wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kiedy Bray Wyatt powróci na ring?, Ślub Briana Cage'a i Melissy Santos, Szczegóły dotyczące urazu Taminy, Więcej o zatrzymaniu Jeffa Hardy'ego, Kulisy organizacyjne EVOLVE 10th Anniversary Show, Wiadomości z EVOLVE 10th Anniversary i AEW Fight for the Fallen
Dodano: 14-07-2019, 09:05
Ponoć oryginalny plan względem Braya Wyatta jest taki by pierwszą walkę już w nowym gimmicku stoczył 11 sierpnia na gali SummerSlam. Obecnie jednak trzeba brać poprawkę na wpływ Paula Heymana i Erica Bischoffa, który prawdopodobnie przyczyni się do zmiany części wcześniej opracowanych planów. Nie mniej można się spodziewać, że Wyatt zostanie w jakiś sposób wykorzystany względem sierpniowej gali.

Przedwczoraj odbył się ślub Briana Cage’a i Melissy Santos. Para zaręczyła się w grudniu ubiegłego roku, gdy Cage oświadczył się Santos podczas eventu Bar Wrestling. Na ich ceremonii ślubnej zjawili się między innymi Scarlett Bordeaux, Tessa Blanchard, Joey Ryan, Kiera Hogan, Johnny Impact, Taya Valkyrie, Sami Callihan, Jessica Havoc, Jake Crist, Killer Kross, Su Yung i Rich Swann.


Wracając do wczorajszych informacji o potencjalnym urazie Taminy Snuki – według najnowszych wieści jest to uraz głowy i prawdopodobnie doszło do wstrząśnienia mózgu. Zawodniczka nabawiła się urazu po otrzymaniu ciosu kolanem od Naomi.

Jeśli chodzi o Jeffa Hardy’ego to cała sprawa prawdopodobnie zakończy się bez żadnej większej otoczki. WWE wydało już oświadczenie, że Jeff jest odpowiedzialny za swoje zachowanie i nie będą wobec niego wyciągane żadne dodatkowe konsekwencje.
Wracając do samego występku Hardy’ego to kaucja wyniosła ponoć 153 dolary, co jest standardową stawką w Myrtle Beach za pierwsze wykroczenie o delikatnym charakterze. Jeff nie będzie miał żadnej sprawy sądowej i nie wpłynie to także na jego możliwość pojawiania się w Południowej Karolinie. Po opłaceniu kaucji sprawa jest już w zasadzie zamknięta.

Na zapleczu wczorajszej gali EVOLVE 10 Anniversary zjawił się między innymi WWE Hall of Famer, Shawn Michaels. Na gali nie było Triple H’a, który kontaktował się jedynie telefonicznie z organizatorami by potwierdzić niektóre rzeczy. Warto odnotować, że sama gala prowadzona była w stylu innych eventów EVOLVE i zarządzana przez osoby z tej federacji. WWE oddelegowało do pracy przy evencie część swoich pracowników, lecz chodziło przede wszystkim o sprawy techniczno-produkcyjne, z uwagi na transmisję na WWE Network. WWE nie ingerowało jednak w sam kształt gali, która stworzona została w pełni przez EVOLVE.

Uwaga na spoilery z EVOLVE 10th Anniversary oraz AEW Fight for the Fallen.
|
|
|
|
|
|
Na gali EVOLVE zjawił się Paul Heyman, co było oczywiście związane z tym, że gala odbywała się w 2300 Arena, a więc obiekcie przez lata powiązanym z Extreme Championship Wrestling. Heyman wygłosił krótkie promo w którym wyraził zadowolenie z powrotu do domu, a potem wcielił się w rolę konferansjera do walki Austina Theory z JD Drakiem o tytuły EVOLVE i WWN.


A jeśli chodzi o wspomniany pojedynek to triumfował w nim Austin Theory, który jest teraz podwójnym mistrzem, posiadając główne pasy EVOLVE i WWN. Podczas wczorajszej gali doszło też do zmiany mistrzów tag teamowych EVOLVE, po tym jak AR Fox i Leon Ruff pokonali Eddiego Kingstona oraz Joe Gacy’ego.


W walce wieczoru Adam Cole obronił mistrzostwo NXT w starciu z Akira Tozawą, natomiast po walce doszło do konfrontacji z jego rywalem z NXT, Johnnym Gargano. Ostatecznie obyło się bez rękoczynów, a całe show zakończyło się pogadanką Gargano i Tozawy z publicznością.
Zgodnie z zapowiedziami Chris Jericho pojawił się na AEW Fight for the Fallen, ale nie ograniczył się tylko do pogadanki, lecz zaatakował Adama Page’a po jego walce z Kipem Sabianem. Przypomnę, że Page i Jericho zmierzą się na sierpniowej gali AEW All Out, a zwycięzca zostanie pierwszym AEW World Heavyweight Championem.


Po pokonaniu SCU na Fight for the Fallen, Lucha Bros rzucili wyzwanie Young Bucksom. Panowie zaproponowali rywalom Ladder Match o AAA World Tag Team Championship na gali AEW All Out. Jeśli chodzi o samych Bucksów to ci triumfowali w walce wieczoru pokonując Dustina i Cody’ego.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.