wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

NXT TakeOver: New York - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 05-04-2019, 20:41
Już dzisiaj w nocy o 1.00 czasu polskiego w Barclays Center w Nowym Jorku odbędzie się NXT TakeOver: New York. W karcie znalazło się pięć pojedynków i wyjątkowo wszystkie będą mistrzowskie, bowiem poza pasami samego NXT na szali będzie dziś WWE UK Championship.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
NXT North American Championship
The Velveteen Dream vs. Matt Riddle


Paweł: Pojedynek ten, podobnie jak cała karta Takeover, jest nieprzewidywalny. Moim zdaniem większe szanse na zwycięstwo ma Velveteen Dream, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwyciężył również Matt Riddle. Publiczność także zdecydowanie jest po stronie Dreama, więc nie podejmując ryzyka, postawię na niego.
Typ: Velveteen Dream

Rafał: Feud zrobiony na szybko, podobnie jak 3/4 karty WrestleManii. Panowanie Dreama nie jest zbyt długie, ale sądzę, że po niezłym pojedynku tytuł może przejąć Riddle i ta rywalizacja jeszcze trochę potrwa. Z drugiej strony, zupełnie nie zaskoczy mnie zwycięstwo Dreama. 50/50.
Typ: Matt Riddle

Piotrek: Intrygujące zestawienie, choć zastanawiam się jak wypadnie sam pojedynek. Riddle jest ok, choć sam jego gimmick jakoś wybitnie do mnie nie przemawia i mam pewność, że Vince McMahon szybko to uwali w przypadku transferu na RAW lub SmackDown. Postawa ringowa Matta jest jednak ciekawa, więc zupełnie bym go nie skreślał. Myślę jednak, że Dream ma tytuł zbyt krótko by go stracić.
Typ: Velveteen Dream

NXT Tag Team Championship
War Raiders vs. Aleister Black & Ricochet


Paweł: Trafia kosa na kamień. War Raiders to kompletny tag team doskonale pasujący zarówno do NXT, jak i na mistrzów. Jestem zdania, że znacznie lepiej będzie, jeśli to oni zachowają tytuły i kontynuować będą zarówno panowanie, jak i wspaniałe pojedynki w NXT, a Aleister Black i Ricochet trafią tam, gdzie świetnie sprawdzają się od jakiegoś czasu, czyli do głównych brandów WWE. Uważam, że wygrają War Raiders.
Typ: War Raiders

Rafał: Ze względu na obecność Ricocheta i Blacka w głównym rosterze, stawiam na War Raiders. Walka powinna być dobra, ale w tym przypadku zmiana mistrzów wcale nie jest potrzebna. Przy okazji, to Raiders, nie Riders, więc wymawiamy [reiders], nie [raiders]...
Typ: War Raiders

Piotrek: Trzeba się powoli przyzwyczajać, że Black i Rico chyba na dłużej pozostaną razem, choć trochę szkoda mi ich solowego potencjału, bo to akurat dwójka wyrazistych postaci. Jestem sobie w stanie wyobrazić scenariusz w którym Black i Ricochet kończą weekend WM jako mistrzowie tag teamowi NXT oraz SmackDown, lecz w dłuższym czasie nie da się łączyć obu tych brandów. Dlatego tutaj dam jednak Raidersów.
Typ: War Raiders

WWE UK Championship
Pete Dunne vs. Walter


Paweł: Rządy Pete’a Dunne’a trwają już od niemalże siedmiuset dni. Jest to sygnał, że w okresie tym pozostawał bezkonkurencyjny. Czy pojawił się jednak ktoś, kto jest zagrozić jego panowaniu? Wydaje się, że tak. Walter nie zademonstrował swoich umiejętności szerszemu gronu publiczności ze względu na fakt, iż jego występy ograniczają się do NXT UK, lecz przewagą masy i siły, dodając do tego dokonania w ringach niezależnych organizacji, jakoby góruje nad Dunnem. W tym przypadku zagram va banque stawiając na Waltera, choć zawodowy rozsądek podpowiada Dunne’a.
Typ: Walter

Rafał: Wszystko wskazuje na to, że solidnie wprowadzony do NXT UK Walter wreszcie odbierze tytuł Dunne'owi. Potrzebny jest nowy mistrz, odświeży to trochę wizerunek całego brandu, a obecnie nikt nie nadaje się do tego lepiej niż Walter.
Typ: Walter

Piotrek: Walter może nie miał okazji pokazać jeszcze zbyt wiele w NXT UK, ale kto zapoznał się z niektórymi jego pojedynkami z wcześniejszych etapów kariery, ten na pewno nie ma wątpliwości, iż stać go na wiele. Myślę, że nastąpi tu przełamanie, bo TakeOvery potrafią nakręcać i zawodnicy nie są w żaden sposób ograniczani. Spodziewam się dobrego widowiska i zmiany mistrza, bowiem kto jak nie potężny Austriak miałby zakończyć panowanie Dunne’a.
Typ: Walter

NXT Women’s Championship
Shayna Baszler vs. Io Shirai vs. Bianca Belair vs. Kairi Sane


Paweł: Bardzo trudny do typowania pojedynek. Na dobrą sprawę każda z nich może wygrać. Za Baszler stają jednak Marina Shafir oraz Jessamyn Duke. Czy pojawią się przy ringu podczas walki, w której nie będzie dyskwalifikacji oraz wyliczeń pozaringowych? Kontrargumentem jest natomiast możliwość przeciwstawienia się całej trójce przez grupę pretendentek mogącą wyeliminować je, a następnie między sobą rozstrzygnąć, która najbardziej zasługuje by opuścić Nowy Jork z tytułem. Postawiłbym na Biancę Belair, lecz w przeciwieństwie do poprzedniego starcia zagram asekuracyjnie, Shayna Baszler.
Typ: Shayna Baszler

Rafał: Zaczynają już przynudzać z tym bookingiem Baszler, w kółko jest to samo. Typowa heelowa mistrzyni - niby dominująca, ale potrzebuje pomocy koleżanek. Ograny schemat. Czas na przeskok do głównego rosteru. Przydałoby się zrobić w tej dywizji coś nowego, więc postawię na Io Shirai.
Typ: Io Shirai

Piotrek: Baszler jest w porządku, choć jej ponowne panowanie nie wypada już tak dobrze i powiedzmy sobie szczerze – ile można oglądać to samo. Dlatego też jestem przekonany o zmianie mistrzyni, więc pozostaje przyjrzeć się pretendentkom. Belair to prawdopodobna opcja, choć jej paradowanie obecnie po NXT i gadanie, że jest „niepokonana” osobiście mnie irytuje, gdy mamy klarowną świadomość, że niedawno przegrała. Jeżeli Bianca miała zostać mistrzynią to poprzednio, nie teraz. Sane już przerabialiśmy i choć piratka jest sympatyczna, to była z tytułem zwyczajnie nijaka. Pozostawia mi to Shirai i choć mam wątpliwości dotyczące kolejnej Azjatki jako mistrzyni, to Shirai ma duże umiejętności, więc można spróbować jej z pasem.
Typ: Io Shirai

2 out of 3 Falls Match
NXT Championship

Johnny Gargano vs. Adam Cole


Paweł: Typując ten pojedynek posiłkuję się faktem, że to Gargano z Ciampą mieli wyłonić między sobą prawowitego mistrza NXT. Wskutek kontuzji Ciampy, Johnny Wrestling zmierzy się ze zwycięzcą fatal 4 wayu o miano pretendenta, Adamem Colem. Wracając jednak do punktu wyjścia, to Gargano i Ciampa mieli wyłaniać między sobą mistrza. Matematycznie 1-0=1, czyli Johnny Gargano. ;)
Typ: Johnny Gargano

Rafał: Po całej drodze przebytej przez Gargano, trochę rozczarowujące byłoby zwycięstwo Cole'a. Coś takiego to normalka w głównym rosterze, ale w NXT jeszcze myśli się logicznie. Dramaturgia musi być, czyli Gargano wygrywa 2-1 i panuje jako mistrz przez długie miesiące.
Typ: Johnny Gargano

Piotrek: Ogromna szkoda Ciampy, który z tego co wiadomo będzie miał w ogóle problemy z kontynuowaniem kariery na obrotach. Historie takie jak ta Gargano przeważnie kończą się happy endem i tak byłoby pewnie, gdyby mierzył się tu z Tommaso. W obecnej sytuacji nie trzymałbym go już w NXT i puścił do 205 Live, bo solowo szybciutko przepadłby na RAW lub SmackDown. Undisputed Era też są długo w NXT, lecz Vince ponoć nie ma do nich przekonania i wolę żeby zostali w NXT, niż mieli być zgnojeni ala Sanity i występować przez następny rok w Dark Matchach. Cole był mistrzem North American, ale nie dali mu tak naprawdę nigdy pobawić się dłużej wokół głównego tytułu. Pora to zmienić, Bay Bay.
Typ: Adam Cole


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 25-01-2019, 12:07
Host: 62.244.131.88, IP: 62.244.131.88

Mam nadzieję że AEW będzie w Poniedziałek i będzie wojna o Ratingi jak to było z WCW. W końcu ojciec właściciela AEW jest dwukrotnie bogatszy od Vince więc stać ich na duże wydatki, gdyby nie kontrakt WWE z Arbią Vince miał by powody do obaw.

autor: fino123

Dodano: 25-01-2019, 12:29
Host: 89-64-5-22.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.5.22

Ted Turner też był bogatszy od Vince'a, a wszyscy wiemy jak skończyło WCW tak więc duża kasa to nie wszystko.

autor: adi95

Dodano: 25-01-2019, 12:34
Host: 185.31.184.178, IP: 185.31.184.178

XDDDDDD ... czasem nie da się inaczej komentować niż w ten sposób. Dosłownie co 2 lata czytamy, że jakaś fedka zagrozi w hierarchii Vincowi i wraca temat wojny ratingów. Wciąż jednak bawi, ludzie są niemożliwi.

autor: MdAngel

Dodano: 25-01-2019, 13:48
Host: afpg87.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 178.42.136.87

Najpierw muszą zbudować markę, a tego się nie robi z dnia na dzień.. potrzeba lat. Zobaczymy jak się będą rozwijać, jeśli w ciągu 5 lat osiągną pewien poziom, to być może i będą jakimś tam zagrożeniem na rynku dla wwe

autor: fan

Dodano: 25-01-2019, 15:02
Host: 94-40-45-92.tktelekom.pl, IP: 94.40.45.92

No to kiedy Extreme wyemituje TakeOver?

autor: zjobal

Dodano: 25-01-2019, 17:17
Host: apn-37-248-213-139.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.248.213.139

Wydaje mi się że AEW będzie dokładnie takie samo jak WCW

autor: nowy

Dodano: 25-01-2019, 19:31
Host: 79.191.74.192.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.74.192

Majątek ma 2 razy większy. Nie znaczy że ma więcej kasy na koncie, którą może sobie ot tak wydać. Dla McMahona WWE i wrestling to całe życie. Dla Khana to kolejny biznes. Gdyby Khan mógł sobie tak szastać kasą jak wy chcecie, to Fulham dzisiaj walczyłoby o mistrza Anglii a Jacksonville Jaguara byliby w finale Super Bowl.

autor: NYM

<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.