wrestling wwe tna ecw


TLC za nami. Wygląda na to, że zdecydowanie byliście przekonani o zwycięstwie The Shield. Oto wyniki:
SONDA
Handicapowy TLC Match zwyciężą:
The Shield (632) 80%
Braun Strowman, Kane, Miz, Sheamus i Cesaro (161) 20%
Łącznie oddano 793 głosy 

Przed nami międzybrandowe Survivor Series. Rok temu zwycięsko wyszło z niego SmackDown. Rozpoczynamy głosowanie, kto Waszym zdaniem wygra tym razem.


WWE szykuje się do świętowania 25-lecia Monday Night RAW. Podwójna gala odbędzie się 22 stycznia 2018 roku jednocześnie w Barclays Center i Manhattan Center. W celebracji weźmie udział wiele legend, w tym Shawn Michaels, czy Undertaker. Spekuluje się, że do WWE może wtedy powrócić także Hulk Hogan.

Wiele wskazuje na to, że WWE zrezygnuje z większych inwestycji w Indiach. Federacja odwołała jeden z live eventów zapowiedzianych na grudzień, a Jinder Mahal stracił ostatnio tytuł mistrzowski WWE, po tym jak okazało się, że nowy rynek nie generował wystarczającego zainteresowania i dochodów.

Daniel Bryan nie ukrywa, że z jego konsultacji z lekarzami wynika, iż z dużym prawdopodobieństwem będzie mógł jednak wrócić na ring. Na razie Bryana obowiązuje kontrakt z WWE, który wygasa dopiero jesienią 2018 roku, jednak po zakończeniu umowy były mistrz WWE może opuścić federację i wrócić do akcji.

Skrót wydarzeń:
WWE TLC 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Survivor Series 2017
Niedziela 26.11.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 27.11.2017
godz. 20:00

WWE No Mercy 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 24-09-2017, 13:25
Już dzisiaj w nocy (o 2.00 czasu polskiego) w Staples Center w Los Angeles wystąpią gwiazdy RAW, bowiem czeka nas kolejna gala PPV – No Mercy. Galę poprzedzi godzinny Kick-Off, w trakcie którego odbędzie się dodatkowe starcie: Elias vs. Apollo Crews. Poniżej znajdziecie zapowiedź głównej karty.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Finn Balor vs. Bray Wyatt


Paweł: Pierwsze starcie należało do Wyatta. Następne do Balora jako Demona. Teraz warto, aby postać Wyatta się obroniła i powinien wygrać on. Jeśli wygra Balor, będzie to oznaczało spory push dla niego. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Wyatt pokonał ostatnio Setha Rollinsa, stawiam na niego.
Typ: Bray Wyatt

Rafał: Na papierze takie zestawienie wygląda ciekawie, ale w praktyce słabo to wychodzi. Obejrzę, ale bez większego zainteresowania. Teraz chyba kolej na zwycięstwo Wyatta.
Typ: Bray Wyatt

Piotrek: Zupełnie nie rozumiem kontynuacji tego programu, który w żadnym momencie nie zachwycił i powinien się zakończyć na SummerSlam. Na dodatek dodano głupią stypulację, że Balor nie wystąpi jako „Demon” i tylko Creative Team WWE wie skąd taki pomysł. Należę raczej do sympatyków talentu Wyatta, ale to jak poprowadzono jego postać oraz to co prezentuje od wielu miesięcy, przestało mnie interesować i stały się to raczej nudne momenty tygodniówek. Zupełnie nie mam pomysłu jak WWE rozpisze zwycięzcę tej walki, bo przeciąganie tego programu jeszcze dalej, byłoby już kompletną przesadą, a z drugiej strony zanosi się tym razem na triumf Wyatta. Liczę, że to już jednak definitywny finał i wygra Balor.
Typ: Finn Balor


WWE Cruiserweight Championship
Neville vs. Enzo Amore


Paweł: Nazwijmy to po imieniu, Enzo to chłopiec do bicia i to od dłuższego czasu. Neville od miesięcy jest panującym mistrzem cruiserweight. Jedyny argument za zwycięstwem Enzo to chęć ubarwienia dywizji półciężkiej, ponieważ nie ma w niej gadaczy, a Enzo taki właśnie jest. Przekonuje mnie jednak bardziej zwycięstwo Nevilla.
Typ: Neville

Rafał: Byle tylko Enzo jakimś przekrętem lub z pomocą kolegów z 205 Live nie zdobył tytułu. To nie będzie dobry pomysł. Neville powinien długo trzymać mistrzostwo.
Typ: Neville

Piotrek: Właściwie jedyne co ratuje jeszcze Amore to reakcje fanów, ale uczynienie go mistrzem byłoby moim zdaniem srogą przesadą, bo Amore ma ringowo status jobbera, a jego przeciwnik prezentuje się naprawdę dobrze. Liczę, że to tylko chwilowy push dla Enzo, a Neville pozostanie mistrzem.
Typ: Neville


WWE Intercontinental Championship
The Miz vs. Jason Jordan


Paweł: Jordan nie raz zaskakiwał Miza i jego kompanów i to jednym belly to belly overhead suplexem. Trwa właśnie push dla niego, a on sam wkręcany był w wyrównane pojedynki z Reignsem i Ceną. Wszystko wskazuje na jego zwycięstwo, ale nie wiem, czy przypadkiem WWE nie będzie chciało podbudować jego wizerunku, jako niedowartościowanego, wymanewrowanego talentu bez tytułu przez kilka miesięcy. Jeśli tak, wygra Miz i kontaktowo stawiam na niego.
Typ: The Miz

Rafał: Niezbyt lubię Miza, ale trzeba przyznać, że zapracował na szacunek. Nie powinien jeszcze stracić tytułu IC, lecz jeśli to dłuższy program lub Jordan ma być cały czas mocno pushowany, to Miz może przegrać.
Typ: The Miz

Piotrek: Miza można lubić, można go nie lubić, ale trzeba mu oddać, że dobrze wykonuje swoją pracę i w moim odczuciu jest teraz w najlepszym momencie swojej kariery. Problem polega na tym, że zbiegło się to z chwilą, gdy WWE utknęło w miejscu i niezbyt wie co z nim zrobić. Szczerze mówiąc wolałbym tutaj inne, świeższe zestawienie, chociażby z Mattem Hardy. Pojedynkami z Johnem Ceną czy Romanem Reignsem, WWE wreszcie wkroczyło na odpowiednie tory w promocji Jordana, ale znowu sztucznie przyspieszono push i już teraz powalczy on o tytuł. Na dodatek nie wiadomo czy go przypadkiem nie zdobędzie, choć ciężko uwierzyć by fani kupili go obecnie jako mistrza.
Typ: The Miz


RAW Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Emma vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Nia Jax


Paweł: Postawiłbym na Nię Jax, jednak nie wiem czemu, lecz coś mi się wydaje, że może nie wygrać tej walki. Wszystko za sprawą Emmy. W ostatnim okresie często podkreślane jest, że rozpoczynała rewolucję div, a w sumie nic większego od tamtego czasu nie osiągnęła. Ten Fatal 5 Way może stanowić idealną okazję oddania jej ostatnich lat i taki wynik przewiduję.
Typ: Emma

Rafał: Nia Jax powinna wreszcie zdobyć ten tytuł, ale pewnie tym razem WWE znów wymyśli coś dziwnego. W dywizji zrobi się zdecydowanie ciekawiej dopiero po debiucie Asuki.
Typ: Nia Jax

Piotrek: Wiadomo, że takie walki to dobra okazja do zmiany mistrzyni, ale myślę, iż WWE pójdzie jednak innym tropem. Obstawiam, że nawiąże się koalicja pozostałych zawodniczek, które wyeliminują Nię Jax (która powinna dominować w tej walce, na wzór tego co robił Braun Strowman na SummerSlam), a wtedy Alexa w szczęśliwy sposób obroni tytuł. Dzięki temu na kolejnym PPV można będzie dać solowe starcie Bliss z Jax i wtedy Nia będzie już mogła w dobitny sposób zdetronizować Alexę. Oczywiście w obrazku tytułowym pojawi się niedługo Asuka, ale liczę, że na wejście dostanie jednak jakiś inny feud (na przykład z Sashą Banks), a o pas powalczy dopiero pod koniec roku, najpewniej właśnie z Nią Jax.
Typ: Alexa Bliss


RAW Tag Team Championship
Dean Ambrose & Seth Rollins vs. Sheamus & Cesaro


Paweł: W tym przypadku jestem niemalże pewny wyniku. Pojedynek ten bez wątpienia powinien wygrać Ambrose i Rollins. Jeśli stanie się inaczej, będzie to początek feudu prowadzącego na WrestleManię, bo tam widzę finał tego teamu. Uważam jednak, że wygrają oni.
Typ: Ambrose & Rollins

Rafał: Żeby cokolwiek miało tu sens, Dean i Seth powinni zachować pasy chociaż do końca roku, a potem budować konflikt między sobą aż do samej WrestleManii.
Typ: Ambrose & Rollins

Piotrek: O ile WWE nie chce szybko rozbić zespołu Ambrose’a i Rollinsa (czego nie można tak zupełnie wykluczyć, bo wiadomo, że WWE często przyspiesza wiele rzeczy), to nie widzę specjalnego sensu w powrocie do starych mistrzów. Ringowo znów powinno być bardzo ciekawie.
Typ: Ambrose & Rollins


John Cena vs. Roman Reigns


Paweł: Roman Reigns nie odnosił zwycięstw na PPV od miesięcy. Walka ta stanowić będzie idealną okazję, aby odbudował swój wizerunek. Cena tymczasem ma ponownie być nieobecny przez pewien czas, więc idealna okazja, aby wygrał Reigns.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Nie sądzę by ten feud był kontynuowany, więc zwycięzca może być tylko jeden. Reigns powoli zaczyna podróż po tytuł Universal na WrestleManii (o ile jakieś kontuzje itp. nie pokrzyżują tych planów).
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Materiał na większe PPV i zdecydowanie najjaśniejszy punkt ostatnich tygodni na RAW. Jeśli to ma być ta jedna, duża walka tych panów, to widać, że WWE obawia się, iż Cena niedługo naprawdę da sobie spokój z ringiem. Z drugiej strony nie wykluczałbym, że ten dzisiejszy pojedynek okaże się tak naprawdę ledwie początkiem feudu, który wydłuży się na kolejne miesiące, bo wiemy, iż WWE często obiera taką taktykę (przykład to choćby feud Ceny z AJ Stylesem). Cena powiedzmy sobie szczerze deklasował Reignsa przy mikrofonie i jego ewentualne zwycięstwo byłoby dobijaniem leżącego, w co aż nie chce mi się wierzyć, patrząc na to jak WWE jest uparte w stosunku do Romana. Dlatego stawiam na jego zwycięstwo i kolejną przerwę Ceny od WWE.
Typ: Roman Reigns


WWE Universal Championship
Brock Lesnar vs. Braun Strowman


Paweł: Bardzo trudny do przewidzenia wynik, o czym zresztą może świadczyć idealny podział głosów w naszej sondzie (w chwili pisania 50:50 bez ani jednego głosu w którąś ze stron). Odnośnie Lesnara chodzą głosy o możliwym powrocie do UFC, jednak nie jest to jeszcze wiadomość w pełni potwierdzona. Mówi się także o kwestii przedłużenia kontraktu. Strowman tymczasem jest idealnym materiałem na pogromcę bestii w takich okolicznościach. Może okazać się, że Strowman zdobędzie tytuł, choć osobiście stawiam na Lesnara.
Typ: Brock Lesnar

Rafał: Raczej wygrywa Lesnar i pewnie mistrzostwo straci dopiero w Nowym Orleanie, ale booking Strowmana powinien być mocny tzn. nawet przegrywając nie straci swojej silnej pozycji na RAW. Może jakaś dyskwalifikacja?
Typ: Brock Lesnar

Piotrek: Jestem w szoku patrząc na to jaką drogę pokonał Braun Strowman. Pamiętam krytykę jego osoby w czasach Wyatt Family i sam nie należałem wtedy do entuzjastów tego zawodnika. W wielu dyskusjach narzekaliśmy na plany jakoby Strowman miał odegrać ważną rolę na takich galach jak WrestleMania, a teraz Braun jest kto wie czy nie najjaśniejszą postacią na RAW i zapewne nikt z nas nie będzie miał nic przeciwko temu by sięgnął po tytuł i zachował go choćby do WrestleManii 34. To pokazuje jak życie (i dobry booking) potrafi zmienić opinie. Aż dziw bierze, gdy pomyślimy, że ci sami ludzie, którzy zabookowali Strowmana tak, iż publiczność WWE je mu teraz z ręki, od lat nie potrafią odpowiednio poprowadzić Romana Reignsa i w jego przypadku robią wszystko na siłę. Co do rezultatu tej walki – naprawdę uważam, że może to pójść w dwie strony, ale tak coś czuję, iż WWE może jednak zostać przy Lesnarze. Wysoce prawdopodobne, że ważną rolę w tej walce odegra także Paul Heyman.
Typ: Brock Lesnar

---------

Zachęcamy do komentowania i typowania!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 24-09-2017, 14:08
Host: public-gprs415404.centertel.pl, IP: 37.47.253.237

W tym roku nie da się oglądać Wyatta na trzeźwo. Fatalne feudy, średni poziom ringowy, słabe proma. Jak dla mnie gościu może już zawsze przegrywać.

Wy tak serio o tej Jax? Od debiutu pokazuje że najlepiej byłoby ją zwolnić. Zero charyzmy, zero mic skilla, jakieś 60% fanów ma ją gdzieś, w ringu nie pokazuje zupełnie niczego, wizualnie też wiadomo, booking tragiczny. To ma być żeński Strowman? Proszę was. Lepiej niech zatrudnią Piper Niven. Jax jedynie zasługuje by ją podkładać Alicji Fox na WWE Main Event.

autor: Triple X

Dodano: 24-09-2017, 15:25
Host: agow244.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.254.244

Tegoroczne NM zapowiada się naprawdę dobrze (na papierze nawet chyba lepiej niż samo SS) więc i ja pobawię się w małe typowanko:

1) Elias - powiem szczerze, że nawet podoba mi się postać Eliasa i szkoda, że ląduje on w preshow w walce z niczego zamiast powalczyć np. o tytuł IC...
2) FB - właściwie to ciężko tu wskazać wygranego. Z jednej strony może to być BW na zasadzie, że pokona FB jako człowieka i, że FB bez swojej postaci demona nie umie wygrać dużej walki. Z drugiej może to być FB na zasadzie, że właśnie pokaże BW iż może wygrywać duże walki bez swojej postaci demona... I właśnie skłaniam się ku tej drugiej opcji. Jednocześnie mam nadzieję, że wwe na tej walce zakończy ten konflikt który nie oszukujmy się ale mocno rozczarował... Wiadomo, że nikt tu nie wiadomo jakich walk nie oczekiwał, ale chyba wszyscy oczekiwali świetnych segmentów, dużo psychologii i emocji.... W końcu to konflikt Króla Demonów z Pożeraczem Światów...
3) Neville - jeśli wwe zdecyduje się dać mistrzostwo cruserów dla Enzo to będzie to śmiech na sali... Gościu to się nadaje najwyżej do zwolnienia...
4) Miz - nigdy nie byłem i już nigdy nie będę fanem Miza. Niemniej uczciwie muszę przyznać, że gość ostatnimi czasy robi świetną robotę i bardzo poprawił się w ringu... Z drugiej strony mamy JJ... Szczerze? Kompletnie nie podoba mi się postać JJ, a te całe story z synem KA w ogóle do mnie nie przemawia... Zamiast niego w tej walce widział bym najlepiej Eliasa... Ale tak po prawdzie to chciałbym aby ...

autor: The Game

Dodano: 24-09-2017, 15:26
Host: agow244.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.254.244

Ale tak po prawdzie to chciałbym aby Miz już stracił tytuł IC i został od niego odsunięty... Bo już naprawdę gość ma już 7 panowań i jest przy tym tytule już stanowczo za długo...
5) SR&DA - poprzednia walka obu zespołów była świetna i bardzo prawdopodobne, że i tym razem będzie podobnie. Możliwe nawet że ringowo będzie to najlepsza walka NM. Szkoda tylko, że wygrani są praktycznie z góry znani... Ciekawi mnie tylko co potem z Cesaro&Sheamusem? Pociągnięcie konfliktu z SR&DA do następnego ppv czy może rozpad?
6) RR - no to jest zdecydowanie walka kalibru WM. Z jednej strony terminatorzący od 20 lat Jasiek, a z drugiej chyba jeszcze bardziej terminatorzący i szykowany na nową twarz federacji RR... W sumie to szkoda, że ta walka nie odbywa się kilka lat wcześniej... Wtedy jeszcze można by mieć jakieś nadzieje na wygraną Jaśka, ale teraz to już raczej wszystko wiadomo (chodzi mi ogólnie o rostrzygnięcie rywalizacji)... Jeśli będzie dłuższa niż jedna walka to pewnie gdzieś po drodze Jasiek zgarnie wygraną, ale jeśli zamknie się w jednej walce to pewnie wygra RR). A tak na marginesie chciałem się jeszcze odnieść do samego Jaśka... Otóż ostatnimi czasy uwielbiam gościa oglądać... Występuje jako parttimer nie siedzi wiecznie w me przy tytule wwe lub uv, promuje innych, i daje świetne na wpół heelowe proma...
7) BS - ostatnio jestem naprawdę dużym fanem BS. Gość jak na takiego bysiora jest świetny. Widziałbym go jako naturalnego następcę Bestii i monster heela z prawdziwego zdarze...

autor: The Game

Dodano: 24-09-2017, 17:28
Host: chs217.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.16.217

Kiedy będzie raport z Impact Wrestling?

autor: wwe sucks

Dodano: 24-09-2017, 18:40
Host: user-94-254-175-254.play-internet.pl, IP: 94.254.175.254

Relacja z ostatniego Impacta jest od wczoraj na stronie głównej w dziale raporty.

Balor, The Miz, Bliss, Rollins & Ambrose, Neville, Reigns, Strowman - gala zapowiada się wręcz wspaniałe, bo trzy walki mogą skraść show, a trzy kolejne będą miały solidny poziom. Najbardziej obawiam się o starcie o pas Cruiserweight, a to dlatego, że wiemy dobrze jaki w ringu jest Amore no i też dlatego, że ma on jakieś szanse na wygraną, a to będzie strzał w pysk dla 205 Live i wszystkich zawodników fioletowego brandu. Finn powinien wygrać, bo porażka uczyni z niego zwykłego lamusa, który bez malunków ma postać pokroju zwykłego midcardera. Wyatt wygra i co z nim dalej? Rzuci się na Lesnara? Zwycięstwo Braya nie ma sensu gdy patrzy się na to co może dziać się w przyszłości. Potem mamy Jordana, na niego nie stawiam, Bliss powinna pas obronić, ale szybki powrót Bayley mnie przeraża, a jej kolejny run z pasem pogrzebałby dywizję kobiet. Rollins i Ambrose pasy obronią, rozpadu pewnie jeszcze nie będzie, Roman pokona Johna, bo ten drugi i tak znika to po co ma zwyciężać. No i liczę na wygraną Brauna - Lesnara pobalował, pora oddać mistrzostwo Strowmanowi.

autor: RS

Dodano: 24-09-2017, 20:16
Host: 5.174.68.89, IP: 5.174.68.89

Kick-off: Elias - mam nadzieję, że to on wygra, Crews jest kompletnie bezbarwny.
1. Balor - feud mocno rozczarował, a szkoda, trzeba go zakończyć, a najlepiej zrobić to wygraną Finna, mam nadzieję, że potem wrzucą go w końcu w program o pas IC.
2. Neville - już sam pomysł, żeby Enzo walczył o pas, podczas gdy w tej dywizji liczy się przede wszystkim ringowa jakość jest kiepskim pomysłem. Jeszcze gorszym byłoby, gdyby wygrał, ale nie dopuszczam tego do siebie. Oby nie zrobili z niego underdoga, który ciągle obrywał, a jednak wygra.
3. The Miz - walka może być bardzo dobra, bo Miz jest bardzo solidny, a Jordan bardzo dobry. Niemniej jednak nie widzę go jako mistrza, przynajmniej jeszcze nie teraz, ale jak jeszcze trochę go podpromują, jak się wykaże w jakimś innym feudzie, to czemu nie.
4. Bliss - myślę, że jakimś psim swędem wygra, a potem straci pas na rzecz Jax.
5. Rollins i Ambrose - ringowo pewnie będzie show stealer, szkoda że jednak zwycięzcy praktycznie pewni. Ciekawi mnie dalszy los obu par po gali, bo jednak kontuzja Jeffa wykluczyła go z rywalizacji i nie ma wiarygodnych rywali dla Setha i Deana. Sheamus ma kręcić film, więc pewnie zniknie, a Cesaro... może feud z Balorem, jeśli nie dadzą go na pas IC? Ciekawe by to mogło być.
6. Reigns - segmenty mieli świetne, dzięki Cenie właściwie, feud mimo że krótki poprowadzony bardzo dobrze. Ringowo walka będzie pewnie średnia, ale nawet niezła, szkoda też, że zwycięzca również jest pewny. Najbardziej tu czekam na chant...

autor: ???

Dodano: 24-09-2017, 20:16
Host: 5.174.68.89, IP: 5.174.68.89

6. Reigns - segmenty mieli świetne, dzięki Cenie właściwie, feud mimo że krótki poprowadzony bardzo dobrze. Ringowo walka będzie pewnie średnia, ale nawet niezła, szkoda też, że zwycięzca również jest pewny. Najbardziej tu czekam na chanty publiczności za Ceną.
7. Lesnar - Strowman jest świetnie bookowany, ale nie wierzę w jego wygraną. Za dużo dominował na tygodniówkach, więc nie wygra na PPV, poza tym Lesnar raczej nie straci pasa (niestety) na podrzędnym PPV. Kibicuję Braunowi, bo chcę żeby pas był aktywny, ale jestem realistą.

autor: ???

Dodano: 24-09-2017, 21:52
Host: 89-64-14-198.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.14.198

1. Balor. Bo Tripel Ejdż ostatnio mówił, że Vincowi na@ebie garści jak go nie podpuszują.
2. Neville. Bo Enzo to pała.
3. Alexa, albo Emma, bo reszta ma końskie ryje.
4. Cesaro i Szejmus, bo WWE lubi zmieniać pasy tag team na kazdym PPV między dwoma drużynami.
5. Cena, bo krążą plotki o transferze Romana do MZW w głuchołazach.
6. Strowman. Bo to szansa na to, że ludzie znowu zaczną ich oglądać, i musieliby być kretynami, by wygrał Lesnar.

autor: rambo

Dodano: 24-09-2017, 21:55
Host: 89-64-14-198.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.14.198

A no i zapomniałem o dwóch walkach.
Oczywiście wygra Miz, a w drugiej walce pewnie Vince rzuci monetą na 5 minut przed pojedynkiem.

autor: rambo

Dodano: 25-09-2017, 01:56
Host: 178-37-241-13.adsl.inetia.pl, IP: 178.37.241.13

Fajnie by bylo jakby Heyman zdradzil Lesnara

autor: Staszek

Dodano: 25-09-2017, 02:41
Host: host14-89-206-17.limes.com.pl, IP: 89.206.17.14

@up
zdrada Lesnara bylaby glupota wiec nie kracz. pozatym juz raz Heyman go zdradzil w 2002 i powtorka niejest do niczego potrzebna.

autor: logan

Dodano: 25-09-2017, 04:56
Host: user-94-254-151-69.play-internet.pl, IP: 94.254.151.69

Z Enzo to jakiś żart chyba?

autor: Piott

Dodano: 25-09-2017, 05:02
Host: 178-37-241-13.adsl.inetia.pl, IP: 178.37.241.13

żeby Vince pierd**nął na zawał bo to szczyt... Braun jak szmaciarz... Reings takie cos od**** i do tego ten spier****** amore ( specjalnie z malej bo jest gów***) Zeby ten stary dziad zdechł za to co zrobil Braunowi

autor: Staszek

Dodano: 25-09-2017, 05:03
Host: 79.184.78.159.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.184.78.159

Tyle tygodni monster bookingu, zeby sie skonczylo po jednym f5? Great job WWE.

autor: NYM

Dodano: 25-09-2017, 08:27
Host: sub236-124.elpos.net, IP: 85.193.236.124

Roman xD ile on przyja AA? To juz wyzszy poziom terminatorzenia

autor: Therock45

Dodano: 25-09-2017, 10:26
Host: user-94-254-240-114.play-internet.pl, IP: 94.254.240.114

Thank You Cena?

autor: Plap

Dodano: 25-09-2017, 10:30
Host: dynamic-78-8-54-38.ssp.dialog.net.pl, IP: 78.8.54.38

And neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew ...........Enzoooo Amoooreee :D

autor: EEEEnzoooo

Dodano: 25-09-2017, 10:47
Host: 178.212.146.202.siec.idealan.pl, IP: 178.212.146.202

Roman Terminator 300% koncowka walki to przegiecie

autor: Y2J1985

Dodano: 25-09-2017, 12:16
Host: ip-37-248-152-241.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.152.241

Wiele tygodni bookowania Strowmana jako monstera po to żeby nie odbił po jednym F5, poyebana logika poyebanej orgranizacji. Roman odbijał po 4 AA w tym jedno było z narożnika. Enzo mistrzem Cruiserweight ja prld.

autor: SixStarDriver

Dodano: 25-09-2017, 12:31
Host: public-gprs350931.centertel.pl, IP: 37.47.2.20

Gala zapowiadała się świetnie a wyszło jak zawsze, głównie przez wyniki pojedynków. Co do ME to byłem przekonanay że wygra to Lesnar no ale w taki sposób? Strowman niszczący wszystkich z Romkiem na czele przegrywa z bestią po jednym F5. Skoro tak to ja nie widzę już rywala wiarygodnego dla Besti. A przepraszam jest oczywiście Roman który go poskłada w ME WM. Co do walki Ceny z Reingsem się nie będę wypowiadał bo każdy widział jak to wyglądało. Czy RR został namaszczony na następcę Johna Ceny? Może w oczach Vinca tak jest ale na pewno nie w moich i śmiem twierdzić że duża większość fanów uważa podobnie. A czy go kiedyś fani kupią to śmiem wątpić ale wszystko jest możliwe.

autor: Stanley15

Dodano: 25-09-2017, 17:54
Host: agow244.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.254.244

Właściwie nie do końca wiem co napisać... NM zapowiadało się bardzo dobrze, wyszło nieźle, ale niektóre kwestie bookingu wołają o pomstę do nieba...

1) Miz - o walce nic nie napiszę, bo szczerze mówiąc to jej nie oglądałem, ale chyba jednak cieszę się, że Miz zachował tytuł... Ani postać, ani całe story związane z JJ nie przemawiają do mnie... Niemniej tak jak wczoraj pisałem chciałbym jakiejś zmiany obsady w krajobrazie tytułu IC...
2) FB - walka całkiem niezła, ale bez żadnych rewelacji... Nie potrzebny był ten motyw z atakiem przed walką i tą niby kontuzją FB... Niemniej mam nadzieję, że to już koniec tego mocno rozczarowującego programu... Ps: Trzeba jeszcze podkreślić, że BW jak zwykle wyszedł na lamera...
3) SR&DA - zdecydowanie najlepsza walka gali. Moim zdaniem nie potrzebny ten motyw z kontuzją DA i długa dominacja Cesrao&Sheamusa w oparciu o nią. Ale później było już zdecydowanie lepiej... Trzeba docenić postawę Cesaro który mimo nieprzyjemnej kontuzji dokończył całe starcie. Najbardziej jednak podobała mi się chyba ta akcja z połączeniem tego power bombu z narożnika i white nois XD... Bardzo ciekawy też jestem co dalej z oboma zespołami? Może wwe zdecyduje się jeszcze przedłużyć tą rywalizację do TLC? A może rozpad Cesaro&Sheamusa? Bo tak szczerze mówiąc to w tej chwili nie widać za bardzo innych tt do rywalizacji...
4) RR - tradycyjnie booking RR to jakiś nie śmieszny żart... Tak jak słusznie pisaliście już wcześniej po prostu najnowszy model terminatora 300...

autor: The Game

Dodano: 25-09-2017, 17:54
Host: agow244.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.254.244

Ileż to było tych AA? 4? W tym jedno z narożnika... A Jasiek? A Jasiek padł po 2 spearze...Swoją drogą to zauważyliście jak ostatnio mocno na pozycji podupadło AA? Swego czasu jak Jasiek terminatorzył to wystarczyło 1, max 2 i to na najlepszych zawodników... A teraz właściwie w każdej walce muszą być przynajmniej ze 2... Niemniej wygląda na to, że jeśli RR nie był jeszcze w pełni namaszczony na następcę Jasia to teraz już chyba jest...
5) EA - BUHAHA... Tyle w temacie...
6) Lesnar - niestety mega rozczarowanie... O ile pewnie każdy dopuszczał do siebie fakt, że bestia jednak obroni tytuł, to chyba nikt nie spodziewał się, że w taki sposób... Tyle tygodni mocarnego bookingu BS, tyle tygodni dominacji nad rywalami, tyle tego wszystkiego i... I wystarczyło 1 F5... O ile jeszcze początek i ta dominacja BS była spoko, tak to co się działo po tej kimurze to już dramat...
Ogółem NM moim zdaniem mocno zawiodło... Bardzo dobra była walka o tytuły tt i solidna FB z BW... Ale reszta to już tragedia... Booking RR i walki wieczoru to śmiech na sali, a wygrana EA i zdobycie przez niego mistrzostwa to już w ogóle nie wiem jak nazwać...

autor: The Game

<<< newsboard WrestleFans >>>


Zwycięsko z Survivor Series wyjdzie:

RAW
SmackDown19. listopada 2017


Mistrz WWE Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Miz
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Baron Corbin

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Cesaro i Sheamus
vs
Mistrzowie Tag Teamów SmackDown
The Usos

Mistrzyni Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Natalya

5 on 5 Survivor Series Match
Team RAW

Kurt Angle (k)
Braun Strowman
Finn Balor
Samoa Joe
Triple H
vs
Team SmackDown
Shane McMahon (k)
Randy Orton
Bobby Roode
Shinsuke Nakamura
John Cena

Women's 5 on 5 Survivor Series Match
Team RAW
Alicia Fox (k)
Nia Jax
Asuka
Sasha Banks
Bayley
vs
Team SmackDown
Becky Lynch (k)
Carmella
Naomi
Tamina
???

6 Man Tag Team Match
The Shield
vs
The New Day

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Pre show

Enzo Amore
vs
Kalisto
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)
22. października 2017


3-on-5 Handicap TLC Match
Kurt Angle
Seth Rollins
Dean Ambrose
pokonali
Miza
Sheamusa
Cesaro
Brauna Strowmana
Kane'a

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Enzo Amore
pokonał
Kalisto

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
pokonała
Mickie James

The Demon
pokonał
AJ Stylesa

Asuka
pokonała
Emmę

Tag Team Match
Cedric Alexander
i Rich Swann
pokonali
Briana Kendricka
i Jacka Gallaghera

Jason Jordan
pokonał
Eliasa Samsona

Pre-show
Sasha Banks
pokonała
Alicię FoxDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.