wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Brodie Lee o tym czy AEW może sprowadzić Brocka Lesnara, Dana White otwarty na powrót Lesnara do UFC, Więcej o przyszłości Wade'a Barretta, Nigel McGuinness poważnym kandydatem na komentatora NXT UK, Zmarł właściciel renomowanego portalu o kobiecym wrestlingu
Dodano: 03-09-2020, 12:57
W rozmowie z „Wrestling Inc” Brodie Lee wypowiedział się o tym czy AEW sonduje teraz możliwość zatrudnienia Brocka Lesnara. Lee stwierdził, że jako poważna firma na pewno muszą patrzeć na sytuację każdego wolnego agenta, tym bardziej o statusie Lesnara. Patrząc na sprawę biznesowo, na pewno trzeba to rozważyć. Brodie dodał natomiast, że skupiając się czysto na aspektach wrestlingowych, nie jest przekonany czy Brock pasowałby akurat do AEW. Zaznaczył od razu, że jest to tylko jego zdanie, a nie kierownictwa, które podejmuje wszelkie decyzje.

A skoro mowa o przyszłości Brocka Lesnara, to Dana White potwierdził, że może być podjęty temat jego powrotu do UFC. White zaznaczył przy tym, że nie wie w jakiej kondycji jest Brock i czy będzie zainteresowany powrotem do MMA, więc są to na razie hipotetyczne rozważania. Zdaniem Dany warto pamiętać, że Lesnar ma 43 lata i pieniądze dla kilku pokoleń swojej rodziny, więc rzecz jasna nic już nie musi, natomiast być może będzie miał jeszcze jakieś sportowe ambicje. White zapowiedział, że chętnie porozmawia z Brockiem i jeśli ten uzna, że chce jeszcze walczyć w MMA, to UFC da mu taką szansę.

Wiele wskazuje na to, że Wade Barrett może zastąpić na stałe Mauro Ranallo w roli komentatora NXT. Jak wiemy Ranallo pożegnał się już definitywnie z WWE, a będący na zastępstwie Barrett skomentował dwa ostatnie odcinki NXT i potwierdził już na Twitterze, że usłyszymy go ponownie w następnym tygodniu. W ostatnich dniach Wade negocjował też już z WWE zawarcie 2-letniej umowy.

Przy okazji warto wspomnieć, że Barrett prawdopodobnie oryginalnie miał komentować NXT UK, lecz wobec odejścia Ranallo, wiele wskazuje na to, że będzie oddelegowany na stałe do klasycznego NXT. Może to z kolei oznaczać, że przy NXT UK będzie pracował Nigel McGuinness. Ten jest jedną z osób, które w kwietniu zostały wysłane na przymusowy urlop przez WWE, lecz Nigel ma zostać wkrótce przywrócony do pracy i może zostać właśnie komentatorem gal brytyjskiego brandu WWE, co będzie dla niego powrotem do tej roli, od której niejako zaczynała się cała jego przygoda z WWE (debiutował jako komentator brytyjskiego turnieju WWE).

Kolejne przykre wieści branżowe, gdyż w wieku zaledwie 26 lat zmarł właściciel portalu „Squared Circle Sirens”, Casey Michael. Nie znamy przyczyny śmierci. Wspomniany portal jest jednym z najlepszych źródeł o kobiecym wrestlingu na całym świecie i Michael swoją pracą reporterską mocno przyczynił się również do promocji kobiet w tej branży. Nieprzypadkowo po doniesieniach o jego śmierci swoje ubolewanie wyraziło już wiele zawodniczek, w tym Madison Rayne, Carmella, Charlotte Flair, Kylie Rae, Mia Yim, Peyton Royce czy Kay Lee Ray.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.