wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Nikki Bella także ogłosiła zakończenie kariery, Minimalne szanse na zgodę WWE na powrót Stinga na ring, Rob Gronkowski żegna się z NFL - spróbuje sił w wrestlingu?, WWE nie jest zainteresowane Alberto El Patronem, Zwycięzca New Japan Cup i walka na G1 Supercard, Ostatnia walka Kurta Angle'a na SmackDown, CM Punk spróbuje jeszcze sił w formule MMA?
Dodano: 25-03-2019, 06:50
Nikki Bella poszła w ślady siostry i także ogłosiła zakończenie ringowej kariery. Kulisy tej decyzji były pokazane w najnowszym odcinku „Total Bellas”, który był też finałem sezonu. Nikki poinformowała o tym najpierw swoją rodzinę, tłumacząc, że występy podczas touru WWE po Europie w końcówce 2018 roku dały jej do myślenia. Mocno odczuła wtedy zarówno podróże, jak i występy, zdając sobie sprawę, że to już nie dla niej i jest gotowa zawiesić buty na kołku. W zastępstwie wrestlingowych przeżyć siostry Bella postanowiły natomiast ruszyć z własnym podcastem.

Dave Meltzer informuje, że mimo różnych spekulacji WWE musiałoby mocno zaskoczyć, gdyby dopuściło jeszcze Stinga na ring. Po kontuzji w walce z Sethem Rollinsem na Night of Champions zawodnikowi powiedziano, że jeśli podda się operacji karku to być może dostanie jeszcze zielone światło, lecz wciąż będzie to wątpliwe. Jak wiadomo zawodnik nie zdecydował się ostatecznie na zabieg, więc tym bardziej ciężko uwierzyć w jakiekolwiek szanse na jego kolejny występ w ringu. WWE bardzo ostrożnie podchodzi obecnie do występów starszych zawodników, po tym co swego czasu przydarzyło się z Jerrym Lawlerem.

Rob Gronkowski zapowiedział koniec swojej kariery w NFL. Wywołało to oczywiście szybko plotki, iż jego kolejnym krokiem może być WWE, które w przeszłości wyrażało już zainteresowanie jego osobą. Sam Gronkowski jest wieloletnim fanem WWE i pokazał się już kiedyś na WrestleManii 33. Na początku roku pojawiały się jednak doniesienia, że Rob nie postawi raczej na wrestling, a karierę aktorską – zobaczymy zatem jaką podejmie ostatecznie decyzję.

Choć Alberto El Patron wspomniał ostatnio, że ewentualnie może powrócić do WWE, to ponoć sama federacja nie jest tym zainteresowana. Chodzi nie tyle o umiejętności zawodnika co jego kontrowersyjną postawę w przeszłości, a także były związek z Paige. Ta mimo zakończenia ringowej kariery ma wciąż mocną pozycję w WWE, zwłaszcza po promocji filmu „Fighting With My Family”. Federacja liczy, że Paige pozostanie w WWE na dłużej, pełniąc różne okazyjne role. Była zawodniczka nie zgłaszała żadnego sprzeciwu, lecz czołowe osoby w federacji uważają, iż sprowadzenie Patrona mogłoby negatywnie wpłynąć na jej sytuację, a Paige po wielu perturbacjach wreszcie uspokoiła się pod względem zachowania.

Po rozstrzygnięciu New Japan Cup wiemy już, że na ROH/NJPW G1 Supercard dojdzie do walki Kazuchika Okady z Jayem Whitem o IWGP Heavyweight Championship.

Tymczasem WWE zapowiedziało na najbliższe SmackDown ciekawy pojedynek Kurta Angle’a z AJ Stylesem. Angle przywiązany jest co prawda do RAW, lecz są to ostatnie dni kariery zawodnika i będzie to jego pożegnalna walka ze SmackDown.

Choć wydawało się, że CM Punk pozostawia już zawodniczą karierę w MMA za sobą, to zawodnik UFC – Anthony Pettis, potwierdził, że Punk wciąż jest w treningu. Pettis pracuje pod okiem Duke’a Roufusa, który jest też trenerem Punka i ten wciąż szkoli swoje umiejętności. Zaznaczył, że nie wie czy oznacza to jego kolejną walkę w UFC. Przypomnę, że sam Dana White powiedział po drugiej przegranej Punka, iż nie dopuszczą go już raczej do następnej walki w ich oktagonie. Punk podjął od tamtego czasu pracę komentatora dla Cage Fury Fighting Championship.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.