wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Mauro Ranallo odchodzi z WWE - kontrakt rozwiązany za porozumieniem stron, Kontuzja i przerwa Reya Mysterio, Spory pojedynek na AEW All Out, Netflix anulował program z udziałem Big Showa, Uwaga na spoilery z RAW: nowe pretendentki do WWE Women's Tag Team Championship, rozbity tag team, zmiana mistrza WWE 24/7, pierwsza walka na WWE Clash of Champions
Dodano: 01-09-2020, 09:09
WWE potwierdziło oficjalnie, że Mauro Ranallo odchodzi z federacji, po tym jak obie strony rozwiązały kontrakt za porozumieniem stron. Rozstanie przebiegło w pełnej zgodzie i pozytywnej atmosferze – WWE w oświadczeniu podziękowało Mauro za jego pracę oraz życzyło mu powodzenia w przyszłości. Z kolei Mauro w swoim oświadczeniu podziękował WWE za szansę spełnienia dziecięcego marzenia jakim była praca w tym miejscu i również życzył WWE samych sukcesów. Jeśli chodzi o kulisy rozstania, to nie jest tajemnicą, że Ranallo miał pewien problem z wytrzymaniem dość intensywnego grafiku WWE, zwłaszcza, że sam zmaga się z chorobą dwubiegunową, co wymagało czasem jego przerw w pracy. WWE robiło co mogło, żeby dostosować się do Mauro i ostatnio znów ograniczono jego pracę tylko do NXT, lecz finalnie Ranallo miał uznać, iż chce się jednak skupić na innych rzeczach. Mauro dalej będzie komentował gale boksu na antenie Showtime oraz eventy MMA od Bellatora, lecz prawdopodobnie zrezygnuje na dobre z wrestlingu. Ranallo sam przyznał w oświadczeniu, że obecnie jego priorytetem jest zadbanie o zdrowie własne oraz jego matki. Dodał również, że chce się bardziej zaangażować w projekty społeczne, choćby z zakresu uświadamiania ludzi odnośnie problemów natury mentalnej, z którymi on sam się zmaga.

Rey Mysterio wypada z akcji i to prawdopodobnie na dość długi okres czasu. WWE poinformowało, że na Payback Rey doznał kontuzji, a dokładniej chodzi o naderwany triceps. Mysterio nie wystąpił oczywiście na wczorajszym RAW. Na razie nie podano jak długa będzie przerwa zawodnika, lecz pojawiają się doniesienia o dwóch miesiącach. Rey doznał podobnego urazu jak Edge, lecz naderwał mięsień w znacznie mniejszym stopniu i prawdopodobnie dojdzie do zdrowia poprzez samą rehabilitację, bez konieczności operacji, stąd w jego przypadku mowa o znacznie krótszej przerwie, niż miało to miejsce w przypadku Kanadyjczyka.

AEW poinformowało, że na gali All Out PPV zobaczymy „Broken Rules” Match, w którym zmierzą się Matt Hardy i Sammy Guevara. Ze wstępnego opisu wynika, że będzie to wariant pojedynku Last Man Standing, gdyż warunkiem zwycięstwa będzie doprowadzenie do sytuacji, w której rywal nie odpowie na liczenie sędziego do dziesięciu. Do pojedynku dołożono także stypulację - w przypadku porażki, Hardy ma na zawsze opuścić AEW.

Sitcom „The Big Show Show” nie zrobił furory na Netflixie i jak już wiemy od portalu „Deadline” nie powstanie drugi sezon programu z udziałem gwiazdy WWE, gdyż show zostało odwołane po pierwszym sezonie. Twórcami programu byli Josh Bycel i Jason Berger.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
To koniec The IIconics jako zespołu. Panie spotkały się na RAW w rewanżowym starciu z Riott Squad, lecz tym razem pojedynek miał podwójną stypulację – zwyciężczynie miały otrzymać przyszłą walkę o WWE Women’s Tag Team Championship, a przegrane miały być zmuszone do rozbicia swojego zespołu. Ruby Riott i Liv Morgan wygrały, zostając pretendentkami do tytułów, które są obecnie w posiadaniu Nii Jax i Shayny Baszler. Przegrana IIconics oznacza natomiast, że Peyton Royce i Billie Kay są teraz zmuszone pójść solowymi ścieżkami. IIconics były zespołem prawie przez cały swój okres pobytu w WWE – sparowano je wkrótce po podpisaniu umów w sprawie występów w NXT, gdzie początkowo pojawiały się jeszcze solowo. Obie panie znały się już jednak doskonale z australijskiej sceny, gdzie wielokrotnie walczyły też przeciwko sobie. Zawodniczki występowały w NXT od 2015 roku, a w 2018 roku trafiły na SmackDown. IIconics miały również swoją wielką chwilę na WrestleManii, gdyż na 35. edycji tej gali sięgnęły po WWE Women’s Tag Team Championship.

Podczas RAW znów doszło do zmiany mistrza WWE 24/7, którym ponownie został R-Truth.

Znamy pierwszą walkę na wrześniową galę WWE Clash of Champions. Na RAW odbył się Triple Threat Match o miano pretendenta do WWE Championship, w którym zmierzyli się Seth Rollins, Randy Orton i Keith Lee. W pewnym momencie Lee miał już rozbitego Rollinsa na łopatkach, lecz wtedy Orton zaskoczył go swoim RKO. Randy zgrabnie przeskoczył nad nieprzytomnym Lee, po czym odliczył Setha i zyskał kolejną szansę mistrzowską. Drew McIntyre i Randy Orton zmierzą się zatem ponownie 27 września na Clash of Champions 2020.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.