wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Federacje wrestlingu planują rezygnowanie z live eventów, Walka o miano pretendenta na SmackDown, Brock Lesnar rozważy zakończenie kariery?, Kevin Nash i AJ Styles mieli COVID-19, Walka w stylu kinowym we wstępie do sobotniego All Out PPV, Renee Young o ewentualnej współpracy z AEW
Dodano: 03-09-2020, 21:26
„Wrestling Observer” donosi, że pandemia może wywołać naprawdę spore zmiany w modelu biznesowym większości federacji wrestlingu. Ponoć WWE miało już podjąć decyzję, że nawet po tym jak fani znów będą mogli uczestniczyć w takich wydarzeniach, federacja nie zamierza już wracać w trasę w takim stopniu jak kiedyś. Mowa tu przede wszystkim o live eventach, których liczba ma być bardzo mocno zredukowana, więc poza galami telewizyjnymi, odbywać się będzie naprawdę niewiele wydarzeń, może z wyjątkiem tourów poza granice Stanów Zjednoczonych. „Wrestling Observer” informuje, że podobne podejście wykazują obecnie niemal wszystkie federacje wrestlingu, zarówno z USA, jak i Japonii. Należy się spodziewać, że nawet po pandemii będzie już funkcjonował model biznesowy „dużych gal” i instytucja gal nietelewizyjnych będzie ograniczona do minimum, a przez wiele federacji całkowicie zlikwidowana.

WWE poinformowało, że na SmackDown zobaczymy Triple Threat Match, w którym zmierzą się Big E, Matt Riddle i King Corbin. Stawka jest wysoka, bo zwycięzca zawalczy o WWE Universal Championship z Romanem Reignsem na gali WWE Clash of Champions.

Dave Meltzer zasugerował podczas „Wrestling Observer Radio”, że Brock Lesnar nie jest zainteresowany powrotem do MMA i pojawiają się głosy, że w obecnej sytuacji w grę wchodzą właściwie dwie opcje. Pierwsza z nich to powrót za jakiś czas do WWE, a druga to po prostu definitywne zakończenie kariery – zarówno w MMA, jak i pro wrestlingu.

Kevin Nash jest kolejną osobą ze świata wrestlingu, która potwierdziła zakażenie COVID-19. Nash przekazał, że koronawirusa przeszedł on, jego żona i syn. Kevin wspomniał, że syn przeszedł chorobę bezobjawowo, w jego przypadku doszło do znacznej obniżki sił, natomiast żona dotychczas nie odzyskała jeszcze smaku i węchu.

Wkrótce po Nashu do zakażenia przyznał się… AJ Styles. Otóż gwiazdor WWE okazuje się być jedną z osób z federacji, która otrzymała pozytywny wynik w zeszłym miesiącu. Styles przyznał natomiast na Twitchu, że w jego przypadku choroba przeszła właściwie całkowicie bezobjawowo i nie miał żadnych problemów, choć miał przy tym sporo szczęścia i oczywiście życzy wszystkim uniknięcia COVID-19. Styles miał bardzo krótką przerwę od występów, a w tamtym okresie WWE nagrywało jeszcze programy raz na dwa tygodnie, dlatego praktycznie nie widzieliśmy jego absencji w WWE TV.

Do Buy-In, czyli wstępu do sobotniej gali All Out, zapowiedziano walkę „Tooth and Nail” pomiędzy Britt Baker i Big Swole. Tony Khan potwierdził podczas AEW Unrestricted, że formalnie będzie to pojedynek Falls Count Anywhere, odbywający się w przestrzeni gabinetu dentystycznego, należącego oczywiście do Dr. Britt Baker. Zasugerowano, iż pojedynek będzie zaprezentowany w formie kinowej, a nie klasycznego pojedynku.

W rozmowie ze „Sports Illustrated” Renee Young przyznała, że nie było jeszcze z jej strony żadnych rozmów z AEW i choć nie zamyka się na ten kierunek, to na pewno nie należy oczekiwać tego, iż pojawi się tam w jakimś niedługim czasie. Renee zasugerowała nawet, że w jej przypadku klauzula zakazująca pracy w innych miejscach (wrestlingowych) po odejściu z WWE, jest nawet dłuższa niż standardowe 90 dni, co oznaczałoby, że zapewne niewielkie są szanse, by Young pojawiła się w AEW w 2020 roku.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.