wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Sumie Sakai podpisała nowy kontrakt z ROH, Czy Maria Manic jest związana z ROH?, Różne opinie rosteru względem rozstania ROH z Martym Scurllem, WrestleMania 24 zniknęła z WWE Network, Dalton Castle wolnym agentem, Kto wygrał Impact Wrestling Super X-Cup?
Dodano: 10-01-2021, 11:09
Ring of Honor jest na fali podpisywania nowych umów z pracownikami – tym razem federacja poinformowała o zawarciu kolejnego kontraktu z Sumie Sakai.

Z ROH pozostaje również związana Maria Manic, choć rodziło się tu sporo pytań, gdyż nie walczy ona od czasu doznanego w lutym wstrząśnienia mózgu. Zawodniczka była obecna na ostatnich nagraniach ROH, ale nie brała udziału w akcji – z relacji innych wynika natomiast, iż wyglądała na szczęśliwą oraz zdrową. „Fightful Select” potwierdza, że Manic pozostaje pod kontraktem ROH i będzie kontynuowała pracę w tej federacji.

Ostatnio doszło natomiast do ostatecznego rozstania Marty’ego Scurlla z Ring of Honor i jak podaje „Fightful Select” sytuacja była dość polaryzującym tematem na zapleczu ROH. Ponoć zdania w sprawie Scurlla były bardzo podzielone i mniej więcej połowa rosteru domagała się zwolnienia Marty’ego oraz odcięcia od jego osoby, ale nie brakowało ludzi, którzy apelowali do władz ROH o danie Scurllowi drugiej szansy.

Z WWE Network zniknęła WrestleMania 24, choć nie wiemy na ten moment dokładnie dlaczego. Zwykle WWE stosuje takie rozwiązania, gdy chce edytować jakieś materiały, zazwyczaj z powodu praw autorskich. Zdaniem „Heel by Nature” może chodzić o walkę Big Showa z Floydem Mayweatherem, a konkretnie fakt, że ten drugi wyszedł do utworu 50 Centa „I Get Money”, co sprowadziło na WWE pewne kłopoty. Jeszcze w 2010 roku jeden z producentów próbował pozwać WWE i Mayweathera za rzekomo nieuprawnione wykorzystanie utworu, ale sprawa została wtedy odrzucona, gdyż pozywający nie był w stanie udowodnić, że wykorzystanie tego utworu przełożyło się na jakieś realne zyski dla WWE czy boksera.
Możliwe, że ponownie pojawił się jakiś problem prawny i WWE chce edytować materiał. Gala wkrótce powinna powrócić na WWE Network i zobaczymy czy coś będzie wycięte z samej transmisji lub czy WWE podmieni muzykę Mayweathera.

„Wrestling Inc” donosi, że Dalton Castle jest wolnym agentem, gdyż wygasła jego umowa z Ring of Honor. Formalnie Castle może się zatem w każdej chwili pojawić teraz w dowolnej federacji. Castle ma na stole propozycję nowego kontraktu z ROH i to na dobrych warunkach, lecz ponoć nie spieszy się z jej podpisaniem, gdyż rozważa inne opcje. Dalton jest związany z ROH od 2013 roku – w roku 2017 zdobył nawet ROH World Championship.

Uwaga na spoiler z Impact Wrestling Genesis.
|
|
|
|
Emitowana w nocy z soboty na niedzielę gala Impact Wrestling Genesis przyniosła nam rozstrzygnięcie IW Super X-Cup. Triumfatorem został Ace Austin, którego rywalem w finałowym starciu był Blake Christian. Poprzednie edycje z czasów TNA wygrywali Chris Sabin i Samoa Joe, a w turnieju zorganizowanym w 2017 roku pod banderą GFW wygrał Dezmond Xavier.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.