wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Druga duża walka mistrzowska na Crown Jewel?, Shawn Michaels na ostatnim RAW przed Super Show-Down, Najnowsze informacje w sprawie urazu Alexy Bliss, WWE otrzyma zwrot kosztów za sprawę z wstrząśnieniami mózgu?, Nagrania NXT, Stu Bennett nie myśli nad powrotem do wrestlingu
Dodano: 21-09-2018, 14:11
Według informacji „Ringside News” WWE przyszykuje drugą dużą walkę mistrzowską na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Potwierdzono już Triple Threat Match o mistrzostwo Universal, a według informacji portalu, oprócz tego szykowany jest Fatal 4-Way Match o mistrzostwo WWE w którym mieliby się zmierzyć AJ Styles, Samoa Joe, Daniel Bryan i The Miz. Przypomnę, że na razie przed nami Super Show-Down, na którym Styles będzie bronił tytułu w starciu z Joe, a Bryan i Miz mają ustaloną walkę o miano pretendenta do mistrzostwa WWE.

PWInsider informuje, że Shawn Michaels ma się zjawić na RAW z 1 października, które będzie ostatnim epizodem czerwonej tygodniówki przed Super Show-Down. W Australii Michaels ma stanąć w narożniku Triple H’a przy okazji jego walki z Undertakerem.

Z najnowszych wieści dotyczących Alexy Bliss wynika, że miewa ona momenty zdrętwienia kontuzjowanej ręki i to sprawiło, iż jest obecnie wyłączona z akcji. Jeśli sytuacja się utrzyma, to Bliss może pojawić się w WWE TV, ale w ograniczonej roli, bo nie będzie oczywiście mowy o stoczeniu przez nią jakiegoś pojedynku. Raczej wątpliwe, by zagrożona była jej walka z Trish Stratus na WWE Evolution, do której pozostał ponad miesiąc.

„The New York Post” podał więcej informacji o zamknięciu sprawy pozwu przeciwko WWE w sprawie wstrząśnień mózgu, o którym pisałem ostatnio. Okazuje się, że sędzia Vanessa J. Bryant miała stanowczo skrytykować prawnika reprezentującego pozywających wrestlerów, a więc Konstantina Kyrosa. Został on skrytykowany za składanie wniosków bez przedstawiania konkretnych dowodów, a także poruszanie przedawnionych spraw. Co więcej, sędzia miała nakazać Kyrosowi pokrycie kosztów sądowych jakie poniosło w związku z tą sprawą WWE, co liczone jest w setkach tysięcy dolarów. Po rozprawie sam Kyros miał nie zgadzać się z orzeczeniem i zapowiadał odwołania do kolejnych instancji.

Wczoraj w Full Sail University odbyły się nagrania telewizyjne NXT, które zagwarantują materiał na najbliższych kilka tygodni. Przed weekendem Survivor Series, podczas którego odbędzie się gala NXT TakeOver: WarGames II, odbędą się jeszcze jedne nagrania w Full Sail.

Stu Bennett (aka Wade Barrett) przyznał podczas podcastu Sama Robertsa, że choć porzucenie wrestlingu na rzecz aktorstwa było ryzykowne, to jest zadowolony z tej decyzji i w nowym środowisku czuje się o wiele lepiej. Przyznał jednak, że gdy odchodził z WWE, to nie wiedział jeszcze, iż zaangażuje się akurat w tym kierunku i wtedy zdecydował się na taki ruch, bo po prostu miał dość wrestlingu. Na karierę aktorską zdecydował się później, pamiętając choćby pierwszą styczność z branżą jeszcze poprzez WWE Studios. Bennett zaznaczył, że dobrze czuje się w obecnym układzie, gdy jego życie ma odpowiedni balans. Z tego także względu nie zamierza wracać na stałe do wrestlingu.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.