wrestling wwe tna ecw


Podczas ostatniego głosowania dotyczącego Survivor Series zdecydowanie byliście po stronie RAW. Oto wyniki:
SONDA
Zwycięsko z Survivor Series wyjdzie:
RAW (891) 68%
SmackDown (415) 32%

Łącznie oddano 1306 głosów 

Zmieniamy temat. Rok 2017 powoli dobiega końca. Czas na podsumowanie. Rozpoczynamy ocenę tegorocznych wydarzeń w WWE, które jak wiadomo podzielone jest na trzy brandy - RAW, SmackDown, NXT. Który Waszym zdaniem wypadł w tym roku najlepiej?


WWE ogłosiło nowy program Mixed Match Challenge, który od stycznia będzie dostępny na Facebook Watch. Będzie to turniej mieszanych tag teamów (kobieta + mężczyzna), a w rozgrywkach wezmą udział osoby z obu brandów. Dla WWE będzie to także szansa na nawiązanie większej współpracy z Facebookiem, z którym rozmawiają już od wielu miesięcy.

Chris Jericho od lat pozostaje związany z WWE, ale tym razem postanowił nawiązać współpracę z New Japan Pro Wrestling, czego efektem będzie jego występ na gali Wrestle Kingdom 12. Gala odbędzie się 4 stycznia 2018 w Tokyo Dome, a przeciwnikiem Jericho będzie Kenny Omega.

WWE szykuje się do świętowania 25-lecia Monday Night RAW. Podwójna gala odbędzie się 22 stycznia 2018 roku jednocześnie w Barclays Center i Manhattan Center. W celebracji weźmie udział wiele legend, w tym Shawn Michaels, czy Undertaker. Spekuluje się, że do WWE może wtedy powrócić także Hulk Hogan.

Skrót wydarzeń:
WWE Clash of Champions 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Royal Rumble
Niedziela 4.01.2018
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 5.01.2017
godz. 20:00

Absencja Romana Reignsa, Vince McMahon chce przywrócić XFL?, Potencjalne gwiazdy 2018 WWE Hall of Fame, Apollo Crews weźmie udział w Road to Glory, Alexa Bliss blisko rekordowego panowania z tytułem RAW, Justin Credible powrócił do nałogu
Dodano: 17-12-2017, 10:22
Dave Meltzer potwierdził, że Roman Reigns jest nieobecny na weekendowych live eventach i wszystko wskazuje na to, że nie będzie go także na najbliższym RAW. Na razie powód tej nagłej absencji mistrza Interkontynentalnego nie jest znany.

Jeden z największych niewypałów w historii WWE… może powrócić. Pojawiają się głosy jakoby w styczniu Vince McMahon mógł ogłosić powrót do pomysłu XFL. Kilka źródeł potwierdza także, że WWE ponownie miało zarejestrować znaki towarowe dotyczące tej marki. Sama federacja poproszona o oficjalny komentarz, udzieliła jedynie wymijającej odpowiedzi, iż Vince McMahon przygląda się sytuacji na różnych rynkach, by znaleźć ewentualne pola do inwestycji.
Przypomnę, że XFL to liga futbolu, która funkcjonowała przez jeden sezon w 2001 roku. Została założona przez NBC i WWF, a jej koncepcja opierała się na rozgrywkach poza sezonem NFL i w większości w miastach do których nie docierały największe rozgrywki. W lidze miały też panować bardziej liberalne zasady, więc dopuszczane było więcej agresji. Ostatecznie rozgrywki z uwagi na swój poziom nie cieszyły się specjalnym zainteresowaniem, a fani negatywnie odbierali je także z uwagi na bliski związek z WWF, co zdaniem wielu widzów wykluczało uczciwość rozgrywek sportowych. Projekt zakończył się fiaskiem i dziesiątkami milionów strat dla NBC i WWF, choć Vince McMahon długo nie chciał się pogodzić z zamknięciem projektu.

Ponoć WWE nie będzie miało raczej żadnych planów dla Goldberga na WrestleManię 34 i jego udział w weekendzie WM ograniczy się do wprowadzenia do WWE Hall of Fame. Były mistrz Universal ma być główną gwiazdą klasy 2018, a spekuluje się, że oprócz niego do HoF trafią w przyszłym roku Bam Bam Bigelow, Ivory, The Dudley Boyz i Kid Rock.

PCW UK Wrestling poinformowało, że Apollo Crews weźmie udział w ich turnieju Road to Glory i wystąpi na gali z 10 lutego 2018. Przy okazji federacja podziękowała Triple H’owi i Williamowi Regalowi, bowiem WWE zgodziło się wypożyczyć zawodnika na czas tego turnieju.


Alexa Bliss jest już bardzo blisko najdłuższego panowania z mistrzostwem kobiet RAW. W chwili obecnej rekord należy do Charlotte, która posiadała tytuł 113 dni. Alexa była już blisko pobicia tego rekordu, gdy ostatnio panowała z tytułem RAW, ale wtedy jej reign zakończył się na 112 dniach. Co ciekawe dokładnie 112 dni wybije jej w najbliższy poniedziałek – jeśli zatem Bliss nie straci tytułu na RAW, to w przyszłym tygodniu będzie już oficjalnie najdłużej panującą mistrzynią RAW w historii tego tytułu.

Jeszcze miesiąc temu Justin Credible dziękował WWE za sponsorowanie jego odwyku alkoholowego, po tym jak w lipcu mówił o tym, że nałóg rujnuje jego życie. Wydawało się, że były zawodnik ECW może wyjść na prostą, ale chyba były to żmudne nadzieje. Dwa dni temu Credible zjawił się kompletnie pijany na gali Blitzkreig Wrestling i był w takim stanie, że organizatorzy uznali, iż absolutnie nie może wystąpić. Gdy Credible się o tym dowiedział miał zgarnąć jeden z mikrofonów i samowolnie wparować na arenę, po czym wybełkotał jakieś średnio zrozumiałe promo, aż wreszcie kilku zawodników zjawiło się przy ringu i przymusiło go do powrotu na zaplecze.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najlepiej w 2017 roku wypadło:

RAW
SmackDown
NXT28. stycznia 2018


Royal Rumble Match

Royal Rumble Match
(kobiet)

Triple Threat Match
o mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Kane
vs
Bran Strowman

Handicap Match
o mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Kevin Owens i Sami Zayn

Finał turnieju o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych

???
vs
???
17. grudnia 2017


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Jindera Mahala

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match

Dolph Ziggler
pokonał
Barona Corbina
i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo
Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Chada Gable
i Sheltona Benjamina
The New Day
Ruseva i Aidena Englisha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Lumberjack Match

Charlotte
pokonała
Natalya'ę

Tag Team Match
Sami Zayn i Kevin Owens
pokonali
Randy'ego Ortona
i Shinsuke Nakamurę

Tag Team Match
The Bludgeon Brothers
pokonali
Breezango

Pre-show
Mojo Rawley
pokonał
Zacka Rydera
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.