wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Zapowiedź tysięcznego epizodu SmackDown
Dodano: 16-10-2018, 19:33
SmackDown z wyjątkowym numerem 1000 obok siebie zasługuje na nieco szerszą zapowiedź niż zwykle, zatem zapraszam na zbiór informacji, który złoży się na zapowiedź dzisiejszego wydarzenia.

Rozpocznijmy może od rzeczy oficjalnych, a na początek dwie walki, które zapowiedziano na dzisiejsze show. Będą to starcia kwalifikacyjne do turnieju o puchar świata na gali Crown Jewel. W pierwszym z nich The Miz zmierzy się z Rusevem. W drugim z kolei Rey Mysterio będzie rywalizować z Shinsuke Nakamurą. Dla Mysterio będzie to pierwszy występ w WWE od czasu Greatest Royal Rumble i jednocześnie gala, którą rozpoczyna dłuższy pobyt w federacji, bowiem Rey pozostanie już na stałe w WWE.
Z okazji takiego wydarzenia nie może oczywiście zabraknąć legend i wspomnień, a takie na pewno gwarantuje chodząca legenda niebieskiego brandu – Undertaker. Choć „Deadman” występy zalicza obecnie głównie na RAW, to powróci na tysięczne SmackDown. Przy okazji warto wspomnieć, że zapowiadana jest także obecność żony Undertakera i byłej mistrzyni WWE – Michelle McCool, choć oczywiście nie należy wnioskować, iż weźmie ona udział w tym samym segmencie co Taker.


Podczas tego epizodu SmackDown dojdzie także do powrotu Evolution i to w pełnym składzie, bowiem na gali mają się pojawić Triple H, Batista, Randy Orton i Ric Flair.


Przechodząc do mniej oficjalnych wieści – branżowe portale informują także o prawdopodobnym pojawieniu się w mniejszych lub większych rolach takich osób jak Big Show, Mark Henry, James Ellsworth, Booker T, Vicky Guerrero czy Teddy Long.

Jeszcze kilka dni temu WWE awizowało na SmackDown segment „Cutting Edge”, lecz ostatecznie wycofano się z tego. Wiele wskazuje jednak na to, że WWE Hall of Famer będzie obecny na gali, choć nie wiadomo czy Edge będzie miał jakiś większy udział w tej gali, czy zaliczy jedynie pobieżny udział w którymś z segmentów. Od wielu tygodni trwały także dyskusje dotyczące The Rocka, ale ostatecznie wszystko wskazuje na to, że WWE nie udało się go sprowadzić na tę galę i federacja jedynie połączy się z „Rockym” by powiedział parę słów do fanów.

Z okazji tak dużego wydarzenia jak SmackDown 1000 na pewno należy oczekiwać niespodzianek i zapewne jakiegoś sporego angle, wpływającego na najbliższe wydarzenia w WWE. Czy rzeczywiście tak będzie i tysięczny epizod SmackDown spełni oczekiwania? Przekonamy się wkrótce, oglądając epizod niebieskiej tygodniówki z jedynką… i trzema zerami.


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.