wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


Podczas odcinka Dynamite z 2 grudnia, który promowany był hasłem "Winter Is Coming", w AEW zadebiutował Sting. Były gwiazdor WCW i TNA ostatnio był związany z WWE, z którym pożegnał się jednak na początku 2020 roku. Sting podpisał z AEW kilkuletnią umowę i ma się regularnie pojawiać w telewizji, lecz nie będzie dopuszczony do walki.

Wraz z początkiem grudnia nawiązana została współpraca All Elite Wrestling z Impact Wrestling. Na jej mocy zawodnicy i zawodniczki z obu federacji mogą się pojawiać na galach konkurencji. O szczegółach tego jak w praktyce będzie wyglądała kolaboracja obu firm, przekonamy się w kolejnych tygodniach.

W wieku 79 lat zmarł Pat Patterson, który zmagał się z nowotworem. Patterson zapisał się bardzo mocno w historii WWE. Był pierwszym mistrzem Interkontynentalnym w WWE czy twórcą koncepcji Royal Rumble Matchu.


WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00





Omówienie wydarzeń z AEW Full Gear 2020 PPV
Dodano: 08-11-2020, 10:49
Paczka zawiera omówienie wydarzeń, a co za tym idzie oczywiście otwarte spoilery z gali AEW Full Gear 2020, która odbyła się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.

Zgodnie z zapowiedziami pierwsze emocje czekały nas już podczas Buy-In, czyli wstępu do samego PPV. Podczas tego na szali znalazło się NWA Women’s Championship, które udało się obronić Serenie Deeb, po tym jak ta pokonała Allysin Kay. Po walce Deeb czekała jeszcze konfrontacja z Thunder Rosą, a więc zawodniczką od której przejęła wspomniany tytuł.

Główna karta wystartowała od finałowego starcia turnieju o miano pretendenta do AEW World Championship. W finałowym starciu spotkali się byli partnerzy tag teamowi, Hangman Page i Kenny Omega. Triumfował ten drugi i to właśnie Omega został nowym pretendentem do głównego tytułu mistrzowskiego AEW.

W kolejnym starciu Orange Cassidy pokonał Johna Silvera. Następnie czekała nas walka o AEW TNT Championship. Tutaj Darby Allin przełamał się i w końcu pokonał Cody’ego Rhodesa, zdobywając tytuł TNT. Co ciekawe choć Cody zarzekał się w tym tygodniu, iż w AEW pozostanie tylko przy tym przydomku, to przed walką został jednak zapowiedziany już właśnie jako „Cody Rhodes”. Po przegranej walce Rhodes docenił postawę rywala, klęknął przed nim i przekazał mu pas.
Z tej chwili szacunku nie był zadowolony Taz, który zgarnął mikrofon i zaczął mówić, że ma dość płaczków i Cody oraz Allin powinni się zachowywać jak prawdziwi mężczyźni. Przemówienie Taza okazało się podpuchą, która pozwoliła Brianowi Cage’owi i Ricky’emu Starksowi zaatakować Cody’ego oraz Darby’ego z zaskoczenia. Akcja przeniosła się w okolice samochodu, gdzie Cage i Starks próbowali złamać rękę Allina z wykorzystaniem drzwi, lecz tego uratowało nadejście Willa Hobbsa, który przegonił agresorów.

Hikaru Shida nie popełniła błędu Cody’ego i skutecznie obroniła AEW Women’s Championship. Pokonana Nyla Rose została na dokładkę spoliczkowana przez Vickie Guerrero po zakończonym pojedynku i pozostawiona sama w ringu.

Po chwili doszło jednak do kolejnej zmiany mistrzowskiej, gdyż The Young Bucks pokonali FTR i zdobyli AEW Tag Team Championship. To ważny triumf, gdyż przypomnę, że stypulacja pojedynku była taka, że w przypadku przegranej, Young Bucks nie mogliby już walczyć o tytuły tag teamowe AEW.

Podczas Final Deletion Matchu zobaczyliśmy dwóch byłych zawodników WWE – Shane’a Helmsa i Gangrela. Gangrel próbował pomóc Sammy’emu Guevarze, podczas gdy Helms wsparł Matta Hardy’ego. Cały pojedynek odbywający się na posiadłości Hardy’ego, wygrał właśnie Matt.

MJF odniósł jakże ważne zwycięstwo nad Chrisem Jericho, wykazując się też cwaniactwem, gdyż pod koniec podpuścił Jericho i odliczył go po Roll Upie. Po walce Chris uścisnął dłoń rywala i potwierdził, że zarówno MJF, jak i Wardlow, dołączają do grupy Inner Circle.

Wreszcie nadszedł czas walki wieczoru i jak można się było spodziewać „I Quit” Match o AEW World Championship obfitował w ostrą akcję z użyciem różnych przedmiotów. Ostatecznie Jon Moxley zmusił Eddiego Kingstona do poddania się, zakładając mu Bulldogowe duszenie, w którym wykorzystał też drut kolczasty. Po walce Kingston nie chciał skorzystać z pomocy Moxley’a, który na sam koniec PPV skonfrontował się jeszcze z dystansu ze swoim kolejnym rywalem, a więc Kennym Omegą.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski



<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


20. grudnia 2020



Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
AJ Styles



22. listopada 2020



Surivor Series Match Mężczyzn
Team Raw

AJ Styles
Keith Lee
Sheamus
Braun Strowman
Riddle
pokonało
Team SmackDown
Kevin Owens
Jey Uso
King Corbin
Seth Rollins
Otis

Surivor Series Match Kobiet
Team RAW

Nia Jax
Shayna Baszler
Mandy Rose
Dana Brooke
Lana
pokonało
Team SmackDown
Bianca Belair
Ruby Riott
Liv Morgan
Bayley
Natalya

Mistrz vs Mistrz
Wagi Ciężkiej

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzyni vs Mistrzyni Kobiet
Sasha Banks
pokonała
Asukę

Mistrz Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Mistrza Interkontynentalnegp
Samiego Zayna


Mistrzowie Tag Teamowi SmackDown
The Street Profits
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych RAW

The New Day

18-man Dual Brand Battle Royal
Zwycięcza:
Miz



7. listopada 2020



"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay



Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.