wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Omówienie wydarzeń z WWE Payback 2020
Dodano: 31-08-2020, 10:38
Paczka zawiera wiadomości, a co za tym idzie, otwarte spoilery z gali WWE Payback 2020 PPV, która odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.

Zgodnie z zapowiedziami podczas Kick-Offu do gali odbyła się tylko jedna walka, a mianowicie starcie tag teamowe pań. Liv Morgan i Ruby Riott zdołały pokonać The IIconics, choć spora część pojedynku opierała się na motywie tego, iż Morgan nie wiedziała czy może ponownie zaufać Riott.

Już walka otwierająca główną kartę Payback przyniosła nam zmianę mistrzowską, po tym jak Bobby Lashley poddał Apollo Crewsa i zdobył WWE United States Championship. Lashley zgarnął ten pas drugi raz w swojej karierze, choć poprzednim razem było to kilkanaście lat temu, w maju 2006 roku. Panowanie Apollo trwało 97 dni, gdyż zdobył on pas 25 maja na RAW.

W kolejnych dwóch walkach nie było niespodzianek i triumfowali faworyci – Big E pokonał Sheamusa, natomiast Matt Riddle uporał się z Kingiem Corbinem. Drugi feud może jeszcze potrwać, gdyż po przegranej walce zdenerwowany Corbin zaatakował Riddle’a.Następnie doszło do kolejnej zmiany mistrzów, tym razem w kontekście WWE Women’s Tag Team Championship. Nia Jax i Shayna Baszler zdobyły pasy, po tym jak do akcji wkroczyła Baszler, która załatwiła jednocześnie zarówno Bayley, jak i Sashę Banks. Banks i Bayley posiadały tytuły zespołowe 86 dni. Bayley pozostaje mistrzynią kobiet SmackDown, natomiast Sasha jest obecnie bez tytułu, gdyż mistrzostwo RAW straciła na SummerSlam.

Keith Lee zdominował Randy’ego Ortona i pokonał utytułowanego rywala po nieco ponad sześciu minutach.

Rey Mysterio i Dominik Mysterio po kilku niezbyt przyjemnych miesiącach w WWE TV, wreszcie odnotowali swój duży triumf, pokonując Setha Rollinsa i Murphy’ego na wczorajszej gali PPV. Oczywiście to nie koniec samego konfliktu, gdyż już dzisiaj na RAW dojdzie jeszcze do solowej walki Rey'a z Sethem.

Walka wieczoru przyniosła nam sporo chaosu i dobitne podkreślenie heel turnu Romana Reignsa. Ten dołączył do pojedynku dopiero na jego późnym etapie, gdyż wcześniej wspominano o tym, iż formalnie nie złożył podpisu na kontrakcie. „The Fiend” Bray Wyatt i Braun Strowman rozpoczęli zatem No Holds Barred Match sami i toczyli zaciekły bój. W pewnym momencie Wyatt wykonał rywalowi Superplex z narożnika, a wtedy zarwał się ring. To właśnie w tej chwili na arenie zjawili się Roman Reigns i Paul Heyman – Heyman miał ze sobą wspominany kontrakt na Triple Threat Match i Roman złożył na nim podpis, dołączając w takich okolicznościach do akcji. Początkowo Roman chciał bezskutecznie odliczyć półprzytomnych rywali, po czym Wyatt złapał go w Mandible Claw, lecz Reigns wydostał się dzięki Low Blow. Wreszcie Roman poszedł ze Spearem na Strowmana i odliczył go do trzech, zdobywając WWE Universal Championship. Reigns sięgnął po tytuł Universal po raz drugi w swojej karierze. Drugie panowanie Wyatta trwało natomiast zaledwie siedem dni, gdyż zdobył on pas tydzień temu na SummerSlam.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.