wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Roman Reigns przekona Deana Ambrose'a do pozostania w WWE?, Undertaker o nierozważnym grafiku w roku 2018 i planach na kolejne występy, Kolejna poważna kontuzja Noam Dara?, Problemy Tommaso Ciampy, David Finlay wycofany z New Japan Cup z powodu kontuzji, Oficjele WWE z dystansem do reakcji fanów na Romana Reignsa, Madison Rayne rozstała się z Ring of Honor
Dodano: 28-02-2019, 19:55
Co ciekawe Roman Reigns po swoim powrocie do WWE obiecał ponoć, że spróbuje jeszcze namówić Deana Ambrose’a do pozostania w federacji. Nie jest specjalną tajemnicą, że Ambrose nie utrzymuje zbyt bliskich stosunków z większością szatni, lecz z uwagi na liczne występy z The Shield, zachowuje akurat bardzo dobre stosunki z Sethem Rollinsem i w szczególności Reignsem. Samo WWE pogodziło się z odejściem Ambrose’a, lecz oferta wciąż będzie leżała na stole, jeśli jednak Dean postanowi zmienić zdanie.

Undertaker udzielił wywiadu Edowi Youngowi i przyznał, że w roku 2018 wykazał się głupotą, gdy znów poczuł się jak młodziak i wziął na siebie więcej występów oraz podróży, niż jest teraz w stanie wytrzymać jego ciało. Taker zaznaczył, że chodziło przede wszystkim o okres z końcówki roku, gdy walczył na Super Show-Down w Australii i Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej, dokładając do tego kilka tygodniówek. Zawodnik wyraził nadzieję, że w tym roku będzie już nieco mądrzejszy i jeśli zaliczy jakieś występy to jedynie okazyjne.

Pojawiają się obawy, że Noam Dar ponownie doznał ciężkiej kontuzji. Pisałem niedawno o niepokojącym zakończeniu walki Dara z Markiem Andrewsem na nagraniach NXT UK. Dar uszkodził kolano i wstępne badania nie rokowały najlepiej, więc zawodnik został wysłany z powrotem do Stanów Zjednoczonych, by przebadali go najlepsi specjaliści. Dar znów ma problemy z kolanem, a przypomnę, że z tego powodu był już wyłączony z akcji od grudnia 2017 roku do czerwca 2018.

Tommaso Ciampa opuścił live eventy NXT z poprzedniego weekendu i najnowsze epizody RAW oraz SmackDown, co ma być związane z jakimś urazem, którego nabawił się w poprzednim tygodniu. Ciampa liczy, że nie będzie to nic poważnego i lada moment powróci do akcji, by przepracować końcówkę „Road to WrestleMania”, która może się okazać dla niego bardzo ważnym okresem w kontekście kariery w głównym rosterze.

NJPW poinformowało, że z powodu kontuzji ramienia David Finlay został wycofany z New Japan Cup, natomiast na razie nie ogłoszono jego zastępcy. Finlay nabawił się urazu 23 lutego na gali Honor Rising.

Ponoć oficjele WWE bardzo spokojnie podchodzą na razie do reakcji, które zbiera Roman Reigns, bowiem oczywistym było to, iż fani będą do niego entuzjastycznie nastawieni po powrocie z leczenia. Prawdopodobnie WWE nie będzie się tym razem spieszyło z pushem Reignsa, bowiem oficjele obawiają się, iż fani ponownie zwrócą się przeciwko temu zawodnikowi jeśli w niedługim czasie powalczy o główny tytuł.

Niezbyt długa była przygoda Madison Rayne z Ring of Honor, bowiem według informacji PWInsidera jej kontrakt został już rozwiązany za porozumieniem stron. Rayne związała się z federacją we wrześniu ubiegłego roku, ale po kilku miesiącach nie była zadowolona z prowadzenia jej postaci i poprosiła o odejście.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 01-01-2019, 12:56
Host: 157.25.182.62, IP: 157.25.182.62

Znowu divy w main evencie...
dramat

autor: Connor

<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.