wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Kevin Owens został wypisany z telewizji z powodu kontuzji kolana. Ostatecznie okazało się, że zawodnik miał operowane oba kolana, w związku z czym czeka go teraz kilka miesięcy przerwy od występów. Wstępny termin powrotu to przełom lutego i marca 2019.

Shawn Michaels zdecydował się powrócić na ring i wystąpi 2 listopada na gali Crown Jewel, w zespole z Triple H'em mierząc się z Brothers of Destruction. W związku z powrotem "HBK" wystąpi też zapewne na WrestleManii 35, gdzie jego rywalem może być AJ Styles.

Przy okazji wizyty na tysięcznym SmackDown, WWE miało negocjować z Batistą jego rolę w sezonie przyszłorocznej WrestleManii. WWE widziałoby go jako główną gwiazdę 2019 WWE Hall of Fame, a w grę wchodzi także pożegnalna walka byłego mistrza wagi ciężkiej na WrestleManiiWWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Evolution
Środa 31.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Prawdopodobna rola Batisty podczas weekendu WrestleManii 35 + potencjalna pożegnalna walka, Plotki dotyczące Undertakera, Punishment Martinez potwierdzony w WWE PC, Najbliższy feud Reya Mysterio, Nowi mistrzowie, Kto uzupełnił stawkę pucharu świata na Crown Jewel?, Wyniki z Mixed Match Challenge
Dodano: 17-10-2018, 14:01
Paczka zawiera otwarte spoilery z tysięcznego SmackDown.

Przy okazji wizyty Batisty na tysięcznym SmackDown miało dojść także do rozmów byłego mistrza świata wagi ciężkiej WWE z Vincem McMahonem, odnośnie ewentualnej roli Batisty podczas weekendu WrestleManii 35. WWE chciałoby na ten moment, żeby Batista był główną gwiazdą przyszłorocznej klasy WWE Hall of Fame.

Oprócz wspomnianej wyżej roli Batista mógłby stoczyć także swoją pożegnalną walkę na WrestleManii, a jego rywalem byłby zapewne Triple H. Zasugerowano to zresztą na SmackDown, gdzie doszło do małego spięcia na linii Batista-Hunter, choć panowie uściskali się na koniec segmentu. Batista nieraz wspominał, że przed oficjalnym zakończeniem kariery z chęcią stoczyłby jeszcze walkę z Hunterem. Możliwe zatem, że WWE dogada się z Batistą w kwestii wejścia do Hall of Fame i stoczenia dwa dni później pożegnalnej walki na WrestleManii.

Inne doniesienia wskazują, że wspomnianą drogą mógłby pójść Undertaker, który wstąpiłby w przyszłym roku do WWE Hall of Fame i pożegnał się z fanami na WrestleManii. Te wieści można jednak traktować z przymrużeniem oka, bo podobne pojawiają się właściwie co roku od czasu WrestleManii XXX.

Mamy już potwierdzenie, że Punishment Martinez rozpoczął treningi w WWE Performance Center. Zawodnik jest widoczny na zdjęciu z ośrodka, które zamieścił w mediach społecznościowych Diamond Dallas Page.

WWE zabookowało na live event spod znaku Starrcade (24 listopada) walkę Reya Mysterio z Shinsuke Nakamurą o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, co wskazuje na to, że możemy zobaczyć w najbliższym czasie większy feud tych zawodników.

Podczas tysięcznego SmackDown doszło do zmiany mistrzów tag teamowych, bowiem The Bar pokonali The New Day z niespodziewaną pomocą Big Showa. Dla Sheamusa i Cesaro to pierwsze tytuły mistrzowskie SmackDown, a piąte tytuły tag teamowe w ogóle, bowiem czterokrotnie sięgali wcześniej po zespołowe mistrzostwa RAW.


The Miz oraz Rey Mysterio uzyskali kwalifikacje i uzupełnili stawkę 8-osobowego turnieju o puchar świata, który odbędzie się na Crown Jewel. Panowie dołączyli do Johna Ceny, Kurta Angle’a, Setha Rollinsa, Dolpha Zigglera, Randy’ego Ortona i Jeffa Hardy’ego.


Na koniec jeszcze informacje z Mixed Match Challenge, gdzie w ostatnim odcinku Bobby Lashley i Mickie James pokonali Bobby’ego Roode’a i Natalyę, a The Miz i Asuka okazali się lepsi od Ruseva i Lany. W przyszłym tygodniu The Miz i Asuka zmierzą się z Jimmym Uso i Naomi, a Bobby Roode i Natalya podejmą Finna Balora i Bayley.

-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel28. października 2018


Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nikki Bella


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Last Woman Standing
Becky Lynch
vs
Charlotte


Women's Battle Royal
o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego

Mistrzostwo Kobiet NXT
Kairi Sane
vs
Shayna Baszler


Finał
Mae Young Classic 2018


Tag Team Match
Trish Stratus i Lita
vs
Mickie James i Alexa Bliss

6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
Daniel Bryan

pokonał
The Miza

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Charlotte
Flair
pokonała przez DQ
Becky Lynch

6-Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Brauna Strowmana
Dolpha Zigglera
i Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
pokonali
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

No Disqualification Match
Triple H
pokonał
Undertakera

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
pokonali
Kevina Owensa i Eliasa

Six-woman Tag Team Match
Ronda Rousey i Bella Twins
pokonały
The Riott Squad

Tag Team Match
The IIconics
pokonały
Asukę i Naomi

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.