wrestling wwe tna ecw


Zamykamy ostatecznie sondę dotyczącą Waszego ulubionego WWE PPV zeszłego roku. Oto wyniki:
SONDA
Najlepsza gala WWE PPV roku 2018 to:
Royal Rumble (408) 27%  
Elimination Chamber (56) 4%  
Fastlane (8) 1%  
Greatest Royal Rumble (115) 8%  
Backlash (16) 1%  
Money in the Bank (69) 5%  
Extreme Rules (33) 2%  
SummerSlam (126) 8%  
Hell in a Cell (54) 4%  
Super Show-Down (42) 3%  
Evolution (274) 18%  
Crown Jewel (83) 5%  
Survivor Series (51) 3%  
TLC (183) 12%  
Łącznie oddano
1518 głosów

Rozpoczynamy natomiast błyskawiczne głosowanie związane z Elimination Chamber oraz walką o mistrzostwo WWE. Kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko?


WWE potwierdziło, że Dean Ambrose odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu i opuści federację w kwietniu, gdy wygaśnie jego obecna umowa. Za decyzją Ambrose'a ma stać przede wszystkim niezadowolenie z prowadzenia jego postaci, co skłoniło Deana nawet do odrzucenia lukratywnej propozycji ze strony WWE.

WrestleMania 35 ma być pierwszą w historii, na której w ścisłej walce wieczoru wystąpią kobiety. W chwili obecnej na zamknięcie gali wytypowane jest zapowiedziane już starcie Rondy Rousey z Becky Lynch o mistrzostwo kobiet RAW. Być może do pojedynku zostanie jeszcze dodana Charlotte Flair.

Hideo Itami podjął ostatecznie decyzję o opuszczeniu WWE i federacja przystała na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Itami w dalszym ciągu nie potrafił odnaleźć się w Stanach Zjednoczonych i jeszcze w tym roku planuje powrócić na stałe do Japonii, by tam kontynuować swoją karierę. .


WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 20.02.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Hart Foundation mają trafić do WWE Hall of Fame, Miejsce odbywania się WrestleMania 35 Axxess, Jay Lethal z największą liczbą dni jako mistrz ROH, Zainteresowanie Halftime Heat, WWE skróciło ringowe przydomki Heavy Machinery, W kwietniu odbędzie się International Superstar Shake-up, Świętowanie urodzin Rica Flaira za trzy tygodnie na RAW, Spoilery z wczorajszego RAW: storyline'owe zawieszenie Becky Lynch, pretendenci do tytułów tag teamowych, kolejne uczestniczki Elimination Chamber, przyszłość Kurta Angle'a
Dodano: 05-02-2019, 10:09
PWInsider informuje, że w tegorocznej klasie WWE Hall of Fame ma się znaleźć Hart Foundation, ale tylko w oryginalnym, 3-osobowym składzie: Bret Hart, Jim Neidhart oraz Jimmy Hart. W ramach tego wprowadzenia nie będzie zatem uwzględniony Danny Davis, który dołączył do oryginalnego Hart Foundation, czy też odtworzone później warianty grupy z Owenem Hartem, Brianem Pillmanem czy Davey Boy Smithem.

WWE zaskoczyło ostatecznie informując, że WrestleMania 35 Axxess odbędzie się na Brooklyn Pier 12. Podczas weekendu WM w czwartek odbędzie się jedna sesja, w piątek dwie, w sobotę trzy i na koniec po jednej sesji w niedzielę oraz poniedziałek. Bilety trafią do sprzedaży już 8 lutego.

ROH poinformowało, że Jay Lethal został już numerem jeden jeśli chodzi o łączną liczbę dni jako głównego mistrza tej federacji. Lethal swoimi dwoma title reignami przekroczył już 645 dni, co było rekordem należącym do Samoa Joe.

Halftime Heat z 6-Man Tag Team Matchem z NXT oglądało na żywo na YouTube, Facebooku i Twitterze łącznie 86 190 fanów. Nie wiadomo jaka była widownia na żywo na WWE Network. Oczywiście walka jest też dostępna z odtworzenia na YouTube i cieszy się dużym zainteresowaniem, mając już ponad 1,2 miliona wyświetleń.

Członkowie Heavy Machinery to kolejne osoby, którym WWE postanowiło skrócić przydomki, bowiem począwszy od wczorajszego RAW zapowiadani są już tylko jako Otis i Tucker. Zmian dokonano już także na oficjalnej stronie WWE.

W kwietniu po WrestleManii 35 czekają nas przetasowania w rosterach RAW i SmackDown. WWE nie podało tego jeszcze w swoich programach w Stanach Zjednoczonych, ale w Kanadzie wyemitowano promocję „International Superstar Shake-up”, które odbędzie się 15 i 16 kwietnia podczas epizodów RAW i SmackDown w Montrealu. Superstar Shake-up są organizowane na wzór dawnych Draftów i oznaczają wymianę części zawodników oraz zawodniczek pomiędzy RAW i SmackDown. Dodatkowo wiążą się przeważnie z promocją paru nowych osób z NXT.

WWE poinformowało, że podczas RAW z 25 lutego odbędzie się świętowanie 70-tych urodzin WWE Hall of Famera, Rica Flaira.

Spoilery z RAW!
|
|
|
|
|
Podczas segmentu otwierającego RAW Stephanie McMahon zagroziła storyline’owo zawieszeniem dla Becky Lynch, jeśli ta nie zgodzi się na zbadanie swojego kolana przez lekarzy. Becky odmówiła, więc McMahon podjęła decyzję o zawieszeniu jej do chwili, gdy podda się badaniom. Na koniec segmentu Lynch zaatakowała jeszcze Stephanie.

The Revival zwyciężyli starcie czterech zespołów na RAW i zostali tym samym pretendentami do RAW Tag Team Championship. Scott Dawson i Dash Wilder powinni się zmierzyć wkrótce z Chadem Gablem i Bobbym Roodem, choć ciężko powiedzieć czy dojdzie do tego na którymś z epizodów RAW, czy też na Elimination Chamber PPV.

Sasha Banks i Bayley pokonały zespół Alcii Fox i Nikki Cross, wypracowując sobie miejsce w Elimination Chamber Matchu o WWE Women’s Tag Team Championship. W zasadzie było to jedyne wydarzenie, które wpłynęło jakoś na kartę nadchodzącego PPV.

W trakcie swojego segmentu na RAW Kurt Angle sugerował niejako, że zbliża się do decyzji o zakończeniu kariery, ale ostatecznie przerwali mu Baron Corbin oraz Drew McIntyre, a potem we wszystko wmieszał się i Braun Strowman, co poskutkowało walką tag teamową. W chwili obecnej wiele wskazuje na to, że WWE pociągnie storyline z Anglem w nadchodzących tygodniach i poskutkuje to ostatecznie pożegnalną walką na WrestleManii 35, po czym Angle mógłby oficjalnie zakończyć karierę dzień później na RAW. Na razie nie wiadomo kto będzie jego rywalem, ale wśród plotek przewija się luźno osoba Undertakera.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Elimination Chamber o mistrzostwo WWE zwycięży:

Daniel Bryan
Jeff Hardy
AJ Styles
Samoa Joe
Randy Orton
Kofi Kingston17. lutego 2019


Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber
Daniel Bryan
vs
AJ Styles
vs
Randy Orton
vs
Jeff Hardy
vs
Samoa Joe
vs
Kofi Kingston

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Elimination Chamber
Nia Jax i Tamina
vs
Riott Squad
vs
Mandy Rose i Sonya Deville
vs
IIconics
vs
Bayley i Sasha Banks
vs
Naomi i Carmella

Mistrzosstwo Interkontynentalne
Handicap Match
Finn Balor
vs
Bobby Lashley i Lio Rush

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Ruby Riott

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Miz i Shane McMahon
vs
The Usos

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Akira Tozawa

No Disqualification Match
Braun Strowman
vs
Baron Corbin
27. stycznia 2019


Royal Rumble Match
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE/Universal na WrestleManii 35
Zwycięzca:
Seth Rollins

Royal Rumble Match
o miano pretendentkia do mistrzostwa Kobiet RAW/SmackDown
na WrestleManii 35

Zwyciężczyni:
Becky Lynch

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura
pokonał
Ruseva

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Miz i Shane McMahon
pokonali
The Bar

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight
Fatal 4 Way

Buddy Murphy
pokonał
Akirę Tozawę
Kalisto
Hideo Itamiego

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.