wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Nowe wieści w sprawie negocjacji Impact Wrestling z AXS TV, MLW zadebiutuje w formule PPV, Vince McMahon zadowolony z ostatniego RAW, Ali zdementował plotki o operacji, Dwie walki na najbliższe RAW, Jednoosobowe show MVP podczas rejsu Chrisa Jericho, Ric Flair o swoim samopoczuciu i spożywaniu alkoholu, TJP dostrzega problem WWE wśród pracowników niższego szczebla, Niespodziewany title change na dwa dni przed Slammiversary (spoiler z Bash at the Brewery)
Dodano: 06-07-2019, 08:49
Według „Wrestling Observera” negocjacje Impact Wrestling z AXS TV są już na tyle zaawansowane, że podjęto temat tego kiedy ewentualnie mogłaby być emitowana tygodniówka. Ponoć AXS myśli nad tym by show Impact Wrestling wykorzystać jako wstęp przed galami MMA lub ich programem ze świata NJPW, wprowadzając wtedy 4-godzinny blok telewizyjny. Na razie najbardziej prawdopodobny scenariusz to emisja w piątki. Samo AXS odmówiło na razie komentarza, dopóki nie zostanie ogłoszona żadna oficjalna umowa. Jeśli chodzi o IW to federacja jest skłonna pójść na wszelkie ustępstwa, byleby podpisać kontrakt z AXS jak najszybciej, gdyż będzie to znaczna poprawa względem rozczarowującej umowy z Pursuit.

„Sports Illustrated” informuje, że Major League Wrestling ma zadebiutować w listopadzie w formule PPV. Gala Saturday Night SuperFight zaplanowana jest na 2 listopada w Cicero Stadium w Chicago. Na szali mają się znaleźć wszystkie tytuły mistrzowskie w MLW. Dostęp do gali na pewno będzie można wykupić na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady, natomiast Court Bauer zdradził, że MLW stara się też o międzynarodowe transmisje.

Ponoć Vince McMahon był bardzo zadowolony z tego jak wypadło ostatnie RAW i jak zostało przyjęte przez fanów. Szef WWE miał się utwierdzić w przekonaniu, że wybór Paula Heymana na dyrektora wykonawczego był dobrym pomysłem i dalej będzie mu dawał spore pole do popisu względem umieszczania własnych segmentów w skrypcie RAW.

Korzystając ze swojego twitterowego konta, Ali zdementował ostatnie doniesienia jakoby poddał się jakiejś operacji. Zawodnik podkreślił, że jedyny zabieg jaki przechodził w ostatnim czasie to leczenie kanałowe.

WWE zapowiedziało na najbliższe RAW Mixed Tag Team Match pomiędzy Sethem Rollinsem i Becky Lynch, a Andrade i Zeliną Vegą. Oprócz tego Shane McMahon i Drew McIntyre zawalczą z Romanem Reignsem oraz partnerem, którego wybierze mu McMahon. Dodatkowa stypulacja do tej walki jest taka, że jeżeli zaingeruje w niej Undertaker, to zostanie usunięty ze starcia zapowiedzianego na Extreme Rules.
MVP poinformował na Instagramie, że podczas przyszłorocznego rejsu organizowanego przez Chrisa Jericho odbędzie się jego jednoosobowe show „Most Valuable Prisoner”.

W rozmowie z „Wrestling Inc” Ric Flair stwierdził, że czuje się obecnie bardzo dobrze i lekarze wreszcie na dobre ustalili co mu dolegało i udało im się to zwalczyć. Po ostatnim pobycie w szpitalu dał sobie trochę na wstrzymanie i stosował się w pełni do zaleceń lekarzy, dzięki czemu doszedł do pełni sił i może teraz pracować na pełnych obrotach.
Flair odniósł się też do tego czy dalej spożywa duże ilości alkoholu, o czym zawsze mówiło się w kontekście jego problemów ze zdrowiem. WWE Hall of Famer stwierdził, że nie pije już tak jak kiedyś, ale wciąż zdarza mu się strzelić kilka piw. Nie widzi w tym nic złego i zdał sobie sprawę, iż choć alkohol wpłynął negatywnie na stan jego serca, to wbrew pozorom inne rzeczy miały główny wpływ na jego pozostałe problemy zdrowotne.

TJP udzielił wywiadu „Fightful” i stwierdził, że z jego doświadczenia w WWE wynikało, iż bardzo dobrze współpracowało mu się z Vincem McMahonem i Triple H’em, a dużo gorzej z pracownikami niższego szczebla. Chodzi mu tutaj o producentów i writerów, którzy współpracują bezpośrednio z zawodnikami. W jego odczuciu to właśnie oni są źródłem wielu nieporozumień, ciężko się z nimi dogadać i narzucają wiele kwestii, co bardzo ogranicza swobodę. W jego odczuciu wszystko staje się przez to zbyt mechaniczne i wrestling traci swoją duszę. Zawodnik zasugerował też, że nie chciał odchodzić z WWE i szukał miejsca dla siebie, nawet w NXT, lecz ostatecznie wszystko potoczyło się inaczej.

Dość niespodziewanie podczas piątkowego eventu Bash at the Brewery doszło do zmiany mistrzów tag teamowych Impact Wrestling, po tym jak The North (Ethan Page i Josh Alexander) pokonali LAX. W związku z tym nie wiadomo też na ten moment jaka dokładnie walka o rzeczone pasy odbędzie się jutro na Slammiversary.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.