wrestling wwe tna ecw


Podczas SummerSlam Roman Reigns pokonał Brocka Lesnara odbierając mu mistrzostwo Universal. Tak głosowaliście na tę walkę:
SONDA
Pojedynek o mistrzostwo WWE Universal zwycięży na SummerSlam:
Brock Lesnar (232) 27%
Roman Reigns (637) 73%
Łącznie oddano 869 głosów

Przechodzimy do oceny całego SummerSlam. Rozpoczynamy więc głosowanie, jak Waszym zdaniem wypadła największa impreza lata WWE.


Pojawiły się doniesienia, jakoby WWE ustaliło z The Rockiem trzy jego występy w ciągu najbliższych miesięcy.
W grę wchodzi 1000. odcinek SmackDown,
Royal Rumble 2019 oraz WrestleMania 35 w New Jersey.

HBK Shawn Michaels może powrócić na ring by stoczyć jeszcze jeden pojedynek z Undertakerem. Mówi się także o kolejnych czterech kolejnych z udzialem AJ Stylesa, Kevina Owensa oraz jednej z topowych gwiazd NXT.


Za nami historyczne wydarzenie jakim była gala All In, zorganizowana niezależnie przez Cody'ego Rhodesa oraz zespół The Young Bucks. Event zgromadził na trybunach ponad 10 tysięcy widzów i wywołał duże zainteresowanie w całej branży, a organizatorzy zapowiedzieli już, że rozważą przygotowanie podobnego wydarzenia w przyszłości.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell
Środa 19.09.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Rey Mysterio o powrocie do WWE, Big Cass o zwolnieniu z WWE, uraz Marii Kanellis, kondycja Samira Singha, najlepsze 10 frakcji w historii WWE, najnowsze "UpUpDownDown"
Dodano: 03-09-2018, 11:21
* Pojawiły się w ostatnim czasie doniesienia o rychłym powrocie do WWE Reya Mysterio. Rey pojawił się ostatnio w Ringside With Jim Ross, gdzie wyjawił, że tylko czeka na sygnał do powrotu, ponieważ obecnie jego zdaniem jest najlepsza ku temu okazja. Choć ostatanio wziął udział w niezależnym PPV All in, to zamknął już zobowiązania wobec innych organizacji.

* Tymczasem w wywiadzie dla Bookera T, Big Cass przyznał, że zgodny jest z WWE nt. swojego zwolnienia. Dodał, że popełnił zbyt dużo błędów i jest tego świadomy. Zapytany o to, co obecnie robi odpowiedział, że spędza trochę czasu na siłowni oczekując na upłynięcie terminu związanego z klauzulą zabraniającą mu rywalizację w innych organizacjach, lecz głównym celem jest powrót do WWE.

* Maria Kanellis zamieściła na Twitterze zdjęcie ze swoja córeczką dodając, że zmuszona jest udać się na badanie. Chodzi o kontuzję, której nabawiła się podczas przygotowań do powrotu na ring w WWE Performance Center. Można domniemać, że nie chodzi o nic poważnego.* Sporym zaskoczeniem dla wielu może okazać się zdjęcie, które zamieścił Samir Singh także przygotowujący się do powrotu. Samir kontuzji nabawił sie w styczniu br., kiedy wypadając z ringu zerwał sobie więzadło krzyżowe przednie. Jego powrót jest bardzo bliski, bowiem rehabilitacja miała zająć 7 miesięcy.* Można się z tym zgodzić lub nie, ale tak zdaniem WWE prezentuje się najlepsza dziesiątka frakcji w historii organizacji:* W najnowszym UpUpDownDown znajdziecie pojedynek Buddy'ego Murphy'ego z Sheltonem Benjaminem w UFC 3 King of the Hill Challenge. Materiał tutaj.

Autor:
Paweł BorkowskiDodano: 28-02-2018, 22:17
Host: public-gprs395516.centertel.pl, IP: 37.47.176.61

Cena lepiej z takerem j Niż z reyem ale jak to ma być taker lub. Rey tak odpowiedzą na wyzwanie Itak byłby to najlepszy program na tą wm 34

autor: WWE 07

Dodano: 01-03-2018, 12:06
Host: cmg164.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.134.164

Rey Mysterio? Wydaje mi się on ciekawą opcją w kontekście Jaśka, ale z drugiej strony nie bardzo widzę jak miałby niby przebiegać ich program... Ale ostatnio tak pomyślałem w kwestii rywali dla Jaśka. Jeśli jednak nie dojdzie do walki z Takerem to może by go zestawić z Szejnem albo BS? W oczach federacji pojedynek z Szejnem to jednak coś, a dla BS podłożenie Jaśka na największej ze sceny byłoby chyba niezłym WM momentem i docenieniem za ciężką pracę i rozwój...

autor: The Game

Dodano: 01-03-2018, 12:09
Host: apn-37-7-130-189.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.7.130.189

A ma Strowman, a tym bardziej Shane do Ceny?

autor: Xepa

Dodano: 01-03-2018, 12:55
Host: cmg164.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.134.164

A co ma Jasiek, DZ czy Rutinoscoribin do walki o pas WWE na FL? To samo czyli nic... Ale zawsze to jakieś opcje... Zwłaszcza, że na nikogo z nich niema, aktualnie żadnych planów...

autor: The Game

Dodano: 01-03-2018, 13:46
Host: apn-37-7-130-189.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.7.130.189

Ale jaki interes miałby do Shane'a czy Strowmanam, żaden.

Akurat Cena do mistrzostwa WWE ma dużo, bo wiadomo że pobije rekord i zostanie 17 krotnym mistrzem świata niedługo. Poza tym Smackdown ma dawać szansę, Cena szukał drogę do WMi właśnie tą szansę dostał. Jak wiadomo bardzo możliwe, że Undertaker go zaatakuje i przyczyni się do jego porażki. Co do Zigglera, to sądzę, że jego dodali tam z 2 powodów. Bo przedłużyli z nim kontrakt i chciał on push, drugi, to żeby Styles miał kogo przypiąć, bo Zayna i Owensa nie przypnie, więc zostaje Corbin i Ziggler, a Undertaker może zaatakuje Cenę. Poza tym Ziggler zasługuje na taką walkę.

autor: Xepa

Dodano: 01-03-2018, 15:33
Host: cmg164.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.134.164

Tak wiem, że Jasiek w przypadku zdobycia mistrzostwa WWE pobije rekord i pewnie prędzej czy później się to stanie. Co nie zmienia faktu, że zarówno on jak i DZ czy Rutinoscorbin znaleźli się w tej walce praktycznie znikąd i bez większego powodu. Że Taker może w jakiś sposób przyczynić się do porażki Johna w tej walce też zdaje sobie sprawę ale w poprzednim poście wyraźnie napisałem, że moje propozycje są na wypadek gdyby jednak nie doszło do tej walki...
Co do tego jaki miałby interes to z BS akurat prosta sprawa... Dajmy na to Jasiek przegrywa walkę na fl po czym wraca na raw (jako wolny agent może) i mówi, że znowu zawiódł ale wszystko przemyślał i wie już jak się dostać na WM. Aby wystąpić na WM musi zmierzyć się z największym rozp************ w wwe, gościem który jest praktycznie nie do zatrzymania itp... Właśnie BS... Oczywiście na WM BS wygrywa i miałby zarówno swój moment jak i ważną walkę... Co do Szejna to właściwie nie wiem... Pomyślałem o nim tylko dlatego bo też aktualnie nie ma planów na WM oraz dlatego, że federacja traktuje starcie z nim jako dużą walkę tak samo jak walkę z Johnem więc można by ich zestawić...

autor: The Game

<<< newsboard WrestleFans >>>


Tegoroczne WWE SummerSlam było:

bardzo dobre
dobre
średnie
słabe
bardzo słabe16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 


Mistrzostwo WWE 
AJ Style
vs
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
vs
Alexa Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
vs
Becky Lynch


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
The Bar lub Rusev Day

Hell in a Cell Match
Jeff Hardy
vs
Randy Orton

Mixed Tag Team Match 
Daniel Bryan i Brie Bella
vs
The Miz i Maryse 

19. sierpnia 2018


Mistrzostwo Universal
Roman Reings
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Samoa Joe
pokonał (DQ)
AJ Stylesa

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat Match

Charlotte
pokonała
Carmellę
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali (DQ)
The Bludgeon Brothers

Walka o kontrakt
Money in the Bank

Braun Strowman
pokonał
Kevina Owensa

Pre-show
Mixed Tag Team Match

Andrade "Cien" Almas
i Zelina Vega
pokonali
Ruseva i Lanę

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Cedric Alexander
pokonał
Drew Gulaka

Pre-show
Mistrzostwo Tag Teamów RAW

B-Team
pokonali
The Revival

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.