wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Kogo z EVOLVE zakontraktowało WWE?, Pełny skład turnieju o ROH Pure Championship, Payback początkiem ogromnego pushu Keitha Lee na RAW?, PWInsider potwierdza rozstanie Brocka Lesnara z WWE
Dodano: 31-08-2020, 22:45
Po przejęciu EVOLVE, WWE postanowiło utrzymać funkcjonowanie tej federacji w dotychczasowym kształcie, lecz kilka osób przeniesie się rzeczywiście do samego WWE i podpisało nowe umowy właśnie z tą federacją. W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że jedną z tych osób jest Leon Ruff, a PWInsider dodaje obecnie, że pracownikami WWE zostali Josh Briggs, Anthony Greene, Brandi Lauren oraz Curt Stallion.

ROH zapowiedziało, że Fred Yehi, Delirious oraz Silas Young uzupełnili stawkę ROH Pure Championship Tournament. Wcześniej potwierdzono już udział takich osób jak: Jay Lethal, Jonathan Gresham, Matt Sydal, David Finlay, Tracy Williams, Josh Woods, Wheeler Yuta, Tony Deppen, PJ Black, Rocky Romero, Rust Taylor, Kenny King i Dalton Castle. Turniej startuje 12 września, a 7 września przedstawiona zostanie drabinka turnieju.

Alex McCarthy z „talkSPORT” informuje, że przebieg walki Keitha Lee z Randym Ortonem na Payback był skrzętnie zaplanowany i ma być początkiem ogromnego pushu dla Lee na RAW. Ponoć przed PPV z Ortonem rozmawiał bezpośrednio Vince McMahon, który miał przekazać Ortonowi, iż liczy na niego, żeby ten jak najlepiej sprzedał Keitha w tej walce. To właśnie szef WWE ma być jednym z głównych entuzjastów talentu zawodnika wypromowanego z NXT, co z pewnością jest dla Lee bardzo dobrym sygnałem.
Przy okazji warto wspomnieć, że sama walka z Payback była niejako życzeniem samego Ortona, choć spełnionym przez WWE w nieco inny sposób. Na początku bieżącego roku pojawiały się doniesienia, że Orton poprosił władze WWE, żeby na SummerSlam zmierzyć się z kimś z NXT. Jednym z głównych kandydatów był właśnie Keith Lee, po tym jak w zeszłym roku zrobił świetne wrażenie na Survivor Series. Ostatecznie WWE nie spełniło do końca prośby Ortona w kontekście SummerSlam, gdyż w połowie roku uznano, iż Randy będzie najlepszym pretendentem dla Drew McIntyre’a. Z drugiej jednak strony WWE postanowiło skorzystać z ustalonego na tydzień po SummerSlam PPV i dać Ortonowi rywala promowanego z NXT właśnie na Payback.

Mike Johnson z PWInsidera potwierdził wcześniejsze doniesienia dotyczące Brocka Lesnara. Ponoć w ostatnich dniach umowa Lesnara z WWE formalnie wygasła, a obie strony nie porozumiały się odnośnie nowego kontraktu. To właśnie dlatego WWE musiało wycofać gadżety Brocka Lesnara, gdyż nie może obecnie w pełnym zakresie dysponować jego wizerunkiem w celach sprzedażowych. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, lecz Lesnar niemal na pewno nie wróci do WWE w nadchodzących miesiącach. W czasach pandemii WWE zrezygnowało z korzystania z tego zawodnika po występie na WrestleManii, gdyż pobory Lesnara są zbyt duże, żeby były dla WWE opłacalne w momencie, w którym nie mają przychodów za sprzedawane bilety. Być może obie strony wrócą do współpracy, gdy sytuacja na świecie powróci do normy, lecz na ten moment WWE oraz Lesnar poszli swoimi ścieżkami.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.