wrestling wwe tna ecw


WWE Backlash za nami, a w starciu rewanżowym po WrestleManii, promowanym jako "Najwspanialszy pojedynek w historii", Randy Orton pokonał Edge'a. Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Kto wygra na WWE Backlash?
Edge (209) 51%  
Randy Orton (198) 49%  
Łącznie oddano
407 głosów

Rozpoczynamy tymczasem głosowanie dotyczące podziału rosterów WWE.


Potwierdzone zostało, że zaledwie tydzień po SummerSlam odbędzie się kolejne PPV WWE Payback. Gala ta powróci po trzyletniej przerwie, bowiem po raz ostatni odbyła się w roku 2017.

WWE podało do wiadomości wyniki finansowe za drugi kwartał br. Wbrew wszelkim spekulacjom związanym z pandemią, dochody okazały się więcej niż zadowalające, na co z miejsca zareagował rynek wzrostem cen akcji.

Karierę w WWE zakończyła była mistrzyni tag teamowa kobiet Kairi Sane. Pomimo planów zatrudnienia jej w roli ambasadorki organizacji w Japonii, obie strony nie doszły do porozumienia. Kairi była także mistrzynią kobiet NXT, a w roku 2017 zwyciężyła Mae Young Classic.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam 2020
Środa 25.08.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Billy Corgan dementuje doniesienia o zamknięciu NWA, Bobby Fulton oficjalnie zakończył karierę, Will Ospreay zmaga się z depresją, Dwa segmenty na dzisiejsze SmackDown, AEW Fight for the Fallen ze znacznie lepszą widownią niż NXT, Były zawodnik WWE zadebiutuje w GCW
Dodano: 17-07-2020, 07:51
Billy Corgan skorzystał z Twittera, żeby ukrócić pogłoski rozsiane przez Ravena, o których wspominałem wczoraj. Corgan stwierdził, że zdecydowanie nie ma tematu zamknięcia czy nawet sprzedania NWA. Dodał, że zawodnicy nie bez przyczyny pozostają pod kontraktami NWA, gdyż wiedzą, że w tym trudnym czasie chcą dobrze zaplanować kolejne kroki. Jak wiadomo sytuacja jest obecnie problematyczna, natomiast dopracowują plany jak przygotować gale, które zadowolą fanów, a co najważniejsze będą się mogły odbyć w odpowiednim standardzie i nade wszystko w pełni bezpiecznie z perspektywy wszystkich uczestników.

Bobby Fulton ogłosił tymczasem na Facebooku, że oficjalnie kończy swoją karierę w wrestlingowym ringu i nie będzie się już podejmował dalszych występów na scenie niezależnej. Podkreślił, że wpływa na to kilka czynników, które sprawiają, iż po prostu nie ma już wobec tego biznesu takiej pasji jak lata temu. Fulton ma 59 lat, a przygodę z wrestlingiem rozpoczynał zaledwie jako 16-latek. Kilka lat temu Fulton zaliczył pożegnalny tour na scenie niezależnej, lecz ostatecznie potem podejmował się jeszcze pojedynczych występów.

W zeszłym miesiącu Will Ospreay został oskarżony przez zawodniczkę Pollyanę o to, że parę lat temu Ospreay działał na jej niekorzyść, wykorzystując swoją pozycję do blokowania jej bookingów i utrudniania jej prowadzenia jakiejkolwiek kariery. Miał to być rewanż po tym jak Pollyana oskarżyła w 2017 roku Scotta Wainwrighta, a więc przyjaciela Ospreaya, o molestowanie seksualne. Will odpierał zarzuty, lecz ucichł, gdy doniesienia zawodniczki potwierdziła brytyjska federacja wrestlingu, IWL.
Ospreay nie udzielał się od tego czasu zbytnio w mediach społecznościowych, natomiast przedwczoraj zamieścił na Instagramie niepokojącą wiadomość, w której sugerował jakoby kilka tygodni temu był blisko decyzji o popełnieniu samobójstwa. Dave Meltzer z „Wrestling Observera” donosi, że Ospreay ma się obecnie zmagać z depresją, natomiast w tej chwili jest już otoczony ludźmi, którzy mają mu pomóc wyjść z tego stanu.

Na dzisiejsze SmackDown potwierdzono nową odsłonę „Firefly Fun House”, a także segment „A Moment of Bliss” z tajemniczym gościem.

Po paru tygodniach zwycięstw NXT, w tym tygodniu AEW powróciło na zwycięską ścieżkę, co było zresztą łatwe do przewidzenia, gdyż w minioną środę mieliśmy kolejny specjalny odcinek spod znaku Fight for the Fallen z walką o główny tytuł, podczas gdy NXT po Great American Bash powróciło już tym razem do „normalnych” odcinków tygodniówki. Fight for the Fallen oglądało ostatecznie 788 tysięcy widzów (poprawa względem 715 tysięcy osób sprzed tygodnia), podczas gdy NXT obejrzało 631 tysięcy osób (duży spadek względem 759 tysięcy widzów z poprzedniej środy). Programy konkurowały w tym tygodniu także z NASCAR All-Star Open oraz kartą wstępną UFC Fight Night: Kattar vs. Ige.

ACH zaliczy debiut dla federacji GCW podczas nadchodzącego eventu Homecoming. Zawodnik ma wystąpić podczas pierwszej nocy 2-dniowej gali, zaplanowanej na 25 i 26 lipca w Atlantic City. ACH to były zawodnik Ring of Honor i WWE – w tej drugiej federacji pracował jako Jordan Myles, natomiast został zwolniony z WWE pod koniec ubiegłego roku.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?

Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach.
Nie, obecna sytuacja jest optymalna.23.sierpnia 2020


Mistrzostw
o WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo
Tag Teamowe RAW

Street Profits
vs
Andrade i Angel Garza
19. lipca 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
/Standard Rules/
pokonał
Dolpha Zigglera
/Extreme Rules/

Mistrzostwo Kobiet RAW
Sasha Banks
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Nikki Cross

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
Tables Match
Cesaro
i Shinsuke Nakamura
pokonali
The New Day

Wyatt Swamp Fight
Bray Wyatt
pokonał
Brauna Strowmana

Eye for an Eye Match

Seth Rollins
pokonał
Reya Mysterio

Kickoff
Kevin Owens
pokonał
Murphy'ego
23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.