wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE potwierdziło, że wkrótce oprawa ThunderDome przeniesiona zostanie na Tropicana Field w Tampa Bay. Ten właśnie stadion baseballowy będzie nową siedzibą programów głównych rosterów WWE po nagraniach z Amway Center. W Tropicana Field produkowane będą gale RAW, SmackDown oraz PPV, począwszy od piątku 11 grudnia.

W piątek 13 listopada WWE poinformowało niespodziewanie o rozwiązaniu kontraktu z Zeliną Vegą. Umowa z byłą menedżerką, która ostatnio występowała już jako zawodniczka, miała zostać wypowiedziana w związku z tym, iż Vega była jedną z osób, które odmówiły zakończenia działalności na Twitchu, czego WWE domaga się w ostatnim czasie od swoich pracowników.

W związku z utrzymującą się pandemią mamy obecnie dużo niewiadomych względem WrestleManii 37. Niemal pewne jest już, że WWE przeniesie galę z SoFi Stadium w Inglewood, na Raymond James Stadium w Tampie. Dodatkowo pojawiły się doniesienia o zmianie daty wydarzenia, z 28 marca na 11 lub 18 kwietnia 2021 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Ostateczne pożegnanie Undertakera na Survivor Series, Impact Wrestling zakazało pracownikom wypowiedzi o Kylie Rae, Aktualne wieści w sprawie biletów na Full Gear, Status Jeffa Cobba w NJPW, Dlaczego Miro nie wystąpi na Full Gear?, PAC wciąż w skomplikowanej sytuacji względem AEW, Jaki był oryginalny plan na walkę Romana Reignsa na Hell in a Cell?, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 06-11-2020, 20:34
Po tym jak Survivor Series było promowane jako świętowanie 30-lecia postaci Undertakera, teraz WWE oficjalnie ogłosiło, że na PPV dojdzie do „ostatniego pożegnania” zawodnika. Przypomnę, że Undertaker wyraźnie zasugerował w serii „Last Ride”, że wraz z występem na WrestleManii 36, zakończył swoją przygodę z ringiem. Na Survivor Series możemy się spodziewać, że Undertaker pojawi się osobiście w ringu, by ostatecznie podziękować fanom za całokształt kariery.

Po absencji Kylie Rae na Bound For Glory nie mieliśmy wiele reakcji ze strony innych pracowników Impact Wrestling i okazuje się, że sytuacja miała nieco inne podłoże niż mogło się wydawać. Pierwsze wieści wskazywały na to, że roster nie miał po prostu informacji co stało się z Rae, a okazuje się, że wyglądało to inaczej. Po prostu Impact Wrestling rozesłało do pracowników informację o zakazie publikowania wiadomości odnośnie statusu Kylie. Po jakimś czasie zawodniczka sama ogłosiła, że rezygnuje z wrestlingu i nie jest w najlepszym stanie. Przypomnę, że Rae ponownie dopadły problemy natury mentalnej. Właśnie ze względu na delikatny charakter tych kłopotów, IW nakazało milczenie wszystkim pracownikom, żeby nie rozdmuchiwać sprawy i tym bardziej nie doprowadzić do jakichś nieprzemyślanych czy negatywnych komentarzy innych członków rosteru.

Choć sprzedaż biletów na Full Gear nie szła tak jak zakładało to sobie pewnie AEW, to finalnie federacja jest już o włos od wyprzedania wszystkich wejściówek – pozostało już tylko kilkadziesiąt wolnych biletów. Ostatecznie na gali ma się zjawić nieco ponad 1000 osób, z czego wliczamy w to fanów, którzy kupili bilety oraz sponsorów czy innych prywatnych gości zaproszonych przez samo AEW.

Choć Jeff Cobb nie jest obecnie wykorzystywany w NJPW, to pozostaje on na stałe w Japonii i ma tam mieszkać jeszcze parę miesięcy. Cobb będzie na miejscu przynajmniej do czasu New Year’s Dash. Zawodnik miał wziąć udział w turnieju tag teamowym, lecz zrezygnowano z tych planów, gdy okazało się, że do Japonii nie dotrze planowany partner tag teamowy Cobba, czyli Mikey Nicholls. Przypomnę, że we wrześniu Cobb podpisał finalnie umowę z NJPW.

Miro i Kip Sabian od kilku tygodni toczą program z Best Friends i można było zakładać, że skończy się to walką zespołową na Full Gear, lecz żaden z zespołów nie został zabookowany na jutrzejsze PPV. „Wrestling Observer” sugeruje, że jest to związane z tym, iż AEW chce to rozpisać jako dłuższy feud, lecz bez walk rewanżowych, stąd ich główne starcie zostało na razie odsunięte w czasie.

Ponoć status PACa względem AEW pozostaje skomplikowany. Federacja nie miałaby obecnie problemu ze sprowadzeniem go do Stanów Zjednoczonych, lecz kłopot jest związany z tym, iż PAC nie chciałby obecnie mieszkać na stałe w USA. Tymczasem każdy powrót do Wielkiej Brytanii wiąże się z dwutygodniową kwarantanną, co jak łatwo zauważyć wyklucza jego regularne występy na tygodniówkach. Sytuacja jest zatem dość skomplikowana i szczegóły wciąż są dopinane. AEW ma już natomiast zaplanowany program w który będzie zaangażowany PAC, gdy wreszcie powróci do akcji. Przypomnę, że zawodnik pojawił się na ostatnim Dynamite, lecz tylko poprzez połączenie wideo – wciąż był on zatem w Wielkiej Brytanii.

„Wrestling Observer” informuje, że oryginalnie feud Romana Reignsa z Jey’em Uso miał się zakończyć na Clash of Champions. Na Hell in a Cell planowany był Fatal 4-Way Match o WWE Universal Championship, w którym rywalami Reignsa mieli być „The Fiend” Bray Wyatt, Braun Strowman i trzeci, nieokreślony na tamtym etapie zawodnik. Ostatecznie Wyatt i Strowman trafili w Drafcie na RAW, a WWE było tak zadowolone z programu Reigns-Uso, że przedłużyło go do Hell in a Cell. Kolejnym rywalem Romana w walce o tytuł będzie prawdopodobnie Daniel Bryan.

Zapowiedź SmackDown:
- Rey Mysterio kontra King Corbin o miejsce w drużynie na Survivor Series
- Otis zmierzy się z Sethem Rollinsem w pojedynku kwalifikacyjnym do Survivor Series Matchu
- Sasha Banks zawalczy z Bayley w rewanżu o SmackDown Women’s Championship.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


22. listopada 2020Surivor Series Match Mężczyzn
Team Raw

AJ Styles
Keith Lee
Sheamus
Braun Strowman
Riddle
vs
Team SmackDown
Kevin Owens
Jey Uso
King Corbin
Seth Rollins
???

Surivor Series Match Kobiet
Team RAW

Nia Jax
Shayna Baszler
Mandy Rose
Dana Brooke
Lana
vs
Team SmackDown
Bianca Belair
Ruby Riott
Liv Morgan
???
???

Mistrz vs Mistrz
Wagi Ciężkiej

Randy Orton
vs
Roman Reigns

Mistrzyni vs Mistrzyni Kobiet
Asuka
vs
Sasha Banks

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
vs
Mistrz Interkontynentalny
Sami Zayn

Mistrzowie Tag Teamowi RAW
The New Day
vs
Mistrzowie Tag Teamowi SmackDown
The Street Profits25. października 2020Mistrzostwo WWE

Hell in a Cell

Randy Orton
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell
Roman Reigns
pokonał
Jeya Uso

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Hell in a Cell

Bayley
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Slapjacka

Kontrakt Money in the Bank
Miz
pokonał
Otisa

Elias
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mistrzostwo 24/7
Kick-off
R-Truth
pokonał
Drew Gulaka7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.