wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Szczery wywiad Deana Ambrose'a o kontuzji, rehabilitacji i infekcji, która zagrażała jego życiu
Dodano: 15-09-2018, 12:01
Przez dużą część tego roku żyliśmy doniesieniami w sprawie powrotu Deana Ambrose’a, który opóźniał się względem pierwszych podawanych informacji. Ostatnio w rozmowie z „The Monitor” Ambrose otworzył się, udzielając szerszej wypowiedzi na temat swojego powrotu na ring i tego jak poważna była w pewnym momencie sytuacja.

Ambrose stwierdził, że były to miesiące w których koszmar gonił koszmar, a najgorsze w tym wszystkim okazało się to, iż wykryto u niego zakażenie gronkowcem. Wykryto to tak naprawdę dopiero, gdy Dean przystępował do pierwszej operacji, a jak przyznaje sam zawodnik wcześniej myślał, iż to po prostu płyny, które zebrały się w okolicach łokcia i spowodowały wybrzuszenie, bo tego typu problemy to w tym zawodzie codzienność. Okazało się jednak, że to gronkowiec i sytuacja była koniec końców bardzo poważna, a jak przyznaje sam Ambrose – w pewnym momencie wyglądało to na tyle fatalnie, że wręcz otarł się o śmierć. Przez tydzień był przykuty do łóżka nie mogąc wykonywać podstawowych ludzkich czynności, a przez jeszcze dłuższy czas był na mocnych antybiotykach.

Zawodnik dodał, że prawdopodobnie w związku z infekcją tak źle potoczyła się pierwsza operacja kontuzjowanego ramienia. Początkowo wydawało się, że będzie to prosty zabieg i zapowiadano 3-4 miesiące przerwy, lecz gdy obudził się po zabiegu to już było wiadomo jak poważna jest sytuacja. Lekarze od razu powiedzieli, że operacja okazała się bardzo trudna, kontuzjowane miejsce wygląda paskudnie i zostało wyeksploatowane do granic możliwości. Już wtedy powiedzieli mu, że wypada na przynajmniej pół roku i to w optymistycznym wariancie. Ambrose przyznaje, że był to okropny okres i leczenie nie przebiegało choć w najmniejszym stopniu prawidłowo.

Dean wspomniał, że jego ręka była w pewnym momencie tak osłabiona, iż praktycznie nic nie mógł nią robić, bo nie miał nawet swobody ruchu. Był wtedy mocno wystraszony i zmagał się z bólem, który jest dla niego nie do opisania, choć wiele w życiu przeżył. Przyznał, że obawiał się też wtedy, iż nie wróci już w ogóle na ring. W związku z bólem skontaktował się ponownie z lekarzami i ci błyskawicznie wysłali go w marcu na drugą operację. Po niej Ambrose zdecydował się przeprowadzić na parę miesięcy do Birmingham, by pozostawać w stałym kontakcie z lekarzami WWE. Gdy sztab medyczny był już pewny, że leczenie wreszcie poszło pomyślnie i jego ręka jest już w lepszym stanie, to rozpoczął rehabilitację, która obejmowała dwie sesje dziennie. Proces ten odbywał wciąż w Birmingham, aż do czasu, gdy mógł wreszcie wrócić do treningów i latem było już coraz lepiej, a teraz czuje się naprawdę dobrze. Dodał też, że bardziej niż kiedykolwiek docenia występy i choćby najprostsze akcje, bo w trakcie całego tego okresu naprawdę niewiele brakowało, by nigdy nie mógł już tego doświadczyć.

-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.ed

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.