wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

AJ Styles powraca do akcji, Problemy zdrowotne Colta Cabany, Operacja i długa przerwa Larsa Sullivana, Powód nieobecności Ruseva w WWE TV, Kevin Owens o zasadzie Wild Card, Potencjalna wielka gwiazda na radarze WWE i AEW, Problemy logistyczne WWE odnośnie kolejnych gal w Arabii Saudyjskiej, Jushin Liger pożegna się z Meksykiem galą CMLL, Zack Sabre Jr. stawia na szali swoje miejsce w G1, Stan zdrowia Bobby'ego Eatona po tym jak trafił do szpitala, Karty nadchodzących gal EVOLVE 129 i 130
Dodano: 21-06-2019, 08:02
AJ Styles jest już prawdopodobnie gotowy do powrotu na ring i będzie w akcji w przyszłym tygodniu, bowiem WWE zapowiedziało go na galę 27 czerwca w Singapurze i dzień później w Japonii. Przypomnę, że Styles od WrestleManii miał pewne problemy zdrowotne i wycofano go z ringu po walce z Sethem Rollinsem na Money In The Bank.

Problemy ma tymczasem Colt Cabana, który zmaga się z krwiakiem w mięśniu czworogłowym uda, co powoduje u niego utraty siły w tej nodze. Urazu nabawił się ponoć dwa tygodnie temu i teraz odwołuje nadchodzące występy na scenie niezależnej, bowiem potrzebuje czasu na rehabilitację.

To co początkowo zapowiadało się na niegroźny uraz ostatecznie eliminuje Larsa Sullivana na dłuższy okres czasu. Dokładniejsze badania wykazały, iż Lars stosunkowo poważnie uszkodził jednak kolano i zawodnik musi się poddać operacji, co wykluczy go z akcji na okres 6-9 miesięcy. Takie informacje podał Bryan Alvarez z „Wrestling Observera”. WWE na razie nie wydało żadnego oświadczenia odnośnie ewentualnej przerwy Sullivana. Zawodnik miał doznać urazu na RAW po Money In The Bank.

W ostatnim czasie w WWE TV nie oglądamy Ruseva, ale nie jest to żaden sygnał o tym, iż WWE nie ma dla niego planów czy zawodnik miałby być niezadowolony ze swojej sytuacji. Okazuje się, że Bułgar najzwyczajniej w świecie udał się na urlop. W telewizji powinien się zatem pojawić jak tylko wróci z wakacji.

Kevin Owens w rozmowie ze „Sporting News” skomentował zasadę Wild Card, którą wprowadziło WWE. Owens stwierdził, że cała koncepcja ma wprowadzić element nieprzewidywalności do tygodniówek i to z pewnością udało się osiągnąć. Nie mniej uważa, że pomysł nie jest dopracowany, bowiem na początku błędnie to zdefiniowano i była mowa o czterech podmiankach na jedną galę, tymczasem obecnie na jednym show pojawia się 10 osób z innego brandu, by na następnego dnia zjawiły się ledwie 3 na drugiej gali. Pozostawia to zatem trochę do życzenia, natomiast rozumie całą koncepcję i spełniła ona swoje zadanie.

WWE jest ponoć poważnie zainteresowane kolejnym członkiem słynnej rodziny Anoa’i, Jacobem Fatu, który obecnie jest zawodnikiem Major League Wrestling. Aktualnie Fatu ma powalczyć 6 lipca o główny tytuł MLW z Tomem Lawlorem. Wśród wielu osób w branży wrestlingowej panuje przekonanie, że Fatu ma ogromny potencjał i w przyszłości może się stać jedną z absolutnie topowych gwiazd w całym biznesie. Z tego względu zawodnikiem jest również bardzo zainteresowane All Elite Wrestling, więc być może dojdzie do małej wojenki na linii WWE-AEW o to której federacji uda się go sprowadzić do siebie.

Możliwe, że od jesieni WWE będzie miało delikatne problemy logistyczne względem kolejnych gal w Arabii Saudyjskiej. Jednym z wymogów tego kraju jest to by eventy odbywały się w piątki, tak jak to było dotychczas. Przypomnijmy jednak, że od 4 października SmackDown przenosi się na FOX i będzie się odbywało na żywo właśnie w piątki, co wykluczałoby występy wszystkich osób z niebieskiego brandu na galach w Arabii. Federacja ma teraz czas by porozmawiać z przedstawicielami kraju na temat ewentualnej zmiany dnia odbywania się tych eventów lub po prostu federacja będzie musiała podzielić jakoś grupy i do Arabii uda się tylko roster RAW, ewentualnie wzmocniony paroma nazwiskami. Wstępnie kolejna gala w Riyadh zaaranżowania została na pierwszy dzień listopada.

CMLL poinformowało, że Jushin „Thunder” Liger pojawi się na ich gali 19 lipca, co będzie jednocześnie jego pożegnaniem z Meksykiem. Przypomnę, że Liger zapowiedział już, iż w styczniu 2020 roku zakończy swoją legendarną karierę.

NJPW podało tymczasem, że Zack Sabre Jr. postawi na szali swoje miejsce w G1 Climax 29, gdy 25 czerwca na zakończenie touru Kizuna Road 2019 zmierzy się z YOSHIM-HASHIM. Oprócz tego stawką będzie British Heavyweight Championship. To pierwszy raz w historii, gdy czyjeś miejsce w turnieju G1 zostało postawione na szali w walce w Japonii.

Pod koniec ubiegłego tygodnia Bobby Eaton, pamiętany najlepiej z Midnight Express, trafił do szpitala w związku z jakimiś problemami kardiologicznymi. Spekulowało się o zawale, lecz ostatecznie nic takiego nie miało miejsca, jak wyjaśnił dobry przyjaciel Eatona – Jim Cornette. Ten poinformował na Twitterze, że Bobby rzeczywiście ma problemy z sercem, lecz nie był to zawał. W różnych częściach jego ciała zebrały się ponoć płyny, co mocno utrudnia i nadwyręża pracę tego narządu. Eaton trafił do szpitala, gdzie zajęto się całą sprawą i zmieniono mu przy okazji dotychczasowe leki. Dodał, że tętno u Bobby’ego powraca do normy, a rozrusznik serca działa jak należy i jego ogólny stan zdrowia ulega już poprawie.

Poniżej znajdziecie karty nadchodzących gal EVOLVE, na których zjawi się sporo osób z NXT, a Babatunde powalczy o pas mistrzowski.

EVOLVE 129 – 29 czerwca w La Boom w Queens:
- John Silver vs. Sean Maluta
- Babatunde vs. Harlem Bravado
- AR FOX vs. Stephen Wolf
- Josh Briggs vs. Arturo Ruas
- Brandi Lauren vs. Shotzi Blackheart
- EVOLVE TT Championship: Eddie Kingston & Joe Gacy vs. Anthony Greene & Curt Stallion
- Roderick Strong & Kyle O’Reilly vs. JD Drake & Anthony Henry
- EVOLVE Championship: Austin Theory vs. Leon Ruff.

EVOLVE 130 – 30 czerwca w Saint Finbar Catholic Church Gym na Brooklynie:
- AR FOX vs. Sean Maluta
- Brandi Lauren vs. Natalia Markova
- Non-Title: Eddie Kingston & Joe Gacy vs. John Silver & Alex Reynolds
- Arturo Ruas vs. Anthony Henry
- Kyle O’Reilly vs. Josh Briggs
- WWN Championship: JD Drake vs. Babatunde
- Non-Title: Austin Theory vs. Roderick Strong.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.