wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Jimmy Uso już po raz trzeci został zatrzymany przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. WWE zwykle nie ingeruje w takie sytuacje, lecz w związku z powtarzającymi się zatrzymaniami, WWE prawdopodobnie wyciągnie konsekwencje wobec zawodnika. Ponoć zgodna w tym temacie jest i szatnia, która obawia się o przyszłość Jimmy'ego.

Legendarny Terry Funk jest niestety w złej kondycji fizycznej i psychicznej. Rodzina WWE Hall of Famera potwierdziła, że przebywa on teraz w ośrodku ze specjalistyczną opieką. Funk ma się zmagać m.in. z demencją.

Po czerwcowym zwolnieniu Aleistera Blacka spekulowano, że WWE rozważy jego sprowadzenie z powrotem, ale zawodnik wybrał inną drogę. W lipcu Black zadebiutował na Dynamite i związał się oficjalnie kontraktem z All Elite Wrestling. W AEW ma występować jako Malakai Black.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2021
Premiera:

Środa 24.08.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Josh Alexander może liczyć na duży push w Impact Wrestling?, Grudniowa absencja Chrisa Jericho w AEW, Anthony Ogogo i PAC w Wielkiej Brytanii, Walka wieczoru SummerSlam przesądzona?, Czy WWE porozumiało się już z Danielem Bryanem?, Paul Heyman poza Talking Smack, Oglądalność Impact Wrestling, Bilety na AEW All Out wyprzedane, WWE ustaliło trasę na wrzesień, SmackDown w MSG dla gwiazd z obu brandów, Stephanie McMahon potwierdziła nowe scenografie tygodniówek
Dodano: 10-07-2021, 19:03
Aktualny X-Division Champion Josh Alexander może ponoć liczyć na większy push w Impact Wrestling w nadchodzących tygodniach. Takie informacje podał „Wrestling Observer”, ale dodając, że nie wiadomo czy będą to duże plany jako dla X-Division Championa, czy Alexander na przykład straci ten tytuł i powalczy niedługo o Impact World Championship. Tak czy siak IW ma mieć wobec zawodnika spore plany.

To samo źródło donosi, że na początku grudnia Chris Jericho opuści przynajmniej dwa odcinki Dynamite. Wszystko przez trasę zespołu Jericho, Fozzy, do Anglii, Irlandii Północnej, Walii i Irlandii. Cała trasa potrwa od 30 listopada do 12 grudnia, więc Jericho opuści Dynamite z 1 i 8 grudnia. Warto dodać, że Fozzy organizuje swoje amerykańskie trasy tak, żeby środek tygodnia był wolny, dzięki czemu Jericho może nawet wtedy wystąpić na Dynamite, lecz oczywiście przy trasie po wyspach nie należy oczekiwać, żeby Chris specjalnie przylatywał na jeden dzień do Stanów na galę AEW.

Anthony Ogogo jest po kolejnej operacji oka, a jak się okazuje po niej wrócił jeszcze na jakiś czas do Wielkiej Brytanii w związku ze sprawami osobistymi. W UK jest też na ten moment PAC, a więc inny z zawodników AEW, którego nie oglądamy ostatnio na Dynamite. PAC wybrał się ponoć do Anglii z towarzyską wizytą, a na miejscu zastały go kolejne problemy z podróżami zagranicznymi związane z COVID-19, przez co ma utrudniony powrót do Stanów Zjednoczonych i ostatnio znowu pauzuje.

„Wrestling Observer” twierdzi, że walka Romana Reignsa z Johnem Ceną na SummerSlam jest już pewna. Jak wspominałem wczoraj Cena ma wziąć udział w produkcji „Argylle”, która ruszy w sierpniu, lecz z informacji portalu wynika, że zdjęcia ruszą po SummerSlam lub Cena dostanie specjalną przepustkę na ten występ, lecz jego walka na SummerSlam ma już być oficjalnie zatwierdzona na szczycie WWE.

Choć WWE wspomina ostatnio w telewizji o Danielu Bryanie to ponoć nie jest to sygnał, że zawodnik wróci wkrótce do federacji. WWE zdecydowało się na to jedynie z myślą o optymalnej podbudowie potyczki Romana Reignsa z Edgem. Sytuacja z Bryanem jest mocno zagadkowa i nikt nie wie obecnie co postanowi ten zawodnik. Daniel prowadził rozmowy z WWE i zapewne wciąż jest w kontakcie z federacją, ale nie podpisał dotychczas żadnej nowej umowy.

WWE zrezygnowało z Paula Heymana w „Talking Smack” i z ustaleń „Wrestling Observera” wynika, że jest to ruch na stałe. Poprzednie odcinki poprowadzili Kayla Braxton i Pat McAfee. Nie wiadomo w tej chwili dlaczego WWE postanowiło odsunąć Heymana od programu.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 120 tysięcy widzów przy ratingu 0.04. Show odbiło się po fatalnych liczbach sprzed tygodnia, gdy było to ledwie 69 tysięcy osób i rating 0.02.

Chris Jericho przekazał podczas wizyty w „Busted Open Radio”, że wyprzedali już wszystkie bilety na AEW All Out 2021, które odbędzie się 5 września w NOW Arenie w Chicago.

WWE opublikowało swój harmonogram gal na wrzesień. Podobnie jak w nadchodzących tygodniach WWE trzyma się scenariusza w którym w tygodniu oprócz gal RAW i SmackDown odbywać się będą dwa live eventy, oba w weekend. Wyjątkiem jest oczywiście tydzień PPV, a tym razem będzie to 26 września i gala Extreme Rules w Nationwide Arenie w Columbus (Ohio).

Okazuje się, że odcinek SmackDown z 10 września, który odbędzie się w legendarnym Madison Square Garden, jest promowany jako epizod „Super SmackDown” i na tygodniówce pojawią się nie tylko gwiazdy SmackDown, ale i RAW.

Stephanie McMahon potwierdziła w rozmowie z „Variety”, że przygotowali nowe scenografie dla RAW i SmackDown, które zaczną wykorzystywać, gdy wrócą w trasę. Stephanie wspomniała, że opracowując WWE ThunderDome musieli przełamać kilka granic i spróbować nowych rzeczy, z czego spora część z nich była naprawdę udana i może być wykorzystana w przyszłości. Stephanie podkreśliła, że nowe oprawy będą naprawdę efektowne i będzie to coś, czego nie widzieliśmy dotychczas.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa21. sierpnia 2021


Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
John Cena

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat Match
Nikki A.S.H.
vs
Charlotte Flair
vs
Rhea Ripley
18. lipca 2021


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Big E
pokonał
Ricocheta
Johna Morrisona
Riddle'a
Drew McIntyre'a
Kevina Owensa
Setha Rollinsa
Kinga Nakamurę

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet
Nikki A.S.H.
pokonała
Asukę
Naomi
Alexę Bliss
Zelinę Vegę
Liv Morgan
Natalyę
Taminę

Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
pokonał
Kofiego Kingstona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Edge'a

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów Smackdown
Kick-off

The Usos
pokonali
Reya i Dominika Mysterio
7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.