wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Mike i Maria Kanellis podpisali nowe kontrakty z WWE, Road Dogg o pracy w PC i swojej rezygnacji z pozycji writera SmackDown, Street Fight na galę ROH, Jon Moxley na amerykańskiej scenie niezależnej, Walka o miano pretendenta na RAW, Batista o tym czy uważa AEW za konkurencję dla WWE, ROH zacznie mieć problemy względem współpracy z NJPW?, Davey Boy Smith nie będzie występował dla NJPW
Dodano: 16-06-2019, 10:24
„Pro Wrestling Sheet” podał dość zaskakujące mimo wszystko wieści, że Mike i Maria Kanellis przedłużyli swoje kontrakty z WWE aż o pięć lat – ich umowy będą obowiązywać do 2024 roku, gdy będą mieli odpowiednio 39 (Mike) i 42 (Maria) lat. W ostatnich miesiącach para wydawała się być sfrustrowana swoim statusem i sugerowano ich przejście do All Elite Wrestling, lecz ostatecznie WWE przedstawiło im dobre finansowo oferty i podpisali oni nowe umowy. WWE ma obecnie duży komfort finansowy i ponoć oferuje wysokie umowy nawet osobom o niskim statusie w federacji, co jest skutkiem sporych rotacji na wrestlingowym rynku, które WWE chce nieco wyhamować.

Brian „Road Dogg” James gościł w podcaście X-Paca i wypowiedział się o swojej obecnej pracy w WWE Performance Center oraz rezygnacji z pozycji głównego writera SmackDown. James stwierdził, że w PC spotkało go zupełnie inne środowisko pracy niż wcześniej przy SmackDown. Przy okazji zrozumiał też, że wcześniej tak ganiał za obowiązkami, iż nie miał czasu na nic co dotyczyłoby jego samego, w tym dbania o pozostanie w trzeźwości i odzyskanie życiowego spokoju. W praktyce sam sprowadzał się pod symboliczną powierzchnię wody, natomiast teraz może wreszcie zaczerpnąć powietrza.
Road Dogg stwierdził, że choć dla wielu laików pisanie 2-godzinnego show może się wydawać bułką z masłem i wymarzoną pracą, to w praktyce jest to niezwykle trudne i oznacza pracę na bardzo dużych obciążeniach, przy szaleńczym momentami grafiku. Na osoby pełniące te role spada wiele nacisków, bowiem muszą kontrolować kwestie czasowe, pisać to wszystko z sensem, zadowalać sponsorów, a jednocześnie zmagać się z opiniami fanów, którzy najlepiej chcieliby jak najostrzejszego produktu. Pogodzenie tego wszystkiego jest skrajnie trudne i tak obciąża psychikę, że doprowadziło go do naprawdę nieprzyjemnej sytuacji. Jednocześnie nie jest osobą, która sama z siebie zrezygnuje, przez co mógł wprowadzić się w poważne kłopoty natury osobistej, choć odnalazły się osoby, które chciały mu pomóc. Dodał, że od czasu do czasu potrzeba też po prostu jakiegoś świeżego spojrzenia i podejścia do produktu.

Ring of Honor ogłosiło, że 20 lipca na Manhattan Mayhem odbędzie się Street Fight o ROH Tag Team Championship, w którym Guerillas of Destiny zmierzą się z The Briscoes.

Jon Moxley podjął współpracę z dwoma dużymi graczami, a więc AEW i NJPW, lecz nie zapomina też o scenie niezależnej w Stanach Zjednoczonych. Przedwczoraj Moxley wystąpił na gali Northeast Wrestling, gdzie pokonał Darby’ego Allina w walce wieczoru gali Brass City Brawl.

WWE zapowiedziało na jutrzejsze RAW Fatal 5-Way Match, który wyłoni pretendenta do WWE United States Championship. Zwycięzca zmierzy się z Samoa Joa na gali WWE Stomping Grounds, 23 czerwca. O miano pretendenta powalczą: Braun Strowman, The Miz, Ricochet, Cesaro i Bobby Lashley.


Chris Van Vliet porozmawiał ostatnio z Batistą przy okazji promocji jego nowego filmu „Stuber”, natomiast w rozmowie nie zabrakło wątków wrestlingowych. Batista został spytany między innymi o AEW i stwierdził, że jest to rodzaj konkurencji dla WWE, lecz nie bezpośredniej, bowiem WWE odjechało już reszcie stawki na tyle, iż chyba nie będzie to możliwe do nadrobienia. Aktor podkreślił, że nie chodzi mu o sam obecny produkt tylko to jak wygląda przyszłość – a tą WWE ma zabezpieczoną na trzy pokolenia wprzód, bowiem mają już własne ośrodki treningowe, gdzie wychowują sobie przyszłe gwiazdy. Dodał, że w pełni uwierzy w AEW, gdy uda im się stworzyć jakieś ich własne gwiazdy, gdyż na razie nie widzi niczego takiego.

Wśród federacji, które na pewno mogą czuć się zagrożone przez All Elite Wrestling znajduje się Ring of Honor, które może utracić niedługo ważnego gracza względem umów o współpracę. Nie wiadomo bowiem jak będzie układała się teraz współpraca na linii NJPW-ROH. Coraz więcej osób z japońskiej federacji ma sygnalizować władzom NJPW, że nie są już zainteresowani pracowaniem na galach ROH. Jedną z takich osób jest ponoć Juice Robinson, który rozpoczął przygodę z ROH w ubiegłym roku, lecz ostatnio miał już poinformować osoby decyzyjne w NJPW, by nie bookowały go na gale amerykańskiej federacji. Podobne sygnały miało wysłać ostatnio kilku innych zawodników, z czego niektórzy o naprawdę mocnych pozycjach w NJPW.

Ponoć Davey Boy Smith Jr nie będzie już występował w NJPW, co jest skutkiem jego nieporozumień z federacją dotyczących bookowania jego osoby. Smith podpisał niedawno 2-letnią umowę z MLW i skupi się na występach dla tej federacji. Być może zacznie się też regularnie pojawiać w ROH.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.