wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Poważna kontuzja Ivara?, Dwa programy AEW na TNT w przyszłym tygodniu, Oglądalność NXT, Gerald Brisco zwolniony z WWE, Druga fala zwolnień w WWE?, Więcej o umowie Miro z AEW
Dodano: 10-09-2020, 22:14
„Wrestling Observer” sugeruje, że kontuzja Ivara z zespołu Viking Raiders okazała się poważniejsza niż początkowo zakładano. Zawodnik doznał urazu szyi podczas RAW i w pierwszej chwili wiele wskazywało na to, iż nie jest to nic groźnego, a Ivar wkrótce wróci do akcji. Według informacji Dave’a Meltzera po pobycie w szpitalu i dodatkowych badaniach, okazało się, że jest to coś poważnego i być może będzie nawet potrzebna operacja. Tak czy inaczej, możemy zakładać, że Ivar wypadnie z akcji przynajmniej na kilka miesięcy.

To samo źródło donosi, że w przyszłym tygodniu czekają nas dwa programy AEW na TNT. W środę ma się ukazać specjalny, godzinny odcinek Dynamite, który zostanie pokazany po ewentualnym meczu NBA. Normalny, 2-godzinny epizod Dynamite ma zostać wyemitowany w czwartek. Z tego co wiadomo, wszelkie zapowiadane na przyszły tydzień atrakcje znajdą się w czwartkowym odcinku, a środowy program będzie zapewne złożony po prostu z kilku mniej lub bardziej przypadkowych walk, lecz raczej mniej znaczących – program do emisji w środę nagrywany jest dzisiaj.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 838 tysięcy widzów (rating 0.22 w przedziale wiekowym 18-49), co jest nieco słabszym rezultatem niż w ubiegłym tygodniu, gdy było to 849 tysięcy osób (przy ratingu 0.26). Przypomnę, że oba programy wyjątkowo ukazały się we wtorki – w przyszłym tygodniu NXT znów będzie wyemitowane w środę.

Gerald Brisco poinformował na Twitterze, że wczoraj dostał telefon od Vince’a McMahona z informacją, że po 36 latach związanych z WWE, nie jest już potrzebny w federacji. Brisco wspomniał, że przyjął to zwolnienie na spokojnie i dalej zamierza pomagać młodszym zawodnikom.

PWInsider donosi, że zwolnienie Brisco jest prawdopodobnie elementem drugiej fali cięć finansowych, uzupełniających te podjęte w kwietniu. Tym razem nie należy jednak oczekiwać tak głośnych komunikatów jak kilka miesięcy temu. WWE raczej nie zwolni teraz kolejnych zawodników, lecz pracowników zakulisowych. Duże cięcia pojawiły się w biurach WWE, gdzie większość osób wysłanych w kwietniu na przymusowe urlopy, teraz została już zwolniona. Największe cięcia spotkały co zrozumiałe dział pracowników do spraw live eventów, gdyż te nie mogą się teraz odbywać i prawdopodobnie nie wrócą w najbliższej przyszłości.

„Fighful” podaje, że umowa Miro z AEW jest skonstruowana podobnie do tej Jona Moxley’a. Na jej mocy Miro może ewentualnie pracować w NJPW, lecz tylko na galach w Japonii. W kontekście Stanów Zjednoczonych możliwe są ewentualne walki tylko na małych galach niezależnych.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.