wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Tygodniówka All Elite Wrestling w środy?, Triple H o tym czemu pokonał Stinga na WrestleManii 31, Potencjalny sędzia specjalny walki Setha Rollinsa z Baronem Corbinem (możliwe spoilery), Matt Riddle chciałby być ostatnim rywalem Brocka Lesnara, Rusev poddaje pod wątpliwość doniesienia o urlopie, Road Dogg o tym jak Triple H wywalczył dla niego pracę w WWE, Kolejna seria Total Bellas w 2020 roku, Beer City Bruiser o zainteresowaniu ze strony WWE
Dodano: 23-06-2019, 08:03
Coraz więcej wskazuje na to, że tygodniówka All Elite Wrestling będzie się odbywała w środy. Federacja wystąpiła w ostatnich dniach o zarejestrowanie nazwy „Wednesday Night Dynamite”, która może być tytułem programu. Na to, że mogą to być działania skierowane pod kątem tygodniówki wskazuje też to, iż AEW już wcześniej zarejestrowało nazwę „Tuesday Night Dynamite”, gdy zanosiło się jeszcze na ewentualny program we wtorki. Przypomnę, że show ma mieć 2-godzinny format i zadebiutuje na TNT na jesieni.

Podczas programu "WWE Untold" o Stingu, Triple H wyjaśnił, że jego zwycięstwo na WrestleManii 31 zabookowane było z powodu planów na WrestleManię 32. Otóż w tamtym okresie wydawało się niemal pewne, iż Hunter zmierzy się na 32 edycji z The Rockiem, więc nie mógł przegrać tego pojedynku, by wiarygodnie przystąpić potem do tak dużego programu. Dopiero potem sprawa się posypała i do jego potyczki z "The Great One" nie udało się doprowadzić. HHH stwierdził jednak, że może niektóre rzeczy można było zrobić inaczej, ale na tamten moment nie było to możliwe i nie sądzi też by coś wyszło tam bardzo źle.

Choć na tygodniówkach WWE wiele pojawiało się kandydatur do roli sędziego specjalnego dzisiejszej walki Setha Rollinsa z Baronem Corbinem to ponoć ostatecznie może to być ktoś o kim w ogóle do tej pory nie rozmawiano. Otóż według najnowszych plotek arbitrem tej walki będzie Bray Wyatt, co łączyłoby się z większą historią. Wiadomości w tej sprawie sugerują, iż w trakcie pojedynku Bray postanowiłby działać „jak należy” i pozwolić Rollinsowi na pokonanie Corbina, lecz po walce Wyatt zaatakowałby Setha, co byłoby początkiem ich feudu na lato bieżącego roku. Oczywiście na razie polecam podchodzić do tych informacji ze sporym dystansem, bo opierają się na krążących w różnych miejscach plotkach.

Matt Riddle nie ukrywał nigdy, że jest fanem Brocka Lesnara i chciałby się z nim zmierzyć w ringu, natomiast w jednym z ostatnich wywiadów poszedł o krok dalej. Riddle stwierdził, że to on powinien być ostatnim rywalem Brocka Lesnara nim ten przejdzie na emeryturę i byłoby to symboliczne przekazanie pałeczki oraz namaszczenie go na kolejną gwiazdę. Matt dodał, że skoro Ric Flair zrobił tak kiedyś z Shawnem Michaelsem to nie wie czemu nie miałoby dojść do tego samego z nim i Brockiem, bowiem jego zdaniem byłoby to coś dobrego.

Po ostatnich doniesieniach jakoby Rusev był na urlopie sam zainteresowany zasugerował, że media są w błędzie. Ciężko jednak powiedzieć czy rzeczywiście coś jest na rzeczy, bowiem Bułgar lubi sobie igrać z fanami i serwisami internetowymi.

Road Dogg gościł ostatnio w podcaście X-Paca i zdradził, że to dzięki Triple H’owi może pracować w WWE, bowiem ten wytrwale przekonywał Vince’a McMahona do jego zatrudnienia i udało się to dopiero za trzecim razem. Vince miał obiekcje dotyczące narkotykowej przeszłości Road Dogga i nie był specjalnie zainteresowany słuchaniem tego, iż ten pozostaje już czysty. Ponoć przy trzeciej rozmowie uległ dopiero mówiąc, że niech Hunter sam decyduje i w razie czego wszystko będzie na niego. Dogg dodał, że później rozmawiał już prywatnie z Vincem i ten stwierdził, że nie mógł uwierzyć, iż Hunter go sprowadził, a teraz życzyłby sobie by mieć więcej takich współpracowników jak on.

Stacja E! potwierdziła produkcję piątego sezonu „Total Bellas”, który będzie miał swoją premierę na początku 2020 roku. W tej serii ma się znaleźć dziesięć odcinków, a każdy z nich będzie trwał godzinę.

W rozmowie z „Fightful” Beer City Bruiser zasugerował, że WWE było zainteresowane jego osobą i zaproszono go nawet na rozmowy do NXT. Bruiser zaznaczył jednak, że federacji chodziło tylko o występy w ringu i nie podjęto tematu ewentualnej późniejszej pracy trenerskiej. Zawodnik podkreślił, że po zakończeniu kariery chciałby być właśnie trenerem i taką możliwość ma otrzymać w Ring of Honor, co przekonało go do pozostania w tej federacji.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.euAutor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.