wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Więcej o nowym zakazie w WWE, AJ Styles chciałby walki z Triple H'em, AEW unika niewygodnych pytań na konferencjach dla mediów?
Dodano: 07-09-2020, 16:32
Pod koniec minionego tygodnia głośnym tematem w wrestlingowej branży była decyzja WWE, które zakazało pracownikom korzystania z zewnętrznych platform w celach zarobkowych. Chodziło tu o korzystanie z mediów społecznościowych, YouTube, Twitcha czy Cameo z zamiarem uzyskiwania dodatkowych wpływów, choćby z umów sponsorskich. „Ringside News” donosi, że temat był już na celowniku WWE od pewnego czasu, a jednym z kulminacyjnych punktów były ponoć wpisy na Instagramie Lany, która promowała tam na własną rękę „Bang Energy Drink”. WWE jest zirytowane faktem, że zawodnicy i zawodniczki wykorzystują atrakcyjność swoich postaci wyrobioną w programach WWE, w prywatnych celach zarobkowych – stanowi to w pewnym stopniu naruszenie dóbr intelektualnych i właśnie taka podstawa prawna kieruje działaniami WWE.
Z tego co wiadomo, WWE dało wszystkim czas do 2 października, żeby uzgodnić ewentualną dalszą działalność tego typu z samą federacją lub z niej zrezygnować. Jak łatwo się domyślić, pracownicy nie przyjęli tego zbyt entuzjastycznie. „Fighful” twierdzi, że spora grupa miała już wysłać WWE sygnał, iż nie zrezygnują z Twitcha czy Cameo, jeżeli WWE nie renegocjuje ich umów i nie da im podwyżki, gdyż oczekują oni rekompensaty finansowej za tego typu ograniczenia. Z kolei Paige zapowiedziała już natomiast, że nie zamierza rezygnować ze swojej działalności na Twitchu – w jej przypadku prawdopodobnie nie będzie jednak interwencji ze strony WWE, gdyż Paige nie jest już aktywną zawodniczką, a przy tym w zasadzie nie pojawia się obecnie w programach telewizyjnych, więc jej przypadek jest nieco inny. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja, lecz jest to obecnie na pewno głośny temat.

AJ Styles zapowiedział podczas streamu na Twitchu, że z chęcią stoczyłby walkę jeden na jeden z Triple H’em. AJ stwierdził, że świetnie się bawił, gdy był z Hunterem w ringu podczas touru WWE po Japonii. Jeżeli chodzi o ich bezpośrednią walkę, to byłby na to jak najbardziej otwarty – chętnie widziałby też siebie w roli ostatniego przeciwnika Huntera, gdyby ten planował pożegnalny pojedynek.
Triple H od lat występuje raczej sporadycznie, a obecnie w zasadzie w pełni skupił się już na obowiązkach zakulisowych. Widać to było choćby po tegorocznej WrestleManii, na której Hunter po prostu nie chciał uczestniczyć w roli zawodniczej, gdyż uznał, iż i tak ma już wystarczająco dużo na głowie. HHH formalnie nie zakończył jeszcze kariery, lecz taki krok wydaje się być zdecydowanie bliżej niż dalej – możliwe, że na WrestleManii 37 czy 38 dojdzie zatem do ostatniej walki Huntera, po której ten ostatecznie odwiesi buty na kołek i będzie mógł już na dobre skupić się na roli pracownika najwyższego szczebla.

Po konferencji medialnej z udziałem Tony’ego Khana po AEW All Out pojawiły się zarzuty ze strony niektórych redakcji, jakoby AEW manipulowało pytaniami zadawanymi na konferencjach, unikając tych, które mogłyby być problematyczne dla AEW. Takie sugestie przekazał choćby dziennikarz „Bleacher Report” czy Kristen Ashly z „Bell To Belles”. Obecnie konferencje odbywają się oczywiście w sposób zdalny – dziennikarze zgłaszają podczas nich pytania, które AEW weryfikuje i dopiero po zaakceptowaniu zapytań dopuszcza przedstawiciela konkretnej strony do głosu. Według części przedstawicieli medialnych, w tym ze wspomnianych źródeł, AEW odrzuca jednak wszelkie niewygodne pytania czy takie przy których mogłyby się pojawić problemy z odpowiedzią bez wcześniejszego przygotowania. Jednym z takich „gorących” pytań ma być choćby kwestia Justina Robertsa, wobec którego pojawiły się zarzuty w ramach akcji #SpeakingOut, między innymi o próby uzyskania nagich zdjęć od nieletnich dziewczyn, do czego AEW się jednak nie odniosło. Podobno między innymi ten temat jest jednym z tych, odnośnie których AEW stosuje taktykę „blokowania” i nie dopuszcza do zadawania pytań o takie kwestie.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.