignsa mamy tutaj tak naprawdę pierwszą poważną wspólną walkę Shield po powrocie, więc stawiam na ich zwycięstwo.
Typ: The Shield

RAW Tag Team Champions vs. SmackDown Tag Team Champions
Cesaro & Sheamus vs. The Usos


Paweł: W przypadku konfrontacji mistrzowskich tag teamów mocniejsi wydają się być Sheamus i Cesaro, choć zdecydowanie bardziej „tag teamowi” są bracia Uso. Kierując się jednak najbardziej subiektywnie jak tylko się da, typuję Sheamusa i Cesaro.
Typ: Cesaro & Sheamus

Rafał: Trudno powiedzieć, ale załóżmy, że po jakiejś nieczystej zagrywce szwindlem wygrywają Usos. Zdecydowanie bardziej preferuję ich jako mistrzów oraz o wiele lepiej ogląda się tag team z krwi i kości od przypadkowych drużyn takich jak Cesaro i Sheamus.
Typ: The Usos

Piotrek: Ringowo powinno to wyjść bardzo przyjemnie, zobaczymy jedynie jak fani będą odbierać ten pojedynek. Faworytami wydają mi się Usos, którzy są jednym z najbardziej ugruntowanych zespołów w WWE, a Sheamus i Cesaro to mimo sukcesów wciąż dość świeża „łapanka”. W większości karty nie jest łatwo upatrywać punktów w których przeważa SmackDown, ale tutaj akurat powinni mieć przewagę.
Typ: The Usos

WWE Universal Champion vs. WWE Champion
Brock Lesnar vs. AJ Styles


Paweł: Nie wyobrażam sobie, aby wygrał AJ Styles. Brock Lesnar mając za sobą tak mało prawdopodobne zwycięstwa jak na SummerSlam, czy ostatnio z Brownem Strowmanem na No Mercy po prostu nie może przegrać z AJ Stylesem. Zdziwię się, jeśli będzie inaczej.
Typ: Brock Lesnar

Rafał: Nie sądzę by Brock mógł czysto przegrać ze Stylesem, więc rzeczywiście ingerencja Mahala jest możliwa, co ustawi main event na Clash of Champions. Inaczej dostaniemy to co zawsze - trochę obijania, seria Suplexów, F5 i koniec.
Typ: Brock Lesnar

Piotrek: Wygląda to o wiele lepiej niż Lesnar/Mahal, choć trochę szkoda, że takie zestawienie otrzymujemy tak znienacka, bo kilka spokojnych tygodni promocji mogłoby rzucić na tę walkę lepsze światło. Lesnar będzie obecnie faworytem bez względu na to z kim się mierzy (może poza potyczką z Romanem Reignsem), więc i teraz triumf „Bestii” jest bardzo prawdopodobny. Nie można jednak wykluczyć jakiejś ingerencji, która pokrzyżuje plany Lesnara. Jak wiemy Styles niedawno mierzył się z Finnem Balorem, ostatnio Paul Heyman wspomniał też o nim w promo dotyczącym walki Lesnar/Styles, więc teoretycznie może on tu namieszać i przy okazji doprowadzić do późniejszej walki z Lesnarem, o której tak długo się mówi. Balor jest jednak w walce drużynowej, a bezrobotny pozostał z kolei Jinder Mahal, więc równie dobrze może dojść do jego interwencji, przez co Styles nie straci wizerunkowo na porażce. Z uwagi na układ tego PPV postawię jednak na Brocka.
Typ: Brock Lesnar

Survivor Series Match
Team RAW (Alicia Fox – kapitan, Sasha Banks, Nia Jax, Asuka & Bayley) vs. Team SmackDown (Becky Lynch – kapitan, Naomi, Carmella, Natalya & Tamina)


Paweł: Dużo mocniej prezentuje się ekipa kobiet RAW. Postawię na nią nie tylko z tego względu, lecz także biorąc pod uwagę pozostałe typowane przeze mnie wyniki walk (w szczególności mistrzów oraz kolejny 5 na 5), a ta aż się prosi, aby zwycięsko wyszła czerwona drużyna. Być może jakiś wpływ na wynik może mieć wolna miejscówka w ekipie SmackDown. Póki co, stawiam na RAW.
Typ: Team RAW

Rafał: Trochę dziwne by wynik całej walki opierał się na pushu Asuki, ale póki Vince się nie rozmyśli (co może zbyt długo nie potrwać), to prawdopodobnie tak będzie. Asuka nie powinna zostać spinowana, więc jakoś wygra ekipa RAW, a SmackDown odbije sobie to w walce mężczyzn. Może na rampie pojawi się Paige?
Typ: Team RAW

Piotrek: Zdecydowanie na uprzywilejowanej pozycji wydaje się być RAW. W głównym rosterze starają się podtrzymać dominację Asuki i ta powinna zadecydować o triumfie swojej drużyny. Zwłaszcza, że po wyłączeniu Charlotte, drużynie SmackDown brakuje jednak mocnych nazwisk, bo z całym szacunkiem, ale Carmella, Tamina czy Naomi wypadają jednak blado przy takich zawodniczkach jak Asuka, Nia Jax czy Sasha Banks.
Typ: Team RAW

Survivor Series Match
Team RAW (Kurt Angle – kapitan, Samoa Joe, Triple H, Braun Strowman & Finn Balor) vs. Team SmackDown (Shane McMahon – kapitan, Bobby Roode, Randy Orton, John Cena & Shinsuke Nakamura)


Paweł: W przypadku tego pojedynku może wyniknąć naprawdę bardzo ciekawy scenariusz. Triple H osobiście wyeliminował z reprezentacji Jasona Jordana aplikując mu na koniec pedigree. Widzę dwie opcje. Pierwsza – Jason Jordan interweniuje przyczyniając się do zwycięstwa SmackDown. Druga – Kurt Angle obraca się przeciwko Triple H’owi także przyczyniając do zwycięstwa SmackDown. W obu przypadkach kończy się to zwolnieniem Kurta Angle ze stanowiska generalnego menadżera, powrotem do TV Triple H’a, początkiem feudu i finałową walką Kurta Angle z Triple H’em na WrestleManii. Wygra Team SmackDown.
Typ: Team SmackDown

Rafał: Będzie sporo zamieszania, to pewne. Jeżeli chcą na poważnie budować feud Triple H-Kurt Angle z finałem na WrestleManii, to dzisiaj jest do tego świetna okazja. Trudno dokładnie wytypować kto zostanie w ringu jako ostatni itd., ale wiele wskazuje w tej walce na wygraną SmackDown.
Typ: Team SmackDown

Piotrek: Na papierze RAW ma zdecydowanie mocniejszą ekipę, ale jednocześnie ma dużo więcej niesnasek i prawdopodobnie w tej walce będzie mnóstwo chaosu. W drużynie SmackDown zwraca uwagę fakt, że mamy samych face’ów, choć z drugiej strony przeszkodzić im mogą Kevin Owens i Sami Zayn. Bilans całego PPV na 1000% pójdzie na konto RAW, bo Vince będzie mocno promował jeden ze swoich flagowych produktów, tuż przed jego 25-leciem. Czy pójdzie jednak na całość i zabookuje totalną dominację RAW? Szczerze mówiąc tak zupełnie bym tego nie wykluczył, ale na pewno nie podziałałoby to dobrze na SmackDown. Dlatego choć niebieski brand przegra całe PPV, to na osłodę powinien dostać zwycięstwo w dużym Survivor Series Matchu – dzięki temu wilk będzie syty i owca cała.
Typ: Team SmackDown

-------
Zachęcamy do komentowania i typowania!


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 19-11-2017, 18:19
Host: 178.62.93.181, IP: 178.62.93.181

Oczywiście nie mogli dać Paige do teamu Smackdown tylko Natalye z tymi cycami jak donice...

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 19-11-2017, 18:22
Host: 178.62.93.181, IP: 178.62.93.181

@Paweł chyba trochę po wojaku...

Brock Lesnar mając za sobą tak mało prawdopodobne zwycięstwa jak na SummerSlam, czy ostatnio z Brownem Strowmanem Moim zdaniem nie ma opcji, aby nie wygrało New Day. Gdyby stało się inaczej, chodziłoby o wewnętrzny rozłam The Shield lub jakąś interwencję, a ani jednego, ani drugiego nie przewiduję. Stawiam na The Shield.

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 19-11-2017, 18:58
Host: 159-255-188-112.tom-net.pl, IP: 159.255.188.112

Czuje, że już niedługo, może jeszcze nie na Survivor Series, ale już wkrótce, będziemy świadkami rozpadu New Day. Big E i Xavier na bank niedługo przejdą heel turn

autor: kibic

Dodano: 19-11-2017, 19:54
Host: agow244.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.254.244

0) Kalisto - Mam nadzieję, że to właśnie będzie moment w którym wróci Nevill i zaatakuje Kalisto przechodząc turn, wracając do gimmicku "King of the Cruserweight" i skończy się ten cały cyrk z EA...
1) BC - a ja na przekór wszystkim uważam, że wygra tu RutinosCorbin... Dlaczego? Dlatego bo Miz mimo iż głównie dostaje łomot to przynajmniej jest w ważnych walkach i jednak mimo wszystko coś znaczy... Natomiast BC od zmarnowania walizki jest wręcz, żartem a za jego panowania mistrzostwo USA nie znaczy kompletnie nic...
2) Charlotte
3) The Shield - Powiem szczerze, że ze względu na diametralnie różne gimmicku obu frakcji jakoś ciężko mi sobie wyobrazić jak będzie wyglądała walka, nie wspominając już o zwycięstwie TND...
4) The Usos - Sd musi gdzieś wygrać więc... Niemniej spodziewam się bardzo dobrej i ciekawej walki.
5) Laser - Myślę, że nie będzie żadnych interwencji a walkę wygra Bestia. A dlaczego? Z trzech powodów: 1) Mistrzostwo UV dopiero co powstało i właściwie jeszcze nic nie znaczy, więc z pierwszej tego typu walki zapewne wyjdzie zwycięsko... 2) Jakkolwiek to nie zabrzmi, ale po ostatnich mało przekonujących wygranych Bestię trzeba nieco pod promować w kontekście walki z RR. 3) Wydaje mi się, że dalsza rywalizacja AJ z Maharadzą będzie się opierała na tym, że Mahal będzie twierdził, że gdyby to on walczył z Bestią to by wygrał itp... Niemniej liczę na dobrą walkę, przynajmniej nawiązującą do tej walki Lasera z Punkiem...
6) Raw Divas
7) Team Raw - Szczerze mówi...

autor: The Game

Dodano: 19-11-2017, 19:55
Host: agow244.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.254.244

7) Team Raw - Szczerze mówiąc to nie sądzę aby sd miało to wygrać... Tak po prawdzie mówiąc w ostatnich czasach, razem z galami BR mieliśmy trochę takich pojedynków raw vs sd i jeśli się nie mylę to ciągle niebieski brand wygrywa... Kiedyś w końcu musi wygrać czerwony brand. Stawiam, że będzie dużo chaosu. Jeśli chodzi o raw to zapewne Kane zaatakuje BS, pewnie będzie jakieś spięcie między Triple H a La Familia(XD) i być może SJ zaatakuje FB. Jeśli chodzi o sd to pewnie interweniują KO i SZ... W ogóle widzę to mniej więcej tak. Kane atakuje BS i przyczynia się do jego eliminacji, w wyniku spięcia na lini Triple H z La Familią, zarówno HHH jak i KA zostają wyeliminowani lub sami się eliminują i zostają FB i SJ na całe sd. FB i SJ początkowo współpracują i eliminują powiedzmy ze dwóch rywali... Wtedy jest jakieś spięcie w efekcie którego SJ wykonuje uranagi dla FB i opuszcza walkę... FB terminatorzy niczym DZ parę lat temu, ale w decydującym momencie gdy zostaje jedna osoba z sd i ma go już wyeliminować interweniują KO i SZ i raw wygrywa... A zapomniałem FB walczy w gimmicku demona i po czymś takim zostaje mocno wypromowany a na rr mamy w końcu stracie Bestia vs Demon...
Raw: 4 - SD: 3

autor: The Game

Dodano: 19-11-2017, 19:58
Host: apn-77-114-177-34.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 77.114.177.34

Wyjątkowa zgodność u panów redaktorów i w sumie też typuję 4:3 dla Raw, gdzie punkty zobywają:
Raw - Lesnar, Miz, Shield, kobiety
SD - Charlotte, Usos, mężczyźni
Wiadomo, że może być zupełnie na odwrót, to WWE i wszystko może się zdarzyć. Ale że poszczególne walki są ze sobą powiązane i wynik jednej zależy od drugiej, to to są najbardziej możliwe rozwiązania.
W walce o pas Cruiserweight stawiam na Enzo, szkoda że nie dostaną czasu na głównej gali oraz walki eliminacyjnej, ostatnio ich przez rywalizację rosterów kompletnie olali, oby się to od jutra zmieniło.

autor: ???

Dodano: 19-11-2017, 21:14
Host: apn-31-1-209-119.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.1.209.119

Witam społeczność, było coś kiedyś jak podcast wrestlingowy z tej strony? Pamiętam że chyba coś się słuchało ok. godzinkę, teraz nic takiego chyba nie ma. Są jakieś programy, kanały, produkcje w internecie nt. wrestlingu które możecie polecić? Pozdrawiam ;)

autor: lennonec

Dodano: 19-11-2017, 22:19
Host: server-185-153-197-46.cloudedic.net, IP: 185.153.197.46

ВТL-агенство - организации рекламных кампаний, Контроль работы промоутеров на местах.

autor: Kerryamors

Dodano: 19-11-2017, 22:47
Host: 194.31.38.98, IP: 194.31.38.98

Carmella nie wyglada blado przy Jax XD

autor: K

Dodano: 19-11-2017, 22:50
Host: apn-77-113-106-132.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 77.113.106.132

Hardy vs Elias
Owens Zayn vs Breezzango

autor: Xepa

Dodano: 19-11-2017, 23:13
Host: 89-76-77-241.dynamic.chello.pl, IP: 89.76.77.241

Chciałbym czyiś zaskakujących interwencji. Interwencji Jindera nie będzie zaskakująca. Ale np Nevilla już tak. I jakieś walki co chociaż dorówna poziomowi walki war games bądź alistera z dreamem, ale w to wątpie.

autor: piotr9625

Dodano: 20-11-2017, 00:10
Host: apn-31-1-209-119.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.1.209.119

Kalisto wygląda jak takie pocieszne dziecko, taki nowy Hornswoogle, patrzę na niego i nie mogę traktować jego osoby poważnie. Zobaczymy jak potoczy się walka z Amore.

autor: slothy

Dodano: 20-11-2017, 00:28
Host: static-215-129.is.net.pl, IP: 217.144.215.129

Czuje w kościach powrót Paige do tego jakiś Heel Turn i wygranie kogoś przez pomoc :D :D :D

autor: Lolek

Dodano: 20-11-2017, 04:06
Host: 89-78-172-18.dynamic.chello.pl, IP: 89.78.172.18

Lesnar/Styles = wrestling

autor: Triple X

Dodano: 20-11-2017, 10:54
Host: 89-74-3-175.dynamic.chello.pl, IP: 89.74.3.175

W sumie to najfajniejszy moment gali był w walce drużynowej panów, gdy McMahon na początku walki zaatakował Strowmana od tyłu, a ten się odwrócił niewzruszony i rzucił nim jak szmatą. Śmiałem się z tego przez resztę walki. A gala mogła wypaść lepiej moim zdaniem.

autor: beka

Dodano: 20-11-2017, 11:48
Host: egress501.cws.sco.cisco.com, IP: 108.171.129.160

MOŻLIWE SPOJLERY!!!!!
Jeszcze odnośnie wczorajszego Takeover, które było naprawdę udaną galą, a War Games było moim zdaniem znakomite z masą fajnych spotów i świetną reakcją publiki. Nie za bardzo rozumiem wybór Ember Moon na mistrzynię. Nie mogę się zgodzić żeby była następczynią Asuki. Prawda jest taka, że od początku wychodzi na słabego mistrza, który zdobywa tytuł dopiero wtedy gdy Asuka odchodzi do głównego rosteru. Cóż, booking w tym przypadku był trudny, więc myślę że poszli po najmniejszej linii oporu.

Odnośnie Survivor Series. Main Event to jakaś katastrofa i rozczarowanie. Wyszło na to, że wszyscy zostali zmarginalizowani oprócz Strowmana. Po co był powrót Ceny? Nakamura coś tam jeszcze pokazał, ale Roode? Interwencja Owensa i Zayna - bez sensu, w gruncie rzeczy nie miała na nic wpływu. A końcówka? Totalne nieporozumienie. Triple H wykonuje pedigree na Kurcie. Ja sobie myślę "eee, wtf?", publika jest martwa, a Shane wyszedł na totalnego idiotę myśląc że wytworzy się tu jakiś sojusz.

autor: lol

Dodano: 20-11-2017, 11:57
Host: user-94-254-146-119.play-internet.pl, IP: 94.254.146.119

@up co do ember zgadzam się poszli po najmniejszej linii, powinni zrobić jakąś niespodziankę i dac pas pani pirat.
A co do SS to szkoda oglądać, publika martwa brak emocji tylko przewijałem na szybko. Z ME tylko strowman warty uwagi i oglądania reszta to klapa, wgl jakie to było krótkie. Jak ta sama fedka może robić tak genialna galę jak war games które ogląda się z wypiekami i jednocześnie taki szajs jak główny roster.

autor: MocarnyByk

Dodano: 20-11-2017, 12:08
Host: ip-188-114-78-23.szybki-net.pl, IP: 188.114.78.23

Gratulacje dla Nochala!

autor: Elek

Dodano: 20-11-2017, 12:10
Host: 89-78-172-18.dynamic.chello.pl, IP: 89.78.172.18

Krotko o gali:
The Shield/The New Day zrobili doskonały opener i można starcie postawić obok klasyków Tarczy. (****)
Usos/The Bar przez nudny początek wyszło słabiej, ale i tak dobra walka. (***1/2)
Lesnar/Styles - ŚWIETNE starcie, obydwoje byli zmotywowani i dali z siebie wszystko, brawo za to że dostali czas. To powinien być Main Event. (****)
Walki Pań przeciętne i do przewinięcia.
Miz/Korwin lepiej niż myślałem, ale też najlepiej odpuścić bo to walka do TV.
Main Event to nawet nie wiem co powiedzieć. Ringowo nie było źle, ale to starcie miało najbardziej poje***y booking jaki widziałem od dłuższego czasu. Wielkie ego Tryplaka nie zna granic.
Gala typowe 6/10

autor: Triple X

Dodano: 20-11-2017, 12:57
Host: apn-31-1-87-181.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.1.87.181

No Zgadzam sie z przedmowca: Main event spie****li totalnie. Braun strowman jest pushowany i ok. Ale wczoraj to przesada, on sam całe smackdawn by rozpierniczył, na HHH to ja juz wogule nie moge patrzeć , Jego powroty mnie nie rajcuja i jest on niepotrzebny wogule wg mnie w rigu. Gala ok , nawet panie, oraz Miz i Corbin dali rade ale ME to totalna klapa

autor: Enzo

Dodano: 20-11-2017, 17:41
Host: ip-31-0-121-32.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.121.32

I tak właśnie powinna wyglądać postać Strowmana, a nie przegrywać z Lesnarami i Reignsami.

autor: Raptor

Dodano: 20-11-2017, 19:46
Host: 87-207-71-137.dynamic.chello.pl, IP: 87.207.71.137

Gala zdecydowanie na plus poza walkami eliminacyjnymi(o ironio).
Tarcza i New Day dobre starcie, ogólnie New Day daje przyjemne walki, a Shield to Shield. Trochę przekozaczyli z siłą obu drużyn, a zwłaszcza Nowego Dnia, ale przynajmniej nie było jednostronnej dominacji.
Pojedynek pań zaczął się chyba najgorzej jak można, czyli od eliminacji Rudej. Jest Fox, jest Natalya, Naomi, a oni eliminują Becky. Nosz !@#$%. Asuka zgodnie z przewidywaniami terminatorzyła, ale przynajmniej dzięki temu SmackDown nie wygrało.
Miz niestety przegrał z gościem równie ciekawym co Randy Orton, wypromowanym jak Jinder, z charyzmą jak Roman 3 lata temu i mick skillem gorszym niż Nakamura. Wynik tragiczny, ale sama walka znośna jak na tych panów, głównie dzięki temu, że Miz nie był aż takim cipoheelem co zawsze.
Szarlotka wygrała z Alexą co chyba nikogo nie dziwi, jednak kibicowałem lasce Jokera, bo jest ładniejsza i robienie z Flairówny królowej mnie irytuję.
P1 królu. Przez chwilę zapomniałem kto tylko może Brocka spinować i liczyłem na zwycięstwo AJ, ale dobrze, że się tak nie stało, bo ryk zwycięstwa obudziłby sąsiada.
Main Event to tragedia nad tragediami. Po rozpoczęciu miałem nadzieję na szybką eliminację non-wrestlera, bo po cholerę mu wysoka pozycja, ale nie, bo Nakamura musi iść na pierwszy ogień. Lubię gościa, jakimś sajko fanem nie jestem, ale ten pojedynek to był idealny moment na wypromowanie go np. gdyby wyeliminował Joe/Finna i HHH(marzenia). Liczyłem na szybką eliminację ...

autor: PeBe

Dodano: 20-11-2017, 19:48
Host: 87-207-71-137.dynamic.chello.pl, IP: 87.207.71.137

Liczyłem na szybką eliminację Kurta, bez żadnych interwencji przez połówkę Beer Money. Również nie, bo ze smackdown muszę zostać młode talenty(Paweł Brożek pozdrawia). Już marzyłem, że turbowpierdziel dla smackdown i nie uda im się wyeliminować nikogo z RAW co już byłoby lepsze niż to jak się skończyło, ale też nie. Nos

autor: PeBe

Dodano: 20-11-2017, 22:12
Host: 89-64-47-188.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.47.188

PeBe

Potwierdzam, Alexa to moja laska, nie zmyślam.

autor: Joker

<<< newsboard WrestleFans >>>


Najlepiej w 2017 roku wypadło:

RAW
SmackDown
NXT17. grudnia 2017


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Jinder Mahal

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match

Baron Corbin
vs
Bobby Roode
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo
Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
vs
Chad Gable
i Shelton Benjamin
vs
The New Day
vs
Rusev i Aiden English

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Lumberjack Match

Charlotte
vs
Natalya

Tag Team Match
Sami Zayn i Kevin Owens
vs
Randy Orton i Nakamura

Tag Team Match
The Bludgeon Brothers
vs
Breezango

Pre-show
Zack Ryder
vs
Mojo Rawley
19. listopada 2017


Mistrz WWE Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
AJ Stylesa

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Baron Corbin
pokonał
Mistrza Interkontynentalnego

Miza

Mistrzowie Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Mistrzów Tag Teamów RAW

Cesaro i Sheamusa

Mistrzyni Kobiet SmackDown
Natalya
pokonała
Mistrzynię Kobiet RAW

Alexę Bliss

5 on 5 Survivor Series Match
Team RAW

Kurt Angle (k)
Braun Strowman
Finn Balor
Samoa Joe
Triple H
pokonli
Team SmackDown
Shane McMahon (k)
Randy Orton
Bobby Roode
Shinsuke Nakamura
John Cena

Women's 5 on 5 Survivor Series Match
Team RAW
Alicia Fox (k)
Nia Jax
Asuka
Sasha Banks
Bayley
pokonały
Team SmackDown
Becky Lynch (k)
Carmella
Naomi
Tamina
Natalya

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Pre show

Enzo Amore
pokonał
Kalisto

Pre-show
Tag Team Match

Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
Breezango

Pre-show
Elias
pokonał
Matta Hardy'ego
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.