wrestling wwe tna aew


WWE mocno zaskoczyło podczas Day 1, ponieważ nie tylko do grona uczestników walki o mistrzostwo WWE dołączony został Brock Lesnar, ale także zwyciężył on tę konfrontację. Mimo to, oto Wasze typy dotyczące planowanego Fatal 4 Wayu.
SONDA
Mistrzostwo WWE zwycięży na Day 1:
Big E (206) 43%  
Seth Rollins (93) 19%  
Kevin Owens (119) 25%  
Bobby Lashley (62) 13%  
Łącznie oddano
480 głosów

szybkie głosowanie dotyczące Fatal 4 Wayu o mistrzostwo WWE na Day1. Kto więc Waszym zdaniem wygra i wkroczy zarazem w Nowy Rok z tytułem mistrzowskim?


W ostatnich dniach 2021 roku Toni Storm dość niespodziewanie rozstała się z WWE. Z propozycją rozwiązania umowy wyszła sama Storm, a federacja przystała na wniosek zawodniczki. Nieoficjalnie mówi się o tym, że grafik w głównym rosterze WWE okazał się dla Toni zbyt wymagający, podczas gdy nie była ona specjalnie zadowolona ze swojej roli w WWE.

Początek stycznia przyniósł kolejne zwolnienia w WWE. Pożegnano się z większością osób z dawnego sztabu NXT, który kontrolował jeszcze Triple H. Wśród największych nazwisk znaleźli się "Road Dogg" Brian James, William Regal czy Samoa Joe.

WWE dogadało się niespodziewanie z Impact Wrestling w sprawie powrotu do tej federacji Mickie James. Wystąpi ona w Royal Rumble Matchu kobiet, choć formalnie pozostaje zawodniczką IW, gdzie jest zresztą aktualną mistrzynią Knockouts. Obie federacje zawarły przy tym porozumienie zakładające wzajemną promocję w programach telewizyjnych w ramach tej sytuacji, stąd w WWE TV wspomniano otwarcie o tytule mistrzowskim posiadanym przez James.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble
Premiera:

Środa 2.02.2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00WWE wykorzysta Elimination Chamber na gali w Arabii Saudyjskiej?, PCO z umową w Impact Wrestling, Oglądalność AEW Dynamite, Ridge Holland o urazie nosa, Tammy Sytch znów aresztowana, Propozycja pracy w Impact Wrestling dla Williama Regala, Kontuzja zawodnika WWE, Uwaga na spoilery z Impact Wrestling: debiut weterana, która zawodniczka opuściła galę z dwoma tytułami mistrzowskimi?, dwie spore walki na przyszły tydzień
Dodano: 14-01-2022, 10:05
WWE nie zorganizuje w tym roku oddzielnej gali Elimination Chamber, ale nie zrezygnuje z tego motywu, który ma zostać wykorzystany tym razem w Arabii Saudyjskiej. „Fightful Select” donosi, że konstrukcja ma się pojawić na zaplanowanej w tym kraju gali, która odbędzie się 19 lutego. Będzie to ostatnie większe wydarzenie przed WrestleManią 38, gdyż WWE nie ma potem zaplanowanego żadnego PPV. Nie wiemy w tej chwili jaka będzie nazwa kolejnej gali w Arabii, ale możliwe, że WWE zdecyduje się na kolejną edycję eventu pod nazwą Super ShowDown, którą wykorzystywano już w 2019 i 2020 roku. Raczej wątpliwe, żeby gala miała się odbyć pod nazwą Elimination Chamber, choć ma na niej zostać wykorzystana ta słynna walka.

Według najnowszych ustaleń PCO dołączył już na stałe do Impact Wrestling i związał się umową z tą federacją. Zawodnik debiutował na Hard to Kill w ramach motywu inwazji z Ring of Honor, choć z samym ROH nie jest już związany od kilku tygodni, po tym jak jego poprzedni kontrakt dobiegł końca na początku grudnia. PCO zapowiadał odejście z ROH jeszcze zanim okazało się, że federacja zawiesi na jakiś czas działalność.
Zgodnie z umową z IW, PCO będzie mógł kontynuować występy na scenie niezależnej, oczywiście pod warunkiem, że nie wywoła to konfliktu z grafikiem nagrań Impact Wrestling, które ma teraz pierwszeństwo do jego usług.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 969 tysięcy widzów, odnotowując delikatny spadek względem debiutu programu na TBS sprzed tygodnia, gdy show obejrzało 1.010 miliona osób. Rating w grupie wiekowej 18-49 spadł z poziomu 0.43 do 0.39.

Podczas występu w „El Brunch de WWE” Ridge Holland odniósł się do złamanego nosa, którego to urazu nabawił się na gali WWE Day 1 PPV. Holland przyznał, że potrzebna była operacja, ale obecnie czuje się już lepiej, choć wciąż czeka aż wszystko się do końca zrośnie i zaleczy. Ridge dodał, że bardzo możliwe, iż po powrocie będzie musiał korzystać na początku z maski ochronnej i zażartował, że może pożyczy tą od Sheamusa, który sam w stosunkowo niedawnym czasie aż dwukrotnie zmagał się z podobnym urazem.

„TMZ” donosi o kolejnych problemach prawnych Tammy Sytch, która tym razem została zatrzymana w New Jersey za posiadanie broni bez stosownych uprawnień oraz wystosowywanie gróźb karalnych. Z tego co wiadomo nie była to broń palna. Sytch zostaną zapewne postawione dwa zarzuty w sprawie broni i dodatkowe oskarżenie stwarzania zagrożenia terrorystycznego, gdyż do incydentu miało dojść w miejscu publicznym.

Tommy Dreamer poinformował w „Busted Open Radio”, że jest w pełni otwarty na dołączenie Williama Regala do Impact Wrestling, gdzie mógłby on objąć choćby rolę General Managera. Dreamer zaznaczył, że to otwarta oferta i wystarczy, iż Regal się z nim skontaktuje i będzie mógł niemal od razu rozpocząć pracę.

Podczas jednego ze streamów Xavier Woods przekazał fanom, że podczas walki z The Usos na minionym SmackDown doznał urazu, a konkretnie naderwał mięsień podeszwowy. Ta stosunkowo nietypowa dolegliwości ma go wyłączyć z akcji szacunkowo nawet na okres od czterech do sześciu tygodni, przez co niemal na pewno zabraknie go na Royal Rumble PPV.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling.
|
|
|
|
|
Podczas najnowszej tygodniówki w federacji zadebiutował Charlie Haas. Ten przerwał promo Josha Alexandra, który wolał skupić się na Moosie i Impact World Championship, ale finalnie doszło do bójki pomiędzy oboma panami i Alexander zgodził się zawalczyć z Haasem.

Mamy nową mistrzynię kobiet ROH. Deonna Purrazzo pokonała Rok-C w walce Champion vs. Champion, broniąc AAA Reina de Reinas Championship i przejmując ROH Women’s Championship. Utrata tytułu przez Rok-C mocno podkręca oczywiście plotki o jej potencjalnym dołączeniu do WWE – przypomnę, że przed kilkoma tygodniami zawodniczka brała udział w try-outach do tej federacji.


Tymczasem na przyszłotygodniowy odcinek Impact Wrestling poza wspomnianym wcześniej pojedynkiem Josha Alexandra z Charliem Haasem, zapowiedziano także walkę o ROH World Championship: Jonathan Gresham vs. Steve Maclin.

----------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy Brock Lesnar zachowa mistrzostwo WWE do WrestleManii 38?

Tak
Nie29. stycznia 2022


30-osobowe Royal Rumble
Mężczyzn

30-osobowe Royal Rumble
Kobiet

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Doudriop

Mixed Tag Team Match
Edge i Beth Phoenix
vs
Miz i Maryse
4. marca 2022


(karta wkrótce)
1. stycznia 2022


Mistrzostwo WWE
Fatal 4 Way

Brock Lesnar
pokonał
Big E'ego
Setha Rollinsa
Kevina Owensa
Bobby;ego Lashleya

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Liv Morgan

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
RK-Bro
pokonali
Street Profits

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
pokonali
The New Day

Edge
pokonał
Miza

Drew McIntyre
pokonał
Madcap Mossa

Pre-show
Tag Team Match

Sheamus i Ridge Holland
pokonali
Cesaro i Ricocheta
13. listopada 2021Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
pokonał
Kenny'ego Omegę

Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

Bryan Danielson
pokonał
Miro

Mistrzostwo Kobiet AEW
Dr. Britt Baker D.M.D.
pokonała
Tayę Conti

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Lucha Brothers
pokonali
FTR

10-man Tag Team Minneapolis Street Fight
The Inner Circle
pokonali
Men of the Year

CM Punk
pokonał
Eddiego Kingstona

6-Man Tag Teem
Falls Count Anywhere

Christian Cage
i Jurassic Express
pokonali
The Superkliq

Tag Team Match
Cody Rhodes i Pac
pokonali
Malakaia Blacka
i Andrade El Idolo

MJF
pokonał
Darby Allina

Pre-Show
Tag Team Match

Hikaru Shida i Thunder Rosa
pokonały
Jamie Hayter i Nylę RoseDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.